TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 09:44:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vaša iskustva sa Scitec Nutrition BCAA Xpress  (Pročitano 5919 puta)
bodi-dilber
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #12 poslato: Jun 30, 2014, 12:59:00 posle podne »

Veoma dobra suplementacija. Hvala ti na ovako detaljno prenetim iskustvima, cenimo to. :)

Da, kazein ti može praviti problem ako si osetljiv. Baš mi se juče žalio drugar kako ga svaki put otera u wc, a tek počeo da ga koristi. Ne podnosi mu ni ukus dobro, pa i tu muči muku, ali valjda će se navići uskoro. :)

Ne bih znao da li Slavija ima taj ukus Elite Wheya.  Popularan je dosta, pa verujem da ćeš ga naći. Javi nam sutra.

Nema na čemu, hvala tebi na dobronamernom savetu. U prodavnici u TC Futura na Slaviji ima samo ukus od čokolade, što je upravo ono što meni treba, tako da ga sutra pazarim.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Jun 29, 2014, 05:43:18 posle podne »

Veoma dobra suplementacija. Hvala ti na ovako detaljno prenetim iskustvima, cenimo to. :)

Da, kazein ti može praviti problem ako si osetljiv. Baš mi se juče žalio drugar kako ga svaki put otera u wc, a tek počeo da ga koristi. Ne podnosi mu ni ukus dobro, pa i tu muči muku, ali valjda će se navići uskoro. :)

Ne bih znao da li Slavija ima taj ukus Elite Wheya.  Popularan je dosta, pa verujem da ćeš ga naći. Javi nam sutra.
Sačuvana
bodi-dilber
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #10 poslato: Jun 29, 2014, 04:14:17 posle podne »

Planiram prekosutra da obiĂ°em vašu radnju na Slaviji pošto mi se nazire dno kante Elite Whey-a. Da ne znaš slučajno ima li pakovanje od 2,3kg sa ukusom Rich Chocolate? Nedelja pa ne mogu da dobijem informaciju putem telefona. U svakom slučaju, pozvaću sutra.
Sačuvana
bodi-dilber
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #9 poslato: Jun 29, 2014, 04:09:11 posle podne »

Od suplemenata trenutno koristim:
 
- Elite Whey sa kojim sam prezadovoljan, mada vidim da ima dosta oprečnih mišljenja u vezi ovog proteina. Naročito se u poslednje vreme povela hajka na Dymatize Elite Whey zbog gmo soje. Ja ga koristim godinama i baš uzeh ambalažu od pre godinu i po dana na kojoj takoĂ°e jasno piše da poseduje gmo sojino ulje, ali tada niko nije pričao o tome, niti ga je povlačio iz prodaje. Sada vidim da ga u pojedinim radnjama baš iz tog razloga ne prodaju. Da li je našim ljudima toliko vremena bilo potrebno da pročitaju "supplement facts" pa da shvate šta proizvod sadrži ili je nešto drugo u pitanju ne bih znao. Uglavnom protein se savršeno muti, sasvim je dobrog sastava i odnosa proteina naspram ostalih sastojaka, odličnog je ukusa, barem sam ja oduševljen ukusom "rich chocolate" koji prosto ne može da mi dosadi ni posle 5-6 godina korišćenja. Inače da napomenem da sam jako probirljiv i imam istančan ukus tako da mi svaki protein dosadi i prezasiti me već posle pve ispijene kante od 2,3kg. Sve dok nisam isprobao pomenuti. I što je najbitnije za one sa osetljivim stomacima, u koje i sam spadam, jako dobro se vari. Jedan od retkih proteina, a da nije čist izolat, od kojih ne dobijem dijareju, zahvaljujući odličnoj smeši enzima koja sadrži izmeĂ°u ostalog i laktazu, koja je odlična za osobe intolerantne na laktozu. Uzimam 60 grama neposredno posle treninga sa 20 grama dekstroze u pwm šejk. U danima pauze ga ne pijem.

- Proteinski blend Myofusion Probiotic Series, ukus milk chocolate, pošto sam ljubitelj čokoladnih ukusa. Po meni jako dobar ukus. Koristim ga jednu mericu izmeĂ°u obroka i umem da ga uzmem neposredno pred spavanje umesto kazeina pošto ne znam kak bi mi stomak reagovao na kazein s obzirom da sam netolerantan na laktozu. Imam želju da isprobam Dymatize kazein.

- Dymatize glutamin, sa kojim  sam takoĂ°e zadovoljan, mada smatram da tu nema neke posebne filozofije, glutamin k'o glutamin. Bitna je samo količina, a ne kao što najčešće piše na pakovanju. Ja lično ga uzimam 15 grama posle treninga i još 15 grama pred spavanje. U danima pauze uzimam samo 15 grama pred spavanje.

