TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:10:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NO reaktor  (Pročitano 8858 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #10 poslato: Mart 21, 2014, 07:25:42 pre podne »

Moj savet: Neki jeftiniji pre W tipa Xpand X2 i kutija Mega Arginina,2-3 merice xpand-a,otvoris 3 kapsule arginina,pomesas,malo gorko malo slatko,ali radi za sve pare.  ;)

oko 100gr tog arginina je 2200din, mislim da investicija ne moze da bude gora  :-X
Nisam bas siguran. Preporcenaa dnevna doza arginina je oko 4 gr. U mega argininu imas na 3 kapsule 4,5 gr,i imas tako za mesec dana. Ovaj twinlab ima 1oo tableta po 5oo mg,znaci treba ti 9 tableta,odnosno imas za 11 dana. Pa se ti sad preracunaj ponovo.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Mart 20, 2014, 11:43:00 posle podne »

Kad se veličina pakovanja izrazi u gramima, dobija se sledeća računica:

Twinlab Arginine: 50 g - 1.370 din
Scitec Mega Arginine: 117 g - 2.270 din
Now Food Arginine: 50 g- 1.660 din.
EFX Nytric (Arginine AKG): 180 g - 2.590 din.

Na osnovu ovoga možeš zaključiti šta je isplativije. :)
Sačuvana
Swarci
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #8 poslato: Mart 20, 2014, 11:35:34 posle podne »

I ja bih rekao da je to malo skuplje... :) A sta mislite o ovom argininu da se doda uz neki NO? http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Preparati-na-bazi-arginina/TL1167-L-Arginine.html Jeste malo jeftiniji i slabiji,ali mozda bi i on odradio posao...
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #7 poslato: Mart 20, 2014, 05:46:58 posle podne »

Moj savet: Neki jeftiniji pre W tipa Xpand X2 i kutija Mega Arginina,2-3 merice xpand-a,otvoris 3 kapsule arginina,pomesas,malo gorko malo slatko,ali radi za sve pare.  ;)

oko 100gr tog arginina je 2200din, mislim da investicija ne moze da bude gora  :-X
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #6 poslato: Mart 20, 2014, 11:42:42 pre podne »

Moj savet: Neki jeftiniji pre W tipa Xpand X2 i kutija Mega Arginina,2-3 merice xpand-a,otvoris 3 kapsule arginina,pomesas,malo gorko malo slatko,ali radi za sve pare.  ;)
Sačuvana
Pansport Banja Luka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


« Odgovor #5 poslato: Mart 20, 2014, 09:50:03 pre podne »

Hteo bih da vas konsultujem u vezi odabira NO reaktora,jer ih danas tako puno ima a ja sam probao sam XpandXtreme i ne mogu da uporedim ni sa bilo kojim drugim... Kako vidim sa raznih foruma pa i ovog neki od njih daju vise fokusa,neki vise snage,treci pumpe... Znam da kod svakog deluju individualno,ali eto mene bi zanimao neki koji daje maksimalnu pumpu misica.. Kako vidim iz sastava nisu svi isti,a znam da je L-Arginin odgovoran za misicnu pumpu.. Razmisljam se oko Shock Terapy,Hemo Rage,Pre Ignition Workout i Xpand 2x... Znam da par ovih nema u ponudi Pansporta ali bih vas molio ako imate iskustva sa njima,a bolji su u onome sto je meni potrebno da mi date pravilan savet... Hvala unapred. P.S. Izvinjavam se ako je ovo pitanje vec postavio neko,ja nisam video dobro ili sam postavio pitanje na pogresnom mestu...
Pozdrav Swarci, svi ovi NO proizvodi su na svoj način dobri, ni za jedan se ne može reći da je loš. Mnogo ljudi proba Dymatize Xpand 2X i oduševi se njegovim dejstvom, drugi opet uzme Universal Shock Therapy i kaže da je njemu on najbolji, a da Xpand 2X nije ni osjetio, treči hvali Scitec Hot Blood, tako da ti je teško dati pravi odgovor na tvoje pitanje. Najbolje ti je ako možeš negdje možeš doći do testera NO proizvoda da probaš više vrsta kako bi pronašao neki koji tebi odgovara.
Pozdrav iz Banja Luke :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Mart 20, 2014, 09:21:55 pre podne »

Ako te isključivo pumpa zanima, možda da probaš čist arginin? Možeš testirati i kesicu Hot Blooda, pa da vidiš kako ti odgovara. Ako ti bude ok, lako ćeš kupiti i kutiju ovog proizvoda.


Sačuvana
Swarci
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #3 poslato: Mart 20, 2014, 12:03:29 pre podne »

Pozdrav Roberte :) Nije me bilo duzeg vremena,mada se treniralo doduse sa nekim prekidima,razne obaveze i tako... Malo sam smrsao pa sam uzo Dymatize gainer i Dymatiz kreatin jer sam prezadovoljan tom firmom pa da malo poguram stvar... Imam i neki Universalov tribulus neiskoriscen pa sam mislio i njega da ubacim da ne propadne :D A reaktor bi uzimao pred leto jer sam tako radio i sa XpandXtremom i bio jako zadovoljan... E sada su se pojavili dosta njih i voljan sam da probam,jer mozda me bolje odradi od Xpand-a... Pa sam u nedoumici izmedju ovih koje sam dole naveo,jer me iskljucivo veca pumpa zanima i ne znam koji od njih bi mi to i dali... Pomagaj ako imas predlog :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Mart 19, 2014, 07:52:32 posle podne »

Dobro došao opet na forum, dugo nam nisi pisao. :)

Šta se izdešavalo poslednjih godina, jesi li trenirao? Imaš li već nešto od suplementacije?
Sačuvana
Swarci
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #1 poslato: Mart 19, 2014, 07:24:57 posle podne »

Hteo bih da vas konsultujem u vezi odabira NO reaktora,jer ih danas tako puno ima a ja sam probao sam XpandXtreme i ne mogu da uporedim ni sa bilo kojim drugim... Kako vidim sa raznih foruma pa i ovog neki od njih daju vise fokusa,neki vise snage,treci pumpe... Znam da kod svakog deluju individualno,ali eto mene bi zanimao neki koji daje maksimalnu pumpu misica.. Kako vidim iz sastava nisu svi isti,a znam da je L-Arginin odgovoran za misicnu pumpu.. Razmisljam se oko Shock Terapy,Hemo Rage,Pre Ignition Workout i Xpand 2x... Znam da par ovih nema u ponudi Pansporta ali bih vas molio ako imate iskustva sa njima,a bolji su u onome sto je meni potrebno da mi date pravilan savet... Hvala unapred. P.S. Izvinjavam se ako je ovo pitanje vec postavio neko,ja nisam video dobro ili sam postavio pitanje na pogresnom mestu...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 18 upita.