TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 01:33:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Proteinska dijeta  (Pročitano 4780 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #12 poslato: Januar 27, 2014, 01:18:25 posle podne »

Ja licno ne jedem voce,ali ti jabuka i narandza dnevno nece kvariti dijetu
Sačuvana
jovan grban
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #11 poslato: Januar 27, 2014, 12:31:27 posle podne »

i jos nesto pomorandze i jabuke 1 na dan jabuka i pomorandza da uklopim zajedno 150 grama sa krompirom i pirincom za ceo dan mislim moze li to to voce  ili ne
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #10 poslato: Januar 27, 2014, 12:21:50 posle podne »

UH unosi u obroku nakon budjenja,pre i posle treninga,najbolje u odnosu 25%-50%-25%.
Virsle,pilece ili bilo koje,su uopste jako jako lose,ne bi trebao da ih jedes uopste cak i da nisi vezbac.
Sačuvana
jovan grban
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #9 poslato: Januar 27, 2014, 12:16:24 posle podne »

pre ili posle vezbi uh i koje pice mogu cuo sam za dekstrozu ili koje mi vi preporucite tokom noci u pekari da pijem i da li je valjana mozda pileca virsla ili ne ovo samo pitam cisto posto sam negde citao da moze ali ona ima masti
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #8 poslato: Januar 27, 2014, 12:07:00 posle podne »

Moje misljenje je da te je neko pogresno uputio,da vezbas a da ne unosis UH uopste. Sa umerenim unosom UH ti ces lagano skidati masne naslage,ovako samo mucis i sebe i svoj organizam. Trebao bih poceti sa unosom UH iz ovsenih,razanim pahuljica,pirinca,krompira...ali sto maze Mighty,potrebno je da se zna tvoj bazalni kao i potrosnja kalorija. Obzirom na to da imas 72 kg bar 15o grama UH dnevno da unosis kad vezbas.
Sačuvana
jovan grban
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #7 poslato: Januar 27, 2014, 11:50:00 pre podne »

jedem za dorucak 7 sati  6 belanca protein posle vezbi oko pola deset i oko 10 300 grama belog mesa ali posto sam pekar radim nocu kad ustanem oko 300 g belog mesa ili ribe sa belancima
Sačuvana
jovan grban
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #6 poslato: Januar 27, 2014, 11:47:53 pre podne »

sto se tice ptrosnje kalorije na trcanje i nordijko sam danas potrosio oko 1400 kalorija a  jos pride pored toga sam radiona spravama  zato neznam potrosnju kalorije ledja 40 kg 4 serije po 15 ,veslanje isto tako,tricepse isto tako,zgibove po 10, 4 serije i grudi isti 4 serije po 15 kom 40 kg i posle svake 4-te serije po 2 serije trbusnjaka po 40 kom
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #5 poslato: Januar 27, 2014, 11:43:01 pre podne »

Napisi sta i koliko jedes.
Sačuvana
jovan grban
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #4 poslato: Januar 27, 2014, 11:33:05 pre podne »

debeo nisam srednje gradje 72 kg zelim samo da sklonim masne naslage oko stomaka.naziru se trbusnjaci u gornjem delu vec 1,5 godina trcim po5-6km skidam masne naslage i trbusnjake radim 100po  seriji 6 serija razlicitih i 60 sklekova po seriji uskih dosao sam do malog cilja ali sad samkrenuo proteinsku dijetu da skinem to malcice naslaga oko stomaka a i ujedno pre nedelju dana sam krenuo u teretanu uzeo protein pijem posle vezbi tako sam cuo i jedem belo meso oko 300g  kad dodjem kuci pola sata posle treninga  ali toliko se preforsiram na treningu da sam cuo od nekoga da su potrebni uh bojim se zbog zdravlja jer organizmu su potrebni uh ali sta da uzimam i u kojim kolicinama i sta od zdravih masti hvala unapred
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Januar 27, 2014, 11:24:34 pre podne »

pa normalno da nemaš energije kada ne unosiš hidrate :(


ono što bi trebalo znati za početak je koliko iznosi tvoj bazalni metabolizam i potrošnja kalorija u toku dana...  sve ostalo je samo nagaĂ°anje

ujedno, evo jednog teksta koji je kolega postavio
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=191765.0
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2 poslato: Januar 27, 2014, 11:16:54 pre podne »

Kako izgleda ta tvoja dijeta i koji je cilj??
Sačuvana
jovan grban
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #1 poslato: Januar 27, 2014, 11:05:59 pre podne »


imam jedno pitanje i potreban mi odgovor, posto sam na proteinskoj dijeti koliko mogu dnevno ili nedeljno unositi ugljene hidrate, sta smem jesti a sta piti za energiju da ne bi puko od ribe,blog mesa i belanca hvala unapred
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.049 sekundi sa 18 upita.