TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 01:54:02 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Da li znate?  (Pročitano 2292 puta)
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #6 poslato: Jul 08, 2014, 12:57:38 posle podne »

Ucinilo mi se da je mighty drugacije rekla
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Jul 08, 2014, 12:12:58 posle podne »

Nema više GMO. Pisali smo već o tome. :)
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=164901.msg2886025#msg2886025
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #4 poslato: Jul 08, 2014, 11:10:13 pre podne »

A ja mislio da ni jedan nema gmo u pan.
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #3 poslato: Jul 07, 2014, 08:09:50 posle podne »

Zato ja ne uzimam whey, ali kad bih odlučio da uzmem, uzeo bih u Pansportu sigurno :)
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Maj 09, 2014, 12:45:10 posle podne »

Zdravo,

kada je reč o kompaniji Pansport tu možete biti sigurni da dajemo naš maksimum po pitanju provere preparata/proizvoda iz našeg uvoza i da su svi proizvodi legalno uvezeni, provereni i ispitani, što nažalost nije slučaj sa mnogim proizvodima koji su dostupni na crnom tržištu danas.  Sve što je do nas - činimo.

Organski protein, sa takvom naznakom, nemamo u ponudi.  

Hvala na sugestijama
Sačuvana
Miloš Milin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Maj 02, 2014, 01:11:02 posle podne »

Interesuje me, da li možete da izdvojite whey proteine koji se kod nas prodaju, a da na ambalaži imaju označeno da ne sadrži GMO, soju, itd?
Ja sam našao u Srbiji, jedino 100% Whey protein od MHN Sport-a, ali sadrži zaslaĂ°ivač Acesulfam K koji je može biti štetan.Uostalom pročitajte tekst o tom zaslaĂ°ivaču: http://www.fitday.com/fitness-articles/nutrition/healthy-eating/top-number-most-dangerous-artificial-sweeteners.html#b
U svetu postoje razni Organski whey proteini i da li možda Pan sport planira da izdvoji jednog proizvoĂ°ača čiji bi proizvod bio dostupan kod nas u prodaji?



Koristan tekst, pogotovo ako znamo koliko je kod nas u Srbiji zastupljeno mišljenje da su whey isolate proteini navodno bolji i kvalitetniji od ostalih proteina.TakoĂ°e, budite i svesni da većina tih proteina dolaze iz Amerike, a znamo da je danas Amerika postala pogodno tlo za razvoj genetski modifikovane ishrane, vredi vam da razmislite kada birate proteine koje ćete korisiti kao dodatak vašoj ishrani.Pišem ovo iz razloga jer danas je nešto najnormalnije da se izdvaja novac za ovu vrstu dodatka ishrani, i prosto bi se ljudi začudili kada bi saznali kroz kakve sve procese oni prolaze da bi se spakovali u tu plastičnu kutiju, i kakve sve dodatke stavljaju.
http://www.nofinishlineblog.com/2011/05/is-your-protein-powder-bad-for-your-health.html
« Poslednja izmena: Maj 02, 2014, 01:12:51 posle podne od strane MiloÅ¡ Milin » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.045 sekundi sa 17 upita.