- Beta-alanin NOW, 3gr pre treninga i još 3gr posle treninga. U danima odmora samo 3gr. Odličan suplement.

- Kreatin monohidrat Ultimate Nutrition, iz prostog razloga što od nekih drugih proizvodjača zbog osetljivosti stomaka dobijem grčeve i proliv. Iz ličnog iskustva tvrdim da je ovo jedan od najčistijih kreatina na tržitštu. Inače je bio-volumenizovan. Uzimam 5gr pre treninga (kada ne koristim NO reaktor) i 5gr posle treninga. U danima odmora samo jednom 5gr na prazan stomak.

- NO reaktor Hemo Rage Black Ultra Concentrate, jednu mericu 8,48gr 30 do 45 minuta pre treninga. Uzimam ga samo povremeno. Mišićna pumpa odlična. Mentalni fokus, koncentracija, energija, ravno nuli.

- NO reaktor PWR iSatori (stara formula sa DMAA, tj. sa geraniumom), jednu mericu 4,8gr, pošto je u pitanju izuzetno jak proizvod, 15-20 minuta pre treninga. Pumpa odlična, takoĂ°e i koncentracija i energija. Još je jači od starog Jack 3d.

- B kompleks B-100 Twinlab, jednu tabletu dnevno.

- Omega 3 NOW od 1000mg dve tablete sa poslednjim obrokom.

- Glukozamin 1500mg + kondroitin 1200mg , po jednu tabletu dva puta na dan. Koristim ili Ultimat Nutrition ili Optimum Nutrition.

- I na kraju već spominjani BCAA od Scitec Nutrition sa ukusom jabuke, sa kojim sam kao što rekoh prezadovoljan. Uzimam ga samo u danima treninga i to 15gr pola sata pre treninga i 15gr neposredno posle treninga.
Sačuvana
bodi-dilber
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #8 poslato: Jun 29, 2014, 04:05:30 posle podne »

Odlično. Znači da se ovaj odličan suplement može piti sa više užitka no obično. :)

Sa mnogo više užitka, a podjednako kvalitetno.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Jun 29, 2014, 09:42:32 pre podne »

Odlično. Znači da se ovaj odličan suplement može piti sa više užitka no obično. :)

Imaš li još nešto od suplemenata?
Sačuvana
bodi-dilber
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #6 poslato: Jun 28, 2014, 09:24:16 posle podne »

Evo isprobao sam pa da podelim utiske. Izuzetno kvalitetan i ukusan proizvod. Kao sok od jabuke. Odličan ukus, ali ne na uštrb kvaliteta. Dobro se muti, s tim što na površini ostaje "pivska" pena, što je karakteristično za suplemente bogate leucinom.
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #5 poslato: Jun 20, 2014, 02:05:24 pre podne »

I mene zanima :D Inace, protivnik sam tih "fensi" suplemenata :D

Ukus BCAA jeste ocajan, grozan, odvratan, nepojmljivo los, jeziv, uzasavajuc... (imao bih jos prideva al se smorih :D)

..ali ako sam JA mogao da popijem celu kutiju od 500gr, obecao sebi (a i ovde javno koliko se secam) da ih vise nikada necu uzeti a onda jos 2-3x kupio po 1kg BCAA blasta - onda to moze svako, potpisujem, jer znam sebe :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Jun 19, 2014, 04:51:52 posle podne »

Baš me zanima kakvi će biti utisci. :)
Sačuvana
bodi-dilber
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #3 poslato: Jun 19, 2014, 07:50:28 pre podne »

Nisam probao verziju sa ukusom, samo običnu. Ipak, znajući odvratan ukus čistog bcaa, verujem da je bilo koja aroma bolja toga. :)

Pio sam neke druge brendove bcaa sa aromom, i uvek su bile lakše za konzumiranje.

Hvala na odgovoru. Imam ih na "lageru", ali ih nisam još probao. Čim probam javljam utiske.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Jun 14, 2014, 07:24:02 posle podne »

Nisam probao verziju sa ukusom, samo običnu. Ipak, znajući odvratan ukus čistog bcaa, verujem da je bilo koja aroma bolja toga. :)

Pio sam neke druge brendove bcaa sa aromom, i uvek su bile lakše za konzumiranje.
Sačuvana
bodi-dilber
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #1 poslato: Jun 14, 2014, 05:37:43 posle podne »

Interesuje me da čujem iskustva onih koji su koristili ovaj suplement? Konkretno sa ukusom od jabuke, a može i neki drugi ukus. Da li je pitak?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.