TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 10:40:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: benč,težine,snaga...  (Pročitano 2376 puta)
unstoppable
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #10 poslato: Jun 18, 2014, 10:56:07 posle podne »

Cemu 100 ponavljanja u seriji crno dete  ??? :o :o :o :o
Sačuvana
We are eternal, all this pain is an illusion
Petar Ljusic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #9 poslato: Jun 17, 2014, 11:50:11 pre podne »

Postovani,

da li je opasno da 15-godisnjak,dize teg od (20-25kg) iz benca 100 ponavljanja u jednoj seriji bez pauze,da li se moze ostetiti srce,da li moze doci do nekog zadebljanja srcanog misica(hipertrofije) ili nekog drugog ostecenja.Plasim se da nisam mozda preterao sa brojem ponavljanja,jedan drug mi je rekao da je jedan decko isto odlazecu i teretani ostetio srce pa se plasim da i ja nisam ostetio.kada legnem osetim neko pulsiranje u predelu grudi i stomaka i otkucaje u usima u ritmu srca sada sali je to normalano ili ja previse osluskujem srce? i da kazem to je bilo pre 7 godina sada imam 22 god. i da vas pitam da li sam pravilno disao kada mi je teg bio na grudima onda udahnem a kad ga podignem izdahnem?molim za odgovor,unapred zahvaljujem srdacan pozdrav
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #8 poslato: Maj 11, 2014, 11:40:16 pre podne »

Pa sta ocekujes od snage kad si izgubio 13 kg...treba vremena da se sve vrati na svoje mesto...nista preko noci...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
paksle
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #7 poslato: Maj 11, 2014, 11:26:51 pre podne »

cemu kardio kad ciljas snagu/masu?
već sam sve objasnio u prethodnom upisu.
Sačuvana
Jev
Gost
« Odgovor #6 poslato: Maj 11, 2014, 11:10:36 pre podne »

cemu kardio kad ciljas snagu/masu?
Sačuvana
paksle
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #5 poslato: Maj 11, 2014, 09:57:06 pre podne »

Kakva je snaga na ostalim vezbama?
recimo da je situacija nešto bolja nego na benču
Je l samo bench problem?
u glavnom
I koliko imas godina?
25
Cemu animal na 70kg?
ovako...imao sam 73kg pre nego što sam počeo sa treninzima,i nekim čudom sam pao na 60kg iz meni nepoznatih razloga
išao sam i kod lekara da vidim šta je izazvalo naglo opadanje kilograma i ništa,zdrav kao dren kažu psiha.
ok,počnem da treniram ali nemam sa čime da radim,i tako krenem da jedem onako,baš-baš i cilj mi i jeste bio ovih 70kg.
naravno,s tim da mi se stvorilo salo isključivo na donjem delu stomaka,i pošto intenzivno radim kardio odlučio sam da ubacim i katove,pa da se rešim viška.
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #4 poslato: Maj 11, 2014, 12:47:38 pre podne »

Kakva je snaga na ostalim vezbama? Je l samo bench problem? I koliko imas godina? Cemu animal na 70kg?
« Poslednja izmena: Maj 11, 2014, 12:49:35 pre podne od strane djoleeeee » Sačuvana
paksle
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #3 poslato: Maj 10, 2014, 11:12:43 posle podne »

ponedeljak grudi,biceps
sreda leĂ°a triceps
petak ramena,noge

5x nedeljno kardio,30 min.

whey posle treninga 50gr. pred spavanje 30gr. po nekada ujutro 30gr. takoĂ°e,ali ne redovno,povremeno.
od nedavno sam počeo da koristim i animal cuts.
težina 70kg.

ujutro obavezno ovsene sa jogurtom ili belanca + banana
ručak obavezno piletina ili ćuretina,grudi,u danima kad imam trening često govedina pre treninga,propraćeno povrćem,pirinčem ili kuvanim krompirom.
posle treninga pileće grudi opet,povremeno i drugo nemasno meso,čisti svinjski fileti i sl.
večera,obično tunjevina,nemasni sir ili belanca,često i kombinacija svega navedenoga.

konzumiram mleko,jogurt takoĂ°e,od voća banane,jabuke i grožĂ°e,svaki dan bez izuzetka.
« Poslednja izmena: Maj 10, 2014, 11:20:06 posle podne od strane paksle » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #2 poslato: Maj 10, 2014, 09:49:07 posle podne »

Ne znam šta si očekivao,da uzmeš kreatin i odmah 100kg na benchu? Pa ne ide tako,za sve treba vremena.Sa redovnim treninzima i dobrom ishranom sve će doći vremenom samo treba strpljenja.Kako se ti hraniš,kako treniraš,daj neke podatke o sebi pa da vidimo šta treba menjati kako bi se rezultati poboljšali.
Sačuvana
paksle
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #1 poslato: Maj 10, 2014, 02:07:36 posle podne »

imam problem sa većim opterećenjima na benču,a da budem precizniji,srednjim opterećenjima.
treniram nekih 5-6 meseci i u tom periodu moj maksimum na benču je bio 60kg. uz druga koji mi je asistirao,i izvlačio ona zadnja 2-3 ponavljanja.
nakon toga iz privatnih razloga nisam mogao da treniram nekih mesec dana...posle toga kada sam se vratio treninzima,a sada treniram sam
ne mogu da radim sa više od 40kg uz sav kreatin koji koristim.

predlozi,saveti  :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.062 sekundi sa 17 upita.