TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394997 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 04:20:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: -Pomoc-  (Pročitano 2253 puta)
GYM AddiCt
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


« Odgovor #7 poslato: April 17, 2014, 08:15:44 posle podne »

-Moj brat je dzutista,i trenira dugo u teretani,pa me on uci,i naucio me je dosta toga
-Ishrana mi je uredu,jedem vise puta dnevno(jaja,meso,mleko,sir,riba,nekad jedem i slatko,uglavnom crnu cokoladu)
Sačuvana
Emil Metovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #6 poslato: April 17, 2014, 01:33:13 posle podne »

Da ja imam trenera...Uvek je tu ,ako  pogresim on `me ispravi i objasni kako treba pravilno raditi.
-Kuci sam radio oko 6 meseci i naucio kako se rade vezbe tako da sada nemam problema u vezi toga...samo kada ubacujem novi raspored vezbi onda zatrazim pomoc trenera
-Sto se tice zdravlja...``zdrav i prav``...rad pluca (i disajnih organa) i srca -odlican-
-Da, i sto se tice mrtvih dizanja i cucnjeva sa velikim opterecenjima ne`radim...zato sto jos nisam spreman za to...:)
-Ishrana valjda normalna (jaja,piletina,mleko,riba,voce,povrce i drugo...) :D
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: April 17, 2014, 12:27:32 posle podne »

OK samo polako, vi ste mladi momci i treba malo da usporite.

To što vežbate mesec dana ne znači ama baš ništa. Vaš prioritet mora da bude da naučite kako se pravilno vežba. Ovo mora da vas nauči neko ko je osposobljen kao trener i ko zna kako se radi sa maloletnim licima. Tek ste ušli u pubertet i sada se vaše telo menja drastičnom brzinom i samim time morate da vodite računa o tome kako vežbate.

Ovo dodatno znači da je previše rano za pitanja tipa "da li vežbati dva sata i da li da uzimate protein...?" jer u tim godinama fokusa treba da bude na pravilnom vežbanju i da vas neko nauči kako zdravo da se hranite ne samo da bi dobili bolje trbušnjake nego da bi ostali zdravi i bez povreda do kraja života.

Da li vas dvojicu (Emil i Gym addict) neko uopšte uči kako da vežbate sa težinama ili to sve radite na svoju ruku?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Emil Metovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #4 poslato: April 17, 2014, 11:45:58 pre podne »

Hvala
Sačuvana
GYM AddiCt
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


« Odgovor #3 poslato: April 17, 2014, 11:37:42 pre podne »

Moze li i meni neko pomoci... imam 14 godina(jos malo pa punim 15),visok sam 175,imam 60kg,poceo sam sa 12 god raditi bodyweight vjezbe sve do sad(imao sam jedan period tacnije 4 mjeseca bez treninga,zbog nekih problema,i sad sam ponovo poceo)meni je sve to laganao radtiti,sklekovi,zgibovi,propadnja,trbusnjaci i cucnjevi,nisam napaljenik na teretanu,ali jednostavno volim to,imam definiciju,ali trudim se da napredujem u miscnoj masi,sad ne znam da li treba poceti dizati tegove i poslije intezivnog treninga piti suplementaciju...bench,lat,bucice, (jedino ne bih radio mrtva dizanja i cucnjeve sa opterecenjem ipak sam jos mlad za to)
Izvinite na duzini teksta, Hvala  :-*
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2 poslato: April 17, 2014, 06:40:57 pre podne »

-Pozdrav :)
-Ja sam Emil i imam 15 godina -novi sam
-Imam 74kg i visok oko 185cm
-I bavim se malo kosarkom
-Kuci sam treninrao 6 meseci,a posle sam presao u teretanu i treniram vec mesec `dana
-Trening mi izgleda ovako:
       I dan-grudi,bicep
       II dan-ledja,triceps    -stomak radim `skoro svaki dan zato sto imam masnih naslaga
       III dan-rame,noga

-A SAD PITANJA:
1.Da li je bolje da treniram ujutru ili uvece?...-ja sada treniram od 20:00(zbog skole,koja traje do 19:10....druga smena)
2.Da li je bolje da vezbam npr. 1h sa manje odmora i brzi rad vezbi ili da radim 2h sa odmorim od 1min i normalan rad vezbi?
3.Da li da radim SUPER-SERIJE ili ``normalne`` serije?
4.Da li bi mi protein stetio?-Nezeljeno dejstvo :D...
5.Koji protein bi mi preporucili? -pocetnik
-Zeleo bih da skinem masne naslage i da dobijem na cistoj misicnoj masi

HVALA :)








1. Nema nekog pravila kada je bolje, probaj pa ces videti kada ti vise odgovara. Vecini vezbaca je nekako lakse u vecernjim casovima, ja sam probao oba i navikao se na oba. Mozda najbolje da vidis kako ti odgovara zboh hrane,da mozes da jedes pre i posle treninga kako treba.
2. Dva sata vezbanja u teretani nisu potrebna nikome, ti u 6o minuta mozes da obavis sve sto treba.
3. Radi uobicajene vezbe. Super serije su za iskusnije vezbace, a ti to jos nisi.
4. Protein ti ne bi stetio, preporuceno je da ga uzimas posle treninga.
5. Scitec 1oo% whey ,Elite whey, svi su dobri,nadji koji ti cenovno odgovara.
Treba da shvatis da, ako ti ishrana nije sredjena,napredak je znacajno slabiji.
...treniraj redovno,hrani se kako treba i budi konstantan...
Sačuvana
Emil Metovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


« Odgovor #1 poslato: April 17, 2014, 01:14:55 pre podne »

-Pozdrav :)
-Ja sam Emil i imam 15 godina -novi sam
-Imam 74kg i visok oko 185cm
-I bavim se malo kosarkom
-Kuci sam treninrao 6 meseci,a posle sam presao u teretanu i treniram vec mesec `dana
-Trening mi izgleda ovako:
       I dan-grudi,bicep
       II dan-ledja,triceps    -stomak radim `skoro svaki dan zato sto imam masnih naslaga
       III dan-rame,noga

-A SAD PITANJA:
1.Da li je bolje da treniram ujutru ili uvece?...-ja sada treniram od 20:00(zbog skole,koja traje do 19:10....druga smena)
2.Da li je bolje da vezbam npr. 1h sa manje odmora i brzi rad vezbi ili da radim 2h sa odmorim od 1min i normalan rad vezbi?
3.Da li da radim SUPER-SERIJE ili ``normalne`` serije?
4.Da li bi mi protein stetio?-Nezeljeno dejstvo :D...
5.Koji protein bi mi preporucili? -pocetnik
-Zeleo bih da skinem masne naslage i da dobijem na cistoj misicnoj masi

HVALA :)







« Poslednja izmena: April 17, 2014, 01:17:23 pre podne od strane Emil Metovic » Sačuvana
EMIL
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 18 upita.