TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 02:17:23 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: LIPO 6 POMOC  (Pročitano 3224 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Maj 26, 2014, 04:01:17 posle podne »

ishrana je vrlo niskokalorična, treninzi preintenzivni... klasična greška onih koji žele rezultate na brzinu.  Imaće sigurno rezultata u kratkom roku, u smislu da će sigurno smršati ali pitanje kako će se osećati, veoma malo ugljenih hidrata i intenzivni treninzi...  ovo nikako nije na dugoročan period. 

Nadam se da će nam se devojka pridružiti na forumu pa da krenemo sve ispočetka, kada se bude odlučila da trajno menja navike i stil života :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #9 poslato: Maj 25, 2014, 07:02:35 posle podne »

Može da jede tunjevinu ili Ella sir uz neko povrće. Jedino što bih ja uvek preporučio neku svežu ribu,a ne tunjevinu jer nije zdrava.
Kada joj je trening u 11h neka popije pre treninga i popodne još jednu.A u danima kada ne trenira neka popije samo jednu ujutru pre doručka.
Mada proizvoĂ°ači preporučuju da se uvek po dve merice piju na dan,ali ne znam koliko to ima efekta pošto ne treniraš.
Sačuvana
Marko Jakovljevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #8 poslato: Maj 25, 2014, 10:14:37 pre podne »

Treninzi su malo intezivniji, to je fazon insanity-a. A za veceru mala tunjevina? Kako treba piti u danima kada ne trenira?  I kako da ga pije u nedelju kada je trening u 11 ujutru samo ujutru kada se probudi, ili kasnije da popije i 2 dozu?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #7 poslato: Maj 24, 2014, 09:26:01 pre podne »

Ne znam koliko su joj intenzivni treninzi? Ali mi ovo deluje malo,nepotpuno je. Ok,za doručak ima musli,ali joj fali proteina. Za ručak joj fali izvor ugljenih hidrata.A večeru mora imati,makar to bilo nešto minimalno. Deluje mi kao da se izgladnjuje samo da bi što pre došla do željenog cilja,
S obzirom na to da su joj treninzi tako kasno,neka drugu dozu sagorevača popije do oko četiri popodne.
Sačuvana
MarkoSF
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #6 poslato: Maj 23, 2014, 06:22:13 posle podne »

Hvala na odgovorima, samo me zanima kako u danima pauze?
Evo ishrane i treninga:
Doručak- Musli (70gr sa jogurtom od 1% mm)
Užina- neka vocka
Ručak- belo i neko povrće ili ono što je spremljeno ali bez prejedanja.
Užina- neko povrće (ugl sargarepa)
Večera- sejk (t uglavnom bude posle tr)
Treninzi: Ponedeljak od 22h, sreda od 21h, cetvrtak od 21h, petak od 19h i nedelja od 11h.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Maj 23, 2014, 11:18:15 pre podne »

Visoka je oko 173 i ima 72kg. Vec 2 mesece ide na herbalife lvl 10, prvi mesec je pila onaj njihov sejk, a sad ultra los sejk i carni fx. ishrana je sredjena, ima 3 glavna obroka + 2 uzine. Trebalo bi da je organizam naviknut jer je pre pila dosta kafe. Kako ste mislili na prazan stomak ranije? To onda ujutru, pa kasnije na prazan i pre treninga?

mislila sam da, ukoliko joj smeta da uzima dozu Lipo 6 uveče kada je trening (ako izaziva nesanicu i slično) da istu dozu popije par sati ranije... npr 5,6 popodne (videće već sama kako joj najviše odgovara),  a prvu dozu naravno ujutru pre doručka najbolje.

Samo neka krene postepeno sa dozama.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #4 poslato: Maj 23, 2014, 09:29:23 pre podne »

Ok je to koliko obroka ima,ali nemoj da te mrzi da nam napišeš npr. jedan dan njene ishrane :)
I da,pije se ujutru na prazan stomak,oko pola sata pre doručka,a potom na prazan stomak isto oko pola sata pre treninga.
U koliko sati joj je trening?
I veruj mi da kafa nema veze sa ovom količinom stimulansa,ne može da se poredi,organizam mora da se navikne.
« Poslednja izmena: Maj 24, 2014, 09:22:58 pre podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
MarkoSF
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #3 poslato: Maj 22, 2014, 12:50:04 posle podne »

Visoka je oko 173 i ima 72kg. Vec 2 mesece ide na herbalife lvl 10, prvi mesec je pila onaj njihov sejk, a sad ultra los sejk i carni fx. ishrana je sredjena, ima 3 glavna obroka + 2 uzine. Trebalo bi da je organizam naviknut jer je pre pila dosta kafe. Kako ste mislili na prazan stomak ranije? To onda ujutru, pa kasnije na prazan i pre treninga?
« Poslednja izmena: Maj 22, 2014, 08:28:23 posle podne od strane MarkoSF » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Maj 22, 2014, 12:40:23 posle podne »

Ćao!

kako bi i naši saveti bili bolji i precizniji, bilo bi dobro da znamo nešto više o njoj... kako se hrani, kako trenira, da li je koristila do sada nešto od sagorevača... itd itd...

Lipo 6 je dosta jak, ja bih svakako savetovala da krene sa duplo manjom dozom od preporučene, par dana čisto dok se organizam ne navikne a kasnije može i puna doza ukoliko joj prija.

Ako je kasno uveče trening onda bolje da popije manju dozu pre treninga ili da popije par sati ranije na prazan stomak, sve zavisi kako reaguje na kofein... ako nije naviknuta na kofein može doći do nesanice, razdražljivosti...

naravno da može da se pije u kombinaciji sa ultra loss shake-om
Sačuvana
MarkoSF
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #1 poslato: Maj 22, 2014, 12:09:30 posle podne »

Moja devojka ima visak kilograma, trenira vec par meseci, sad hoce da uzme neki sagorevac. Uzela je lipo 6, jer ga mnogi hvale. Kako da ga pije 3 kapsule ujutru, i 3 pre treninga? A ne preporuceje se 6 sati pre spavanja, a njoj su treninzi uvece, dal ce nesto da skodi, ili ga drugacije piti? Kako ga piti u danima odmora? I dal sme da se pije sa ultra loss sejkom?
Hvala unapred.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.126 sekundi sa 18 upita.