TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 09:25:08 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Plan vezbi za treninge  (Pročitano 2097 puta)
JamesBond
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #5 poslato: Januar 26, 2014, 01:34:10 posle podne »

Oke, bice tako :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Januar 26, 2014, 11:18:50 pre podne »

Pa što se onda opterećuješ programima? Tvoj cilj je da naučiš kako se pravilno trenira sa tegovima, a tu je program treninga nebitan. Bilo koji program da radiš imaće iste rezultate, ali samo i samo pod uslovom da naučiš kako se pravilno izvode vežbe.

Stavi akcenat na vežbanje tehnike naprednih 3 - 4 meseca. Tek tad možeš krenuti sa forsiranjem težina i povećanju snage i mišićne mase. ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
JamesBond
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #3 poslato: Januar 25, 2014, 04:05:51 posle podne »

ovo mi je 3. mesec :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Januar 25, 2014, 03:20:10 posle podne »

Pozdrav, jedno pitanje na početku, koliko dugo treniraš u teretani?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
JamesBond
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Januar 25, 2014, 10:23:58 pre podne »

Pozdrav svima, nov sam na forumu. Imam 1 pitanje koje me muci, a to je po kom planu raditi treninge. Imam 190cm i tezak sam malo vise od 75kg :/ sto mi je malo pa trazim neki trening za masu. Dvoumim se izmedju 2 verzije. Prva je ono standradno da u ponedeljak radim recimo grudi i tricepse-par vezbi za to, sreda bicepsi i ledja-par vezbi za to, petak noge ramena isto po par vezbi.
A druga verzija je malo detaljnija:
ponedeljak benc pres 4 serije po 8 ponavljanja, 2 min odmora pa veslanje sa sipkom 4 serije 8-10 puta, pa 2 min pa potisak sa grudi na krivoj klupi 4 serije po 8, 2min i zgibovi sa opterecenjem 4 serije do otkaza
Utorak: potisak sa bucicama na krivoj klupi 10 serija po 10 puta sa 75% od max opterecenja, benc pres 10 serija po 10 puta isto 75%, i razvlacenje bucica 10 serija po 10 puta 75%, minut odmora izmedju svih serija
Sreda: potisak sa grudi bucicama 4 serije 8 ponavljanja, zgibovi 3-4 serije do otkaza, cucanj sa ssipkom 3-4 serije 8 ponavljanja, potisak sipke sa ramena 3-4 serije 8 ponavljanja i propadanje 4 serije 8-10 ponavljanja, izmedju svake serije 45-60 sec pauza
Cetvrtak: Svaki krug se radi po 3 puta, minut izmedju vezbi i 2 min izmedju krugova. Krug1 mrtvo dizanje 8 puta i benc pres 12 puta, Krug2 Iskorak sa sipkom 8 puta veslanje na masini(jedino ovu spravu nemam) 12 puta, Krug3 veslanje na lat masini 10 ponavljanja sedeci potisak sa ramena 10 ponavljanja i Krug4 biceps sa bucicama 12 puta i triceps ekstenzija 12 puta
Petak: Cucanj sa sipkom 10 ponavljanja Benc pres 8 pon, veslanje u pretklonu sa sipkom 8 ponavljanja potisak iza glave 10 puta biceps sa bucicama 12 puta i triceps ekstenzija 12 puta.
Koji bi mi vi preporucili trening da pocnem jer mesec 2 vec radim kuci sklekove zgibove propadanja itd i malo sa tegovima? Slobodno komentarisite ispravljajte savetujte itd, otvoren sam za sve.  :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 17 upita.