TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 08:53:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Saw Palmetto i Tribulus  (Pročitano 1592 puta)
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #3 poslato: Februar 18, 2014, 08:28:06 posle podne »

Zasto koristis i Saw Palmeto? Jel si u PCT ? Pitam te zato sto mi par drugara ga bas tada uzima, da vrate malo hormone u normalu. Koliko znam Saw Palmeto sluzi i kao afrodizijak.  E,sad moguce je da u kombinaciji nesto ne radi kako treba :) Ali to ostavimo nekom strucnijem da kaze
Milane, Saw Palmetto se koristi kao sredstvo , koje blago-pozitivno deluje na prostatu. I to je razlog , zasto ga koristim.
Dok Tribulus, kao sto je napisano, radi poboljsanja sexualnog zivota. Sa mojih 37g, je to deo prevencije. PCT i ostale razlicite stvari vezano za skidanje sa AAS, nemaju veze sa mojim razlozima koriscenja ova dva preparata.
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #2 poslato: Februar 18, 2014, 08:02:39 posle podne »

Zasto koristis i Saw Palmeto? Jel si u PCT ? Pitam te zato sto mi par drugara ga bas tada uzima, da vrate malo hormone u normalu. Koliko znam Saw Palmeto sluzi i kao afrodizijak.  E,sad moguce je da u kombinaciji nesto ne radi kako treba :) Ali to ostavimo nekom strucnijem da kaze
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #1 poslato: Februar 18, 2014, 05:01:43 posle podne »

Pozdrav,

Nekih dvadestak dana koristim preparat Saw Palmetto, pre sedam dana sam poceo sa Tribulusom,
pa primecujem, da ne osecam dejstvo Tribulusa, kao sto sam ga ranije, kad sam ga koristio bez Saw Palmetta.
Da li se kojim slucajem upotrebom ova dva preparata iskljucuje ili umanjuje dejstvo jednog od njih?
Takodje zelim da naglasim, da nemam probleme sa prostatom i da je upotreba Tribulusa iskljucivo u sexualne svrhe.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 18 upita.