TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 01:17:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Novosti iz sveta suplemenata  (Pročitano 26677 puta)
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #36 poslato: Avgust 27, 2014, 05:37:58 posle podne »

Ok, hvala ti puno na odgovoru. Pogledacu ovde u Nisu sta je i kako. Pozz :)
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #35 poslato: Avgust 27, 2014, 04:51:09 posle podne »

Pozdrav, Miki! :)

Više nego dovoljno ti je da whey unosiš samo nakon treninga, nema ni potrebe razbacivati se njime. Mogu ti preporučiti Scitec 100% Whey. Možeš ga kupiti u nekoj od naših radnji u Nišu, nema potrebe da naručuješ online.

Inače, da ovde ne bismo išli van teme, sva ostala pitanja slobodno možeš postaviti prateći link ispod. :)


http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=152741.new#new

Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #34 poslato: Avgust 27, 2014, 11:23:25 pre podne »

Roberte, imam pitanje. Nikada u zivotu nisam uzimao suplemente, nikakve. Treniram neko vreme. Od skoro sam korigovao ishranu, koliko sam mogao ( zbog finansija). E sad, sa tom korigovanom ishranom, unesem nekih 100-130 proteina, a trebao bi minimum 150 dnevno ( imam 75 kg, visok sam 179). Pa sad zanima me koji bi mi jeftiniji whey preporucio. Da bude od jednog kilograma. Zivim u Nisu. Da li bi to trebao preko neta da uzimam, ili u radnji ovde. I jos nesto, da li mogu da uzimam samo jednu mericu posle treninga, jer stvarno nisam u najboljoj finansijskoj situaciji.
Izvini na velikom broju pitanja, i hvala unapred na odgovoru. Pozdrav
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #33 poslato: Avgust 27, 2014, 11:18:17 pre podne »

Mogli bi i malo da spuste cene. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #32 poslato: Avgust 26, 2014, 04:46:32 posle podne »

Uskoro iz Dymatize-a. :)



M.P.ACT, Animo Pro i M•P•S su posebno napravljeni da vam pružaju energiju tokom treninga, pojačaju izdržljivost i ubrzaju put ka ostvarivanju vaših fitnes ciljeva. Trenirajte jače, oporavljajte se brže i stignite lakše do cilja.

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #31 poslato: Jul 11, 2014, 11:47:54 pre podne »

Da, da, isti osećaj sam imao. :) Leti su zaista savršeni. Potpuno drugačije se osećam na treningu.

Sećam se kada sam jedne sezone koristio Xtend kao aromu običnoj vodi koju pijuckam u toku dana. ;D Ona stara verzija bila je mnogo jačeg i boljeg ukusa, pa je bio dovoljan jedan dozer na 2 litara vode, i to se tako brzo popije da i ne osetiš. Isto je bio ukus grožĂ°a. Da se primetiti da mi je to omiljeni ukus. :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #30 poslato: Jul 11, 2014, 08:23:26 pre podne »

Sad sam se malo odvikao od intra W-a, ali dok sam ih koristio bilo je ''Kako sam uspevao bez njih?!'', toliko su mi prijali, pogotovo po toplom vremenu. Ko ne pije sokove zna na sta mislim. Mislim da bih uskoro mogao uzeti neki...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #29 poslato: Jul 11, 2014, 07:58:44 pre podne »

Najukusniji (možda i najbolji) intra-workout suplement koji sam pio jeste Purple Wraath (grožĂ°e). Ono je fantazija. Na kraju sam ušao u fazu da mi nije dovoljan jedan dozer koji bih pripremio još kod kuće, nego sam nosio celu kutiju sa sobom i dodavao po dozer čim ispraznim bidon. A, praznio sam ih i po tri tokom treninga, što doĂ°e oko 2 litara vode. :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #28 poslato: Jul 11, 2014, 07:02:29 pre podne »

Amino sa ukusom+hladna voda i sreca-sreca-radost u toku treninga. Probao vec Amino X i Amino Shock. Samo da cena bude u nekim pristojnim okvirima, probao bih sigurno. ;)
P.S. Vidim Lemon Lime. Je l' stvarno ne mogu da budu malo kreativniji sa ukusima intra-workouta? ???
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #27 poslato: Jul 10, 2014, 04:25:43 posle podne »

Uskoro iz kompanije Dymatize.

Sačuvana
Bigi83
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #26 poslato: Maj 21, 2014, 10:25:15 pre podne »

Ja koliko vidim i dalje moze da se naruci na BB.com. I relativno su ga skoro ubacili u ponudu (novo pakovanje od 50 doza) tako da je to samo marketinski trik.
« Poslednja izmena: Maj 21, 2014, 10:27:39 pre podne od strane Bigi83 » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #25 poslato: Maj 21, 2014, 08:01:01 pre podne »

Kada sam porucivao Game Day premisljao sam se da li da uzmem i PF3. Nekako sam bio skeptican po pitanju toga da posle jakog treninga unesem tu malenu dozu. Izgleda da sam se prevario.  :P
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #24 poslato: Maj 21, 2014, 07:33:43 pre podne »

Kako vidim, već je počela prodaja isključivo uz recept... Pronjuškaću još malo o tome.



Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #23 poslato: Maj 21, 2014, 06:37:41 pre podne »

Americka firma MAN sports, poznata po pre-W Game day i post recovery-ju pod nazivom Pure PF-3 ,tj. koncentrovanom proteinu, dali su izjavu kako ce se njihov preparat Pure PF-3 u skorijoj buducnosti izdavati samo uz lekarski recept. Sad, da li je i to samo marketing ili nesto vise...  ???
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #22 poslato: Maj 20, 2014, 02:06:58 posle podne »

Ja znam samo da nam Dymatize sprema jedno malo pozitivno iznenaĂ°enje kad su ukusi proteina u pitanju :)   biće uskoro i kod nas...
Mozes molim te da napises kakvo iznenadjenje tj. koji ukus, posto si mi pomutila um! :)

iznenaĂ°enje je to što su ukusi Dymatize-ovi znatno poboljšani u odnosu na ranije....  već se nalaze u prodaji u Pansportu :)

imaju i crvenu traku "new improved taste" ;)


Imam ga vec, nesto mi se i ne svidja Rich Chocolate, msm svakako nije los, ali mi je Cookies & Cream bio bolji... :)
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 17 upita.