TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396745 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 02, 2024, 04:42:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tup bol u celoj desnoj ruci  (Pročitano 4672 puta)
Kuzma
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #1 poslato: April 05, 2014, 05:26:19 posle podne »

Pozdrav.
Sad u Ponedeljak,kada sam isao u teretanu,radio sam grudi/biceps,odradio sam ravni bench,i krenuo na kosu klupu.
Odradim jednu seriju,pocne jako da me boli rame i lakat. Smanjim tezinu,jos boli. Nekako zavrsim vezbu,i krenem na propadanja,toliko me je boleo lakat da nisam mogao ni jednu seriju da odradim. Predjem na biceps,tu nesto odradim,ali nisam mogao da dam 100% zato sto je i tu boleo lakat.

E sad,odmarao sam cele nedelje,nisam isao u teretanu,lakat je prestao,ali sam prekjuce obarao ruke sa drugom koji bukvalno ne izlazi iz sume,oborim ja njemu nekako ruku,i odmah sam poceo da osecam tup bol kroz celu ruku od zgloba do bicepsa. Bol nije tipicna upala koja boli na istezanje ili stisak,vec tup bol koji se pojavljuje samo kada zapnem,u dubini podlaktice i nadlaktice,i malo u laktu i bicepsu. Osecam se kao da su mi zile u rukama povredjene. Od tog dana,svakog dana me ruka jako boli nakon zapinjanja nekih 30-40min konstantno,nakon toga bol se postepeno smanjuje.

Molio bih clanove foruma koju si imali slicne probleme,ili doktori koji poznaju ovu oblast,da mi pomognu kako da prevazidjem ovaj problem,posto vec nedelju dana pauziram sa teretanom. Hvala  :) ;) :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 17 upita.