TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 01:47:14 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 1007 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1377108 puta)
executor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #11454 poslato: Jul 09, 2009, 04:54:29 posle podne »

O kakvom vi skolovanju pricate, ovo sto nazivate skolovanjem je obicna sprdnja.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #11453 poslato: Jul 09, 2009, 04:35:47 posle podne »

Aha, pa dobro, ja sam i rekao 80 poena je to... kao sto sam i napisao 30+50...

Samo sam hteo da skrenem paznju da je mnogo, mnogo, mnogo bitnije uraditi dobro prijemni nego se kidati za svaku ocenu u srednjoj... ako nesto ne ide, nikakav problem... poneka ocena manje nista nece skoditi...

Haha, pa i Mackolina je u pravu, jer ako su sve skole sr... onda je i 10a sr...  :D
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #11452 poslato: Jul 09, 2009, 04:08:51 posle podne »

Ma bre vuksa je mislio skola je sranje uopste  ;D
Sačuvana
I don't give a fuck
Mackolina
Gost
« Odgovor #11451 poslato: Jul 09, 2009, 04:04:27 posle podne »

skola je sr*nje :D

Deseta gimn.? :P  otkud ti to?

ja sam cula da je teska,ali da dobijes dobro znanje i da ti je posle lakse da upises fax i da na njemu sa manje ucenja prolazis...
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #11450 poslato: Jul 09, 2009, 03:32:41 posle podne »

Ne shvatas uopste. Naravno da je sve bitno, ali u podnosu na uradjeni prijemni BODOVI IZ SKOLE su totalno zanemraljivi jer sam ti dao primer. Jedna greska na prijemnom te kosta 6 meseci strebanja u skoli (primer sa 5 bodova i 0.15 bodova koliko se gubi manjom ocenom)...

Neznam jos na kojem faksu moras da imas tipa 96 bodova da bi upao na budzet... pa da moras da budes vukovac u srednjoj i jos savrseno da uradis prijemni... Eto kao sto si dao primer, sa 65 poena mozes komotno da upisujes... Sa 80 neznam stvarno, ali 90 % faksova na budzet upadas... A tih 80 npr neka je 50 sa prijemnog i 30 iz skole... pa sad izracunaj koliko je tih 10 poena manje u srednjoj... znaci samo da prolazis 3.75 u sve cetiri godine i imas 30 bodova iz srednje... to ti pricam, smesno...
ma da :D rekao sam da je bilo potrebno za budzet 65 poena a zadnji na listi za budzet je imao 83 :D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #11449 poslato: Jul 09, 2009, 02:51:20 posle podne »

Ne shvatas uopste. Naravno da je sve bitno, ali u podnosu na uradjeni prijemni BODOVI IZ SKOLE su totalno zanemraljivi jer sam ti dao primer. Jedna greska na prijemnom te kosta 6 meseci strebanja u skoli (primer sa 5 bodova i 0.15 bodova koliko se gubi manjom ocenom)...

Neznam jos na kojem faksu moras da imas tipa 96 bodova da bi upao na budzet... pa da moras da budes vukovac u srednjoj i jos savrseno da uradis prijemni... Eto kao sto si dao primer, sa 65 poena mozes komotno da upisujes... Sa 80 neznam stvarno, ali 90 % faksova na budzet upadas... A tih 80 npr neka je 50 sa prijemnog i 30 iz skole... pa sad izracunaj koliko je tih 10 poena manje u srednjoj... znaci samo da prolazis 3.75 u sve cetiri godine i imas 30 bodova iz srednje... to ti pricam, smesno...
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #11448 poslato: Jul 09, 2009, 02:36:19 posle podne »

skola je sr*nje :D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Mackolina
Gost
« Odgovor #11447 poslato: Jul 09, 2009, 02:20:04 posle podne »

I ja sam cula istu pricu kao Mark3...konkretno za ekonomski fax znam pouzdano da jeste tako...mozda nije na fakultetima na kojima nije jaka konkurencija, tipa neke tamo egiptologije i tih gluposti... :D  i za upis u srednju je svaki poen bitan...evo recimo moja drugarica je upisala Devetu,prirodno-matematicki smer ...a  poslednji upisan je imao samo 0,18 manje od nje..znaci,imala je ludu srecu,ma i svaka desetinka je bitna,pogotovo za gimnazije i jos neke jake skole...
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #11446 poslato: Jul 09, 2009, 12:46:18 posle podne »

Za fax je totalno nebitan uspeh iz srednje...
:D :D :D
ovo je mozda za neki poljoprivredni fakultet u maloj krsnoj :D :D
Zavisi do faxa i konkurencije, ali uspeh je dosta bitan... Evo npr ja sam ove godine upisao informatiku... I prvih 40 za budzet su nosili po 35 poena iz skole u proseku i veoma dobro odradjen prijemni... Za budzet je trebalo 65 poena a zadnja osoba koja je bila na budzetu imala je 83-4 :D :D Tako da ne znam o cemu ti pricas ... Svaki poen je bitan... A uspeh je nebitan za neke bzvz fakultete tipa Megatrend itd...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #11445 poslato: Jul 09, 2009, 12:00:06 posle podne »

Za fax je totalno nebitan uspeh iz srednje...

