TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:58:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: GENERALNO CISCENJE FORUMA  (Pročitano 8477 puta)
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #29 poslato: Januar 16, 2007, 10:18:33 posle podne »

Tvoja rech je za mene zapovest, uradjeno
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #28 poslato: Januar 16, 2007, 09:29:12 posle podne »

OK ako hoces slobodno ga smanji na odgovarajucu velicinu.

Kao sto vidis uradjeno!

Info za ostale forumase mozda da mi malo olaksaju pa da avatare smestaju u dimenzije 123 x 165 (S x V) i to je najveca slika koja moze da stane bez da ima slajder sa strane
Sačuvana
DrugacijiOdOstalih
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 206

« Odgovor #27 poslato: Januar 16, 2007, 09:25:24 posle podne »

OK ako hoces slobodno ga smanji na odgovarajucu velicinu.
Sačuvana
Been constantly so frustrated i've moved mountains with less ! When i channel my hate to productive i don't find it hard to impress !!!
mikiveliki
Gost
« Odgovor #26 poslato: Januar 16, 2007, 09:16:51 posle podne »

Ma OK samo sam bio izneneadjen i jednostavno imao sam utisak da me neko zajebava kad tako moram da kazem.Moj prvi avatar je bio isti koji je i sad samo je bio znatno manji tako da ne znam zasto bi predstavljao problem.Sada sam ponovo stavljao isti ali sada je na neku foru ispao mnogo veci nego sto je bio pre ali videcu prvom prilikom da pokusam da ga vratim na staro.Znam reci ces da sam to i sada mogao da uradim ali ovde odakle sada pisem je neki cudan program i ne znam kako da se izjasnim zajebano podesene masine tako da ne mogu sada da se snadjem sa takvim nacinom rada kompjutera , mislim komplikovano je da ti sada objasnjavam pa cu te postedeti toga . . . nista da skratim kad sednem za normalnu masinu videcu da smanjim avatar.

Nikakav problem sto se tice velicine avatara to sam ja resavao u fotoshopu tako da evo resicu i tvoj opet, uostalom kao i druge koje sam u medjuvremenu resavao...
Sačuvana
DrugacijiOdOstalih
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 206

« Odgovor #25 poslato: Januar 16, 2007, 08:57:05 posle podne »

Ma OK samo sam bio izneneadjen i jednostavno imao sam utisak da me neko zajebava kad tako moram da kazem.Moj prvi avatar je bio isti koji je i sad samo je bio znatno manji tako da ne znam zasto bi predstavljao problem.Sada sam ponovo stavljao isti ali sada je na neku foru ispao mnogo veci nego sto je bio pre ali videcu prvom prilikom da pokusam da ga vratim na staro.Znam reci ces da sam to i sada mogao da uradim ali ovde odakle sada pisem je neki cudan program i ne znam kako da se izjasnim zajebano podesene masine tako da ne mogu sada da se snadjem sa takvim nacinom rada kompjutera , mislim komplikovano je da ti sada objasnjavam pa cu te postedeti toga . . . nista da skratim kad sednem za normalnu masinu videcu da smanjim avatar.
Sačuvana
Been constantly so frustrated i've moved mountains with less ! When i channel my hate to productive i don't find it hard to impress !!!
mikiveliki
Gost
« Odgovor #24 poslato: Januar 16, 2007, 02:04:14 posle podne »

Kad se ovde pominje ciscenje hteo bih da pitam zasto je moj avatar uklonjen pa sam morao opet da ga postavljam mislim ljudi stvarno nema smisla . . . . >:(

koliko vidim tvoj avatar je samo prevelik u odnosu na predvidjeni prostor i morace biti vracen na potrebnu velicinu (mozda da i ti sam to uradis?). Rad na avatarima je deo svakodnenih poslova koje se rade na forumu a moguce je da se u medjuvremenu neka greska potkrala u vezi tvog avatara.Izvinjenje... 
Sačuvana
DrugacijiOdOstalih
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 206

« Odgovor #23 poslato: Januar 16, 2007, 01:40:31 posle podne »

Kad se ovde pominje ciscenje hteo bih da pitam zasto je moj avatar uklonjen pa sam morao opet da ga postavljam mislim ljudi stvarno nema smisla . . . . >:(
Sačuvana
Been constantly so frustrated i've moved mountains with less ! When i channel my hate to productive i don't find it hard to impress !!!
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #22 poslato: Decembar 27, 2006, 08:09:19 posle podne »

ooo stefke pa de si ti ;D ::)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #21 poslato: Decembar 27, 2006, 07:37:45 posle podne »

podrzavam ono shto vecina misli
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #20 poslato: Novembar 17, 2006, 10:22:11 pre podne »

Ovo je OBECANJE sa moje strane, a neka neko kaze da li dam ja MIKIVELIKI ikada na ovom forumu izneveio bilo koji nas zajednicki dogovor!?!

