TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395993 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 01, 2024, 04:15:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moze pomoc? :D  (Pročitano 1582 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: April 10, 2014, 07:54:43 posle podne »

4 treninga nedeljno sa opterecenjem i 4 kardio treninga u zoni 65%od max srcanog ritma sat vremena.Unos kalorija na nivou bazalnog metabolizma.
Sačuvana
murphy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #4 poslato: April 10, 2014, 01:46:17 posle podne »

Nisam poceo da treniram, zelim da pocnem, ali sam potpuno neinformisan i neupucen, zelim da pocnem na pravi nacin, zato sam i pitao..
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #3 poslato: April 08, 2014, 09:41:45 posle podne »

Pozdrav dobri ljudi. Imam jedno pitanje, naime, imam 195cm i 96kg, al problem je sto je to sve salo, zelim da povecam misicnu masu, ali da smanjim salo, a pritom da kilaza bude ista, ili malo manja, poceo sam sa trcanjem i teretanom. Zanimaju me neke stvari kako da unapredim svoj trening, pomocu ishrane, suplementacije i sve to. Pa me zanima, ako iko ima dobre volje da mi pomogne, posavetuje kako i sta bi trebao da radim, zahvalio bih mu se u napred. Pozdrav!
Moras dati vise informacija o sebi,koliko kalorija unosis sada ,izbor namirnica,kako izgleda tvoj trening,koliko cesto nedeljno treniras?
Sačuvana
kele
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


« Odgovor #2 poslato: April 08, 2014, 08:19:31 posle podne »

Treniraj 4puta u teretani 2-3puta trcanje(nedeljno).
Prvih mesec dana radi kruzne treninge znaci 2serije radi vezbe sve grupe misica po malo.
Zatim kad zavrsis to podeli treninge po grupama misica tipa Grudi-Biceps Ledja-triceps itd...
Ishrana imas previse toga na ovom forumu u ishranu gledaj da povecas unos proteina( belo meso,riba itd...), zatim UH(krompir,pirinac,ovsene pahuljiuce) mada kolicinu ti sam moras odrediti za UH.
 
Suplementacija osnova ti je Whey Protein mada kod tebe bi mogao i sagorevac masti, mada bez dobrog treninga i ishrane nista.Suplementacija ti je samo dodatak koji ce ti pomoci onoliko koliko budes imao dobar trening i ishranu.
Pozdrav nadam se da sam ti nesto pomogao.
« Poslednja izmena: April 08, 2014, 08:21:26 posle podne od strane kele » Sačuvana
murphy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: April 08, 2014, 07:44:58 posle podne »

Pozdrav dobri ljudi. Imam jedno pitanje, naime, imam 195cm i 96kg, al problem je sto je to sve salo, zelim da povecam misicnu masu, ali da smanjim salo, a pritom da kilaza bude ista, ili malo manja, poceo sam sa trcanjem i teretanom. Zanimaju me neke stvari kako da unapredim svoj trening, pomocu ishrane, suplementacije i sve to. Pa me zanima, ako iko ima dobre volje da mi pomogne, posavetuje kako i sta bi trebao da radim, zahvalio bih mu se u napred. Pozdrav!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.046 sekundi sa 13 upita.