TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395119 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 08:22:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mrsavost izbor gejnera HITNO  (Pročitano 2259 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Jun 06, 2014, 06:10:18 posle podne »

predlog što se tiče enzima nije loš, konkretno mi imamo u ponudi Natrol-ov Digest support, pomogao je u slučajevima kao što je tvoj...  da se lakše svari i apsorbuje (velika) količina hrane koju unosiš.

Što se tiče gejnera, mislim da apsolutno ima smisla pokušati i sa gejnerom... pored maksimalnog truda da se ishrana koriguje, naravno.

Od gejnera koje imamo trenutno u  ponudi ja bih ti savetovala npr Scitec Volumass 35 - on ima lep odnos proteina i ugljenih hidrata i to kvalitetnih.  TakoĂ°e je dobra opcija, ali nešto više šećera, Super mass gainer od Dymatize-a.

Da li ti to odgovara?
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #5 poslato: Jun 06, 2014, 06:44:07 pre podne »

Da li si probala sa probiotikom (3 do 5 milijardi celija)?  Da li si uzimala neki kompleks enzima? Nekad je problem u varenju i slabijoj apsorpciji sto se odrazava na apetit.
Sačuvana
babyrose
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #4 poslato: Jun 05, 2014, 10:22:30 posle podne »

E paa ovako ljudi. :)
Imam 19 godina. Bavim se folklorom vec jedno 13 godina. A od pre par meseci posecujem i teretanu. :)
Visoka sam 177 a trenutno stanje kilograma je 54. :D Nije za neku pohvalu. :)
Sto se tice zdravlja, tu je sve na mestu, hvala Bogu...
E sad o ishrani... Kod kuce su mi svi lekari ili ce postati lekari. Pa se svi trude da se hranimo ispravno i zdravo.
Sto se tice dorucka, uglavnom mesam zitarice sa mlekom ili jogurtom, neki sendvic ili cak preskocim dorucak ako se probudim taman za rucak. :D
Rucak je stvarno uvek raznovrstan, meso, povrce, testa... Ma svasta.
A sto se vecere tice, to je ono uobicajno, sendvici, palacinke, przenice, pizza, nesto od rucka.
Problem je u mom apetitu i kolicini hrane koju mogu da pojedem, jer bas i ne mogu previse pojesti. I tako se to vuce od detinjstva. S tim da sam probala i sa kvascem, vitaminima, svaki dan bademi i ostali kostunjavi plodovi.
Ali nista ne daje efekat. Tako da mozda jedino preostaje gejner. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Jun 05, 2014, 10:11:43 pre podne »

ćao, dobrodošla na forum :)

pitala bih te i ja isto što i Robert, a pored toga - koliko imaš godina? da li si potpuno zdrava?   da li se baviš nekim sportom?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Jun 04, 2014, 06:22:18 posle podne »

Pozdrav i dobro nam došla. :)

Pretpostavljam da nije samo metabolizam problem već i apetit? To mu doĂ°e najgora kombinacija. :D Ni ne treba da budeš opsednuta hranom nego samo da se navikneš na redovnije i nutritivno bogatije obroke. To se postiže postepenim promenama u ishrani.

Možeš li nam napisati kako se trenutno hraniš, pa ćemo potom popričati i o suplementaciji. Ako si duboko u kalorijskom deficitu, biće problem i sa gejnerom to da nadoknadiš, pa zato prvo da vidimo kako stoje stvari sa ishranom.
Sačuvana
babyrose
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Jun 04, 2014, 06:02:35 posle podne »

Cao svimaaa. :)
Moj osnovni problem je mrsavost od kada znam za sebe. Jednostavno je metabolizam takav. A i nisam bas previse opsednuta hranom, ako me razumete. A trebalo bi mi oko 10 kg vise od onoga sto sada imam. Redovno idem  u teretanu i telo mi je skroz zategnuto ali kilogrami muce jako.
Preporuka za neki gejner koji bi najbolje obavio posao u skorije vreme? :)
Hvala unapred!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 17 upita.