TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395119 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 09:02:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potrebna pomoc  (Pročitano 4190 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Mart 31, 2014, 09:33:53 pre podne »

Nema tu fan sam ili nisam fan.Ko da nas ostale neko pita čega smo fanovi..ali evo ja sam fan pizze pa je ne jedem! Ovo nije sport za one koji ne mogu da rade po pravilu jer onda pomaka nema.Moraš mnogooooo da se žrtvuješ ako hoćeš napredak.Sve ono najbljutavije je nažalost i najbolje i to je realnost.Stisni zube i grabi napred.Ukoliko budeš gledao ukuse nećeš daleko stići.
Sačuvana
Mario96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #5 poslato: Mart 30, 2014, 09:59:14 posle podne »

Ćao Dušane   :)

Znam da se relativno loše hranim i nije mi problem da ukinem tu hranu nego ne znam čime da je zamenim   :(
Nisam veliki fan ribe i tunjevina mi najlakse pada, znam da nije zdravo ali i tu ne znam za aleternativu koja bi mi odgovarala. Imam 3 obroka klasično doručak,ručak,večera.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #4 poslato: Mart 30, 2014, 09:46:47 posle podne »

Ćao :)

Prvi korak ka smanjenju procenta masti u telu svakako jeste ukidanje odreĂ°enih stvari iz tvog jelovnika :D
Hleb,suhomesnati proizvodi,sarma,testenine :) Dakle što "čistiji" oblici hrane. TakoĂ°e izbegavaj hranu iz konzerve,jer nije zdrava.
Koliko obroka dnevno imaš?
Sačuvana
Mario96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #3 poslato: Mart 30, 2014, 06:18:25 posle podne »

Za doručak obicno pojedem 2 parčeta hleba sa nekim suhomesnatim proizvodima ili ispečem 2-3 jajeta.
Za ručak jedem šta ima, a to obično bude paprikaš,pilav,sarma,neka testenina,pile,samo belo meso uz neke krompire,grašak,pasulj...
Pošta obično treniram u večernjim satima za večeru jedem belo meso i pirinač, tunjevinu i jaja ili neku drugu kombinaciju već navedenog.

Svaki dan radim jednu vrstu mišića i taj trening traje od 30 minuta pa na vise, sve zavisi od toga šta radim. Ne znam sta jos ovde da napisem  ;D

Bavio sam se plivanje(4 godine),judom (godinu dana) i košarkom (godinu dana)i u poslednjih godinu dana idem u teretanu sa malo većim pauzama izmedju tih perioda.

Puls u stanju mirovanja mi je 77, a JUTRANJI je 69 i to pola sata posle budjenja jer se nisam setio odmah da izmerim pa ne znam jel moze tako :D

« Poslednja izmena: Mart 31, 2014, 09:08:32 pre podne od strane Mario96 » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Mart 30, 2014, 05:44:23 posle podne »

Ćao!

Najpre od informacija napiši kako se trenutno hraniš i kako trenutno izgledaju tvoji treninzi. Da li si se do sada bavio nekim sportom?  Koliko iznosi tvoj puls u mirovanju, jutarnji najniži?
Sačuvana
Mario96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #1 poslato: Mart 28, 2014, 06:46:29 posle podne »

Imam 17 godina, visok sam 181 i imam 83 kg. Merio sam procenat masti u telu i imam 19%. Idem u teretanu već nekih mesec dana (4-6 puta nedeljno) i zeleo bih da smanjim procenat masti u telu sto pre. Ako bi neko mogao da mi napise pravilan plan ishrane, sta bih trebao da radim kao cardio i koliko puta nedeljno i da mi preporuči neki dobar fat burner, bio bih jako zahvalan. Hvala u napred  ;D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.12 sekundi sa 17 upita.