TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394972 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 12:42:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Za dobijanje definicije  (Pročitano 1472 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Maj 31, 2014, 09:27:19 posle podne »

Prvo moras detaljno napisati kako si se do sada hranio i to da preracunas u broj kalorija.Da li znas vrednost svog bazalnog metabolizma?Sto se tice kardio treninga mozes raditi 3x po 60 min u zoni 65%od max srcanog ritma i 1x intervalni trening u trajanju od 20 min ( 3min 1 zona 3 min 4 zona ).
Sačuvana
Vladaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #1 poslato: Maj 31, 2014, 07:27:01 posle podne »

E ovako, skoro sam završio seriju sa kreatinom i proteinom i dobio dobrih 5-6 kila pri čemu sam pazio na ishranu koliko sam mogao zahvaljujući vašim savetima. E sada kako sam nabacio ovo malo mišića a ide leto i ne vredi da se hranim isto jer počinje da mi bude muka želeo bih da malo promenim makar u ovom periodu godine i pokušam da dobijem malo na definiciji pa bih vas zamolio ako bi ste mogli da mi napišete primer ishrane makar za jedan dan kako bih mogao po njemu da se upravljam, malo se bunim što se tiče kalorija i kalorijskog deficita. Inače imam 22 godine visok 170 i težak 69 kilograma. Planiram da nastavim sa Whey-om i uz to bih uzeo neke BCAA i još nešto ako treba pa bih vas i to zamolio da mi napišete kada je najbolje vreme za uzimanje istih pošto nisam do sada konzumirao BCAA. Kao što mi je MightyMO napisala poštujem kardio trening 4 puta nedeljno umerenim tempom. Da li treba da menjam intenzitet i trajanje treninga i da li treba da promenim kombinaciju mišićnih grupa koje vežbam u odnosu na dane u nedelji.

Hvala unapred na odgovorima
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 17 upita.