TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 09:05:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Suplementacija  (Pročitano 1954 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Mart 18, 2014, 03:45:14 posle podne »

Soy pro ako postiš ili ako ne unosiš životinjske proteine, inače whey.

Pre kardia možda L-karntiin, poput Carni FX.  Radiš li kardio treninge?  koliko si posvećen ishrani?
Sačuvana
Astalavista
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #7 poslato: Mart 18, 2014, 02:56:00 posle podne »

Soy Pro je protein soje. Koristan u vreme postova, ali je ovako whey (protein surutke) mnogo bolji izbor. Gledaj da uvek imaš protein, makar samo za posle treninga, jer su vrlo male i neisplative doze ovih BCAA koje si naveo. Naravno, možeš kupiti bilo šta od toga, ali bi bilo poželjno da povećaš doze od onih naznačenih.

BCAA je najbolje uzeti u prahu. Jeste da ima odvratan ukus, ali vrede.

Inače, kakvi su tvoji ciljevi?

Moji ciljevi su da imam jako definisano telo koje i imam ali nikada covek nije zadovoljan rezultatima.

Da, ako si vec zadovoljan (vizuelno) postignutim, a vidim da i bolje napredujes od druga, onda ce ti BCAA X biti dovoljne. Da li imas uporedne slike tebe i drugara? Da li je on aktivan na ovom forumu?

Trenutno nemam uporedne slike , dok drugar ne znam da li je clan. Ali hvala svima na odgovorima i ukazanom vremenu.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #6 poslato: Mart 07, 2014, 07:33:46 pre podne »

Da, ako si vec zadovoljan (vizuelno) postignutim, a vidim da i bolje napredujes od druga, onda ce ti BCAA X biti dovoljne. Da li imas uporedne slike tebe i drugara? Da li je on aktivan na ovom forumu?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #5 poslato: Mart 06, 2014, 08:11:06 posle podne »

Pa da li tvoj drug zna koji su efekti amino kiselina i čemu služe? :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Mart 06, 2014, 08:06:42 posle podne »

Soy Pro je protein soje. Koristan u vreme postova, ali je ovako whey (protein surutke) mnogo bolji izbor. Gledaj da uvek imaš protein, makar samo za posle treninga, jer su vrlo male i neisplative doze ovih BCAA koje si naveo. Naravno, možeš kupiti bilo šta od toga, ali bi bilo poželjno da povećaš doze od onih naznačenih.

BCAA je najbolje uzeti u prahu. Jeste da ima odvratan ukus, ali vrede.

Inače, kakvi su tvoji ciljevi?
Sačuvana
Astalavista
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #3 poslato: Mart 06, 2014, 07:30:51 posle podne »

Drug ti je pio protein i nista a ti si nabacio odlicnu masu s njim. Ako je to taj isti drug kog ne radi bcaa 4h onda ce tebe sigurno raditi.




BCAA 4H- u produzetku toga napisao sam da je drugar pio kiselinu i da nije zadovoljan, a ne protein.
Reci mi kakav je je protein "Soy pro" ako si ga uzimao i da li si zadovoljan ili ko ga vec koristio.

(umesto da odgovorim ja ispalo da"menjao tvoj tekst")
« Poslednja izmena: Mart 06, 2014, 07:37:02 posle podne od strane Astalavista » Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #2 poslato: Mart 05, 2014, 07:57:45 posle podne »

Drug ti je pio protein i nista a ti si nabacio odlicnu masu s njim. Ako je to taj isti drug kog ne radi bcaa 4h onda ce tebe sigurno raditi.

Ja bi uzeo bcaa 4h jel duze ostaje definicija.

« Poslednja izmena: Mart 06, 2014, 07:37:12 posle podne od strane Astalavista » Sačuvana
Astalavista
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #1 poslato: Mart 05, 2014, 03:13:01 posle podne »

Pozdrav,
Vezbam malo teretana a vise zgibove,sklekove,propadanja..itd.. sa kilazama od 50-60 kg, dok kada radim sklekove neko sedne na mene i tako radim.
Krajem februara popio sam ceo protein "100% Whey protein fuel" , nakon cega sam hteo da jedno mesec dana takodje vezbam ali bez ikakvih suplementacija.
Sada razmisljam da kupim neku amino kiselinu da mi pomogne oko bolje definicije misica posto sam vec popio protein koji mi je nabacio masu koliko toliko, naravno trudim se da pazim oko ishrane zato sto je to glavni faktor ako neko hoce bolje rezultate.

Primetio sam da meni nije potrebne skupa suplementacija iz razloga sto i sami mozete videti ovu sliku na profilu ( tada nisam nikakav protein uzimao niti bilo sta, samo ishrana).. kada sam popio protein odlicno me je uradio ( kako kazu drugari s'obzirom da oni piju sve i svasta i nisu imali ovako brz efekat)

Tako da sam odlucio cisto nesto povoljno da kupim kao tipa protein od 1600 dinara koji sam vec popio.

Razmisljam se oko ovih amino:

BCAA X- od 990 dinara
Amino 5600 - 1480 dinara
BCAA 3D - 1470 dinara
 ili BCAA 4 hour- 1512 dinara - > Dok za ovaj 4 hour drugar koji ga je koristio nije zadovoljan.

Naravno nije iskljuceno da opet uzmem neki protein uz amino sto mislim da ce me jos bolje raditi...takodje me zanima kakav je protein "Soy pro" od 1990 dinara. Pozdrav

Pozdrav
« Poslednja izmena: Mart 05, 2014, 03:15:25 posle podne od strane Astalavista » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 18 upita.