TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 10:36:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko ishrane i teretane ?  (Pročitano 3130 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16710


« Odgovor #7 poslato: Januar 24, 2014, 11:04:07 posle podne »

Ja sam za to da jedeš 3-4 belanceta i ovsene,možda neku voćku uz to. Nemoj toliko mlečnih proizvoda da unosiš.
Kako da izdefinišeš noge kada ih ne treniraš uopšte? I makarone i tog tipa namirnice-izbaci :)
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #6 poslato: Januar 24, 2014, 10:42:32 posle podne »

Gledaj da imas 5-6 kvalitetnih obroka,3 glavna uz uzine.Izbegavaj junk i sva ta cuda.Gledaj da unosis kvalitetne namirnice.Proteine iz mesa ( piletina npr. ),jaja,riba,mleko i mlecni proizvodi.UH iz pirinca,krompira,ovsenih.Zdrave masti iz kostunjavog voca.Ujutru obrok mora da ti bude boga jako proteinima,uh.Pre i posle treninga takodje.Kako dan odmice i sve si manje aktivnan smanjuj unos UH,za veceru npr belo meso i salatu idi.Takodje trebao bi da ubacis kardio trening,3x nedeljno bi bilo odlicno.Od toga npr 2x nek bude dzoging 45-60min i jednom HIIT.Poz
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
urosip
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #5 poslato: Januar 24, 2014, 05:14:11 posle podne »

u redu, kako Vam zvuci ostatak ?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #4 poslato: Januar 24, 2014, 12:40:58 posle podne »

Jedno jaje je JAKO mala kolicina hrane za dorucak. Bar 3-4 cela plus ovsene ili galete od pirinca.
Sačuvana
urosip
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: Januar 24, 2014, 10:16:25 pre podne »

Nemoj da mislis da se ljutim, ali vidis sliku iz 2013 kada nisam trenirao da mi se na ledjima vide samo dve koske i imao sam jako slaba ledja, sada ima cak i vidljivih misica.Mozda ti ne uocavas to, ali ja vidim mali pomak.Na stranu to.
Da, jeo sam samo jedno jaje i to mesec dana unazad.Sinoc sam citao na forumima nesto i iskombinovao jaje, ovsenu kasu+pahulje+voce+cimet.
Inace imam 18 godina nisam rekao to
Hvala na odgovoru
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16710


« Odgovor #2 poslato: Januar 24, 2014, 09:49:40 pre podne »

Ćao i dobrodošao na forum :)

Nemoj da se ljutiš ,ali na toj slici se ne vidi nikakav napredak :-/
Mislim da izbaciš za sada sve to "svašta" što jedeš i da se baciš na rigorozniju ishranu da bi smanjio procenat masti u telu.
Ajde idemo redom.
Ti trenutno jedeš samo jedno jaje za doručak?
Sačuvana
urosip
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Januar 24, 2014, 02:35:18 pre podne »

Pozdrav svima, nov sam na forumu i molio bih za par saveta oko ishrane i teretane
Prvo da krenem sa informacijama iz zivota:
Posto sam student nekako sam uspeo da uklopim teretanu sa obavezama vezanim za faks.Vezbam 3-4 puta nedeljno i desi se da odem na bazen jedanput nedeljno(sat vremena plivanja).U teretani radim grudi/triceps, ledja/biceps, ramena/triceps.Za sada sam srecan zbog rezultata postignutih, ali i dalje nije to to.Visok sam 185cm i tezak 87-88kg.Pre nego sto sam dosao na faks(4 meseca) imao sam 82kg.Ali bez obzira sto imam tih 88kg ja cak imam vidljive i trbusnjake i mogu slobodno reci za pocetnika i grudi dobre (102cm, ne znam koliko je merodavno zbog lepeza).Ali zato imam preterano velike noge, pogotovu kukove i zadnjicu(butine 62cm i kukovi 109cm).Trener mi je rekao da nabacim masu, a da su 'jake' noge samo prednost.
Sto se ishrane tice to sam dosta korigovao od kada sam dosao na faks, ali i dalje nije dovoljno.
Znaci sigurno vec mesec dana unazad plan ishrane je sledeci:
dorucak:samo jaje
uzina do rucka ako zgrabim nesto
rucak:supa,neko meso,pirinac ili pire, kupus salata
uzina:sta god stignem jedem(nemam nista ustaljeno)
vecera:isto kao rucak samo manje kalorija i bez supe
uzine:neko voce,mleko,malo suvog mesa,plaza svasta !
posle treninga desavalo se da pojedem tunjevinu, makarone, papriku, sir neki i jogurt
Mene prvenstveno zanima da li je pametno da nabacim masu pa onda da se izdefinisem te noge i zadnjica koje me neverovatno nerviraju ?
i da vidim kakve komentare imate na sledeci plan ishrane:
dorucak:jaje, ovsena kasa+ovsene pahuljice+mleko+cimet+neke vocke
uzina:povrce, voce bilo sta
rucan ostaje kao iz menze
uzina preporucite vi nesto ?
vecera u menzi
i kasniji obroci mleko ili voce ili kupus(obozavam da jedem bez ikakvih dodataka napadnem onu glavicu bukvalno)
pijem dosta vode 2-3l
previse sam se raspisao, ali znacilo bi mi dosta jos koji savet, zato sto moram 3-4kg viska sala da pretvorim u misice posebno noge da sredim
idem u teretanu dva meseca i tek sam dobio volju za napretkom posle rezultata
evo i slike
http://s29.postimg.org/h9pnqfkcn/pansport.png
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 17 upita.