TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:54:48 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Idealan trening i ishrana za zategnuto zensko telo  (Pročitano 2580 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: Maj 08, 2014, 08:27:14 posle podne »

Tvoj trening mora biti visoko inteziban i kratak anaeroban (misicna hipertrofija).8 do 12 ponavljanja sa 70% inteziteta 1 do 1,5 min pauza izmedju serija.Ishrana mora biti kalorijski u suficitu (vise da uneses nego sto potrosis kroz bazalni metabolizam i trening i druge aktivnosti u toku dana).60% iz slozenih ugljenih hidrata,30% proteina i 10% masti.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #5 poslato: Maj 08, 2014, 07:14:24 posle podne »

Trebala bi da izračunaš potreban dnevni kalorijski unos. I onda samo da preĂ°eš na kalorijski suficit,ali sa takvom ishranom sa kojom se trenutno hraniš.
Da li te još nešto interesuje? :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Maj 08, 2014, 11:28:00 pre podne »

Bez kvantne fizike nema teorije da se napravis :D
Sačuvana
Marija.Le
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #3 poslato: Mart 27, 2014, 09:51:52 posle podne »

Dorucak: Posto nikad ne doruckujem kuci, nekada projice, belo meso, ovsene pahuljice u mleku sa proteinom, ili musli sa jogurtom, wellness keks- najcesce.
Uzina:jabuka
Rucak: Pilav, ili krompir sa piletinom, ili samo piletina, neka corba, juneca snicla i pire, ribe, svaki dan razlicito jer ne volim da mi se ponavlja...
Uzina:Neko voce, ili orasi, bademi..
Vecera: tunjevina, zelena salata, kuvano jaje, nekada piletina i ella sir...Zavisi kako kada, ali svaki dan drugacije.
Volim mleko i mlecne proizvode.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #2 poslato: Mart 27, 2014, 09:20:02 posle podne »

Reci nam prvo kako trenutno izgleda tvoja ishrana u toku jednog dana?
Sačuvana
Marija.Le
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #1 poslato: Mart 27, 2014, 07:50:14 posle podne »

Pozdrav svima... Potrebna mi je pomoc iskunijih... Imam 20 godina, visoka sam 175cm, a tezina mi je oko 55 kg. Mrsava sam i potrebno mi je da se ugojim, tezim ka 60 kg. Pre 3 meseca sam pocela da mrsavim jer sam zelela da skinem par kilograma, jer sam imala masne naslage na stomaku, i sada ih pomalo ima.. Treniram 5 dana u nedelji. Cilj mi je da povecam obim nogu i zadnjice, i da dobijem misicnu masu gornjeg dela tela. Ali i da zategnem trbusne misice, mada je potrebno da prvo skinem malo masnih naslaga koje imam u tom predelu. Dakle, ako neko moze da mi pomogne oko plana treninga i ishrane. Od vezbi radim duboki cucanj sa sipkom, iskorake, step, glute kickbacks, onda na spravama u teretani... Koristim whey protein nakon treninga i pre spavanja... Bila bih jako zahvalna na savetima... Citala sam na forumu ali mi je lakse da otvorim novu temu i da mi odgovorite na ova pitanja..:)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 17 upita.