Ne, sve dogovore je ispostovao i nadamo se da ce tako i ostati.  ;)

Sto se tice nekih textova koje sam ja pisao, vecinu imam u svojoj arhivi cak cu ih i malo doraditi.
Ali uz to imam i jedan predlog. Naime, spomenuto je da ce se forum i sajt preseliti na novi hosting. Predlazem da se otvori podforum "Kanta" gde ce se teme premestati umesto brisati, pa makar "kanti" mogli da pristupe samo moderatori i admini. S time bi imali mogucnost da se teme vrate na forum bez ceprkanja po bazi, odnosno vracanja backupa. Naravno, ovo zahteva dodatni prostor na serveru, ali ne veliki.
Opciju o kojoj pricas vac sam ukljucio i svi naredno brisani postrovi ici ce u tzv kantu foruma ili gde ima ja to naredim. Znaci bez brige. Sve smo dogovorili sada je na vas red. Krenite sa tekstovima (nisam ni mislo da ih nemate u svojim licnim arhivama tako da vam copy/ paste opcija nece biti teska za realizaciju...
Sačuvana
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #19 poslato: Novembar 16, 2006, 11:30:21 posle podne »

Ovo je OBECANJE sa moje strane, a neka neko kaze da li dam ja MIKIVELIKI ikada na ovom forumu izneveio bilo koji nas zajednicki dogovor!?!

Ne, sve dogovore si ispostovao i nadamo se da ce tako i ostati.  ;)

Sto se tice nekih textova koje sam ja pisao, vecinu imam u svojoj arhivi cak cu ih i malo doraditi.
Ali uz to imam i jedan predlog. Naime, spomenuto je da ce se forum i sajt preseliti na novi hosting. Predlazem da se otvori podforum "Kanta" gde ce se teme premestati umesto brisati, pa makar "kanti" mogli da pristupe samo moderatori i admini. S time bi imali mogucnost da se teme vrate na forum bez ceprkanja po bazi, odnosno vracanja backupa. Naravno, ovo zahteva dodatni prostor na serveru, ali ne veliki.
« Poslednja izmena: Novembar 17, 2006, 10:48:36 pre podne od strane Zverko » Sačuvana
100% NATURAL.
mikiveliki
Gost
« Odgovor #18 poslato: Novembar 16, 2006, 10:14:36 posle podne »

Razumem potpuno vase primedbe i nazalost desilo se da je kao deo ovog velikog ciscenja kao koletaralna steta otisao i jedan deo kvalitetnih tema.
Jedini nacin da ih ponovo imamo je da ih ponovo napisete (ponavljanje je majka znanja).

Nakon sto ih napisete ja cu ih oznaciti kao VAZNE i time ih zastiti od kasnijeg novog generalnog spremanja.

Dakle nemojte bit lenji nego lepo olovke (miseve  i tastature) u ruke pa na posao. Ocekujem da smo se dogovorili...

Ovo je OBECANJE sa moje strane, a neka neko kaze da li dam ja MIKIVELIKI ikada na ovom forumu izneveio bilo koji nas zajednicki dogovor!?!
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #17 poslato: Novembar 16, 2006, 05:21:09 posle podne »

e to nisam zapazio...ali ne verujem da se sad moze vratiti...
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #16 poslato: Novembar 16, 2006, 04:16:14 posle podne »

 :-[
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #15 poslato: Novembar 16, 2006, 02:34:15 posle podne »

Mislim da nije bas dobro ovoliko ciscenje,konkretno,obrisane su neke teme gde sam pisao duge i iscrpne odgovore,trebalo je brisati off poruke iz tih tema,znam da je to posao,za to su i moderatori dobili titule ,da to pregledavaju i brisu.Ovako koja je poenta da neko od nas ozbiljnijih pise neki savet ako ce to biti izbrisano u paketu sa ostalim porukama.No ako je to uredjivacka politika foruma-OK.

Pozdrav


Ovo sam tek sada primetio. Gde su one silne teme iz AAS foruma??? Posebno mi je zao teme PCT u kojoj se vodila poprilicno kvalitetna diskusija na nekoliko strana.
Sačuvana
100% NATURAL.
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 17 upita.