TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397194 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 03:27:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potpuno nov u ovom svetu...  (Pročitano 4861 puta)
Stevan27
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #7 poslato: Jul 16, 2014, 11:22:19 pre podne »

Dorucak preskacem, jer ne mogu a jedem ