TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 09:53:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Greska ili ne ?  (Pročitano 1842 puta)
Poki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #5 poslato: Januar 23, 2014, 10:24:11 posle podne »

Jeste mnogo znas da mi se gadi haha,predlozi mi nest' slabo sam u voce i u zitarice upucen sta je najbolje i kada jest,pa da ali hleb me zasiti i sa njim i graskom ili tako nekim jelom zasiti i mogu lepo da odradim trening,ovaj sam tip ishrane sam sastavio i pomaze mi,uspostavljam onaj rezim nabacivanje mase i skidanje sala,naravno koristim i pojas iz pan sporta sad dal radi ili ne nemam pojma,ipak ishrana je tu najvazniji faktor.i ubacujem po nekad kao i obrok sirovi badem jednu saku :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16710


« Odgovor #4 poslato: Januar 23, 2014, 10:02:05 posle podne »

Mnogo ti je to mesa za ceo dan.Iskreno,po meni,ne treba svaki obrok da ti bude meso i ne moraš na svaka 2h baš jesti.Jedi na tri.
Mogao bi da ubaciš malo i voće,žitarice....Hleb bi mogao opušteno skorz da izbaciš :D
Ja sa i dalje za to da prvo skineš taj višak,pa da nastaviš sa nabacivanjem mase.
Sačuvana
Poki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #3 poslato: Januar 23, 2014, 09:53:51 posle podne »

Dorucak sta bude,grasak,gulas,boranija + belo meso ili uopste meso+ hleb 1 kriska
teretana
odmah posle teretane cokoladno 200gr belog+hleb to je oko 1
oko 3 pirinac ili gulas ili grasak sta bude na trpezi 1 kriska hleba+200gr belog
i posle na svaka 2 sata po 100 gr belog i to je to
nekad i smanjim hleb u vecini slucajeva 2 kriske,tj krajika i kriska.
ovo je u danima kada treniram
a kada ne treniram unosim do 80 gr protena a kada treniram 160gr
nisam bas u mogucnosti da ono stop unosim 160
nemam ja mnogo masnih naslaga trbusnjaci mi se iskreno ne poznaju ali nemam toliko ni masnih naslaga na stomaku,malkice se ocrtavaju trbusnjaci ali to je nista
« Poslednja izmena: Januar 23, 2014, 09:57:08 posle podne od strane Poki » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16710


« Odgovor #2 poslato: Januar 23, 2014, 09:42:22 posle podne »

Mislim da bi prvo trebao da se pozabaviš tim viškom na stomaku,pa da onda nastaviš sa dobijanjem mase. Dakle nemoj ulaziti u kalorijski deficit,ali ti ishrana mora biti besprekorna .Ok je s vremena na vreme pojesti nešto što jako voliš,ali u tom periodu skidanja tog viška se moraš suzdržati.
Napiši mi inače šta jedeš u toku dana? Kako ti izgleda ishrana?
Sačuvana
Poki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #1 poslato: Januar 23, 2014, 08:30:01 posle podne »

Pozz,idem redovno u teretanu vec 2 meseca imam 80 kg 178 cm visok,unosim od 2200-2400 kalorija dnevno.1200 kalorija u vidu proteina a ostalo iz uh i malo masti.Imam masnih naslaga u predelu struka.Ne koristim suplementaciju ni hemiju.Dobio sam na misicnoj masi lepo ali kg mi se ne pomeraju.E sad cilj mi je da dobijem misicnu masu,a da se uz to skinem i masne naslage sto imam.Trening imam uvek od 11 do 1,posle treninga uzimam cokoladno i danas sam uzeo strudlicu malu odmah posle treninga.Vcrs nisam mogao da odolim parcetu torte.Nastavio sam da unosim proteine do granice koja mi je potrebna.Sada se pitam da li je to greska u mojoj ishrani naspram mog cilja.Sta se desava sa tom tortom u mom organizmu.Sto se tice slatkisa retko uzimam mozda 2x u 2 meseca.Tu gresku sa slatkisima ponekad napravim retkoo.Sta vi mislite?Pozz
« Poslednja izmena: Januar 23, 2014, 08:35:37 posle podne od strane Poki » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.065 sekundi sa 17 upita.