Bukvalno najmanja greskica na prijemnom te kosta koliko i ukupno 5 nizih ocena u srednjoj... Jer se samo 40 nosi iz srednje, a 60 sa prijemnog...

Tako da optrilike jedna niza ocena iz bilo kojeg predmeta ti je 0.15 boda manje, tako da je meni to sve besmisleno... Zeznes se na jednom zadatku na prijemnom i izbgubis 5 bodova, a za to si bukvalno mogao u srednjoj da 2 godine ne pipas nista jer je to nekih 12 pojedinacnih ocena nize :D
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #11444 poslato: Jul 09, 2009, 11:09:06 pre podne »

streberi su posebna sorta ljudi :D :D :D
meni drustvo u gimn. (makar ovi za koje znam da ce ici sa mnom) nisu svi streberi,ima ih,ali ne puno,mozda 1 na nas 5...ostalo su odlikasi,ali ne 5,0,ne uce po ceo dan,zapravo,uglavnom su kampanjci kao ja.... ali da se i to ispraviti...meni je jasno da gimn. koju sam upisala jeste jedna od tezih ,ali spremna sam da ucim i da zadrzim prosek koji sam i osnovnoj imala,cak i bude malo manji,ok je...to cu jos videti od profesora,koliko traze itd.
to sto rekoh da zelim da i u gimn. budem odlicna, je ponajvise zbog upisa na fax...cuh da je to jako bitno za upis,pa zato...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #11443 poslato: Jul 09, 2009, 09:12:20 pre podne »

Nemam razloga za laganje Boze... kao sto rekoh nista nisam pipnuo KUCI, bukvalno...

A to za kontrolni i ja isto mrzim, to svi streberi tako kazu, "dobicu 2" a ono hop, petica... haha
Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #11442 poslato: Jul 08, 2009, 09:26:38 posle podne »

ahahaha te fore kao nisam nista ucio dve 4 ili za kontrolni kad pitas nekoga i kaze ti nista ne znam a dobije 5 hhhhhhhhh ne preterujte sad i vi  :)
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #11441 poslato: Jul 08, 2009, 04:11:53 posle podne »

Biti kampanjac je nesto najgore sto sebi mozes da uradis... tako da, razmisli da li ces nastaviti... ucis 3 puta vise za istu ocenu samo zato sto odlozis to ucenje za nedelju dana, besmislica...
Da, organizacija (vremena) je broj 1, ne samo u skoli, u zivotu...
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #11440 poslato: Jul 08, 2009, 03:26:34 posle podne »

@Ogi
pa pazi,ja sam kampanjac (bila u OS,ali ne planiram da nastavim tako,jednostavno,u gimnaziji to bas i ne prolazi...) i uvek sam imala sve petice izuzev hemije,fizike i mate...a ti predmeti bas i jesu oni koje sam ucila,eventualno nekad i istoriju...sve ostale predmete sam naucila vec na casu.... jednostavno,meni prirodne nauke ne idu (dobro,nemam bas toliko lose ocene iz njih,ali recimo da 5 nisam imala,a i za cetvorku je uvek bila frka) ...mozda je i do profesora tih predmeta,ne odgovara mi njihov nacin predavanja (koji je ocaj zivi  ::) ) ...
 baratanje puskicama sam doktorirala  ;D   :D :D :D   njih sam koristila uglavnom za kontrolne iz istorije,fizike,poneku formulicu iz mate i hemije,a cini mi se,u petom i sestom i za bios...a da,i za nepravilne glagole iz engleskog  ;D  jbg,mrzelo me da ih naucim...  ;D
zato nisam bas odusevljena sto sam upala na opsti smer jer cu tu svakako imati vise tih prirodnih predmeta koje ne volim...
treba biti snalazljiv,ja mislim da snalazljivi prolaze bolje i od pametnijih (u smislu strebanja pametnijih)...  ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 1007 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.14 sekundi sa 17 upita.