TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 09:17:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Неће рамена да ми се упале после тренинга  (Pročitano 2197 puta)
KrajinaForce
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #9 poslato: Maj 16, 2014, 10:42:57 posle podne »

Hvala na odgovorima..Rast u ramenima sam osetio,ja do pre pola godine nisam imao nikakav napredak..sve je pocelo od onda,poceo sam da izgledam bolje,nabacio sam malo masu,jer sam bio neverovatno zgoljav i sad sam relativno zadovoljan izgledu..Uvek tezim atletskom izgledu,necu da izgledam kao bodibilder i da ne mogu da se pokrenem(krecem na DIF u Septembar tako da je tu bodibilding najmanje potreban)..Sto se tice tezina,nisam ni najmanje opterecen,dizem koliko mogu i ne interesuje me to..ono,maksimalno na bencu mogu dignuti 115kila a kad radim serije radim sa 80-90kg..
Sačuvana
ДЕЦА СМО ВУКОВАРА,СВИ ТЕ ЗВЕЗДО ВОЛИМО!!! РСК КРАЈИНА
MIAMIHEAT
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 107


« Odgovor #8 poslato: Maj 15, 2014, 05:53:22 posle podne »

Kod potiska iza glave sa šipkom najbitnija je negativno ponavljanje probaj da ti  bude 3,4 sekudne, pri dnu pokreta oko vrata probaj da zadržiš sekund,dva da osetš mišić. Ova tvoja profilna pokazuje da nemaš neka ramena tj. nemaš temelj mani se tih super setova oni su za naprednije vežbače.
Sačuvana
Jev
Gost
« Odgovor #7 poslato: Maj 14, 2014, 10:42:21 posle podne »

dodaj jos tezina, sa ovako malim tezinama tesko da ces osetiti bilo kakav rast
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #6 poslato: Maj 14, 2014, 10:29:52 posle podne »

Zasto sve u 8 ponavljanja? koji ti je tempo? koliko je pauza izmedju? Mnogo se opterecujes tezinama.. svi radimo iste vezbe ali neko ih izvodi bolje a neko traljavo
Sačuvana
KrajinaForce
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #5 poslato: Maj 14, 2014, 10:05:25 posle podne »

МОЛИМ ДА МИ НЕКО КАЖЕ МИШЉЕЊЕ О МОМ ТРЕНИНГУ ЗА РАМЕНА,КАКО ИЗГЛЕДА И ДА ЛИ ТРЕБА ДА ДОДАМ НЕШТО..ХВАЛА УНАПРЕД
Sačuvana
ДЕЦА СМО ВУКОВАРА,СВИ ТЕ ЗВЕЗДО ВОЛИМО!!! РСК КРАЈИНА
KrajinaForce
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #4 poslato: Maj 13, 2014, 10:22:56 posle podne »

Ovako je izgledao moj danasnji trening za Ramena..-1-potisak sipkom iza glave,40kg 8 ponavljanja i odma po zavrserku 30kg do iznemoglosti( DROP SET ).... -2- Lateralno podizanje bucicama 15 kila svaka ruka 8 ponavljanja u kombinaciji sa uspravnim veslanjem sa sipkom 35kg 8ponavljanja (SUPER SET).... -3- propadanja 8 ponavljanja sopstvenom tezinom + 10kg u kombinaciji sa vezbom zvanom Bus driver koju sam radio sa 10kg 12 ponavljanja (SUPER SET) ...-4- trening sam zavrsio sa potiskom sipke ispred glave 40kg 8 ponavljanja u paru sa potiskom bucicama i pripajanji istih iznad glave 8 ponavljanja sa 15kg u svakoj ruci (SUPER SET)..Meni trening deluje ok..jednu jos vezbu nisam napisao ovde jer ne znam kako se zove..(ono kad drzis sipku ispravljenih ruku i dizes je u vis preko visine glave,a ruke se nw savijaju)...Kako se vama trening cini???hvala u napred za odgovore :-D
Sačuvana
ДЕЦА СМО ВУКОВАРА,СВИ ТЕ ЗВЕЗДО ВОЛИМО!!! РСК КРАЈИНА
unstoppable
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #3 poslato: Maj 13, 2014, 10:13:05 posle podne »

Vec je diskutovano pa ti iscitaj malo ovaj topic mozda ti bude jasnije
 http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=194285.0
Sačuvana
We are eternal, all this pain is an illusion
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #2 poslato: Maj 13, 2014, 02:41:14 posle podne »

Sve si rekao osim onog sto radis za ta ramena
Sačuvana
KrajinaForce
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #1 poslato: Maj 13, 2014, 10:42:29 pre podne »

Поздрав људи,нов сам .Тренирам већ скоро 2 године,имам скоро па 19 година,имам 83 кг и висок сам 186..имам проблем у томе што неће рамена да ми се упале после тренинга,а после јучерашњег тренинга сам приметио да неће ни бицепс ни трицепс да се упале..ја не идем у теретану,тренирам код куће јер имам све што ми треба,што сам покупио из старе теретане(бенч клупу,130 кила,клупу за бицепс,лат машину,справу за згибове и пропадања,две велике шипке,једну З шипку,бучице и још тога).. WHEY протеине сам почео да пијем пре тачно месец дана(WHEY NLS PLUS)..кад тренирам одмарам углавном 1 минут,радим скоро искључиво супер сетове и радим до 8 понављања..е сад,кад радим Руке онда радим 4 супер сета само бицепс и после опет 4 супер сета за трицепс..Како да пошаљем неку слику да видите како изгледам па да ми кажете мишљење???
Sačuvana
ДЕЦА СМО ВУКОВАРА,СВИ ТЕ ЗВЕЗДО ВОЛИМО!!! РСК КРАЈИНА
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 17 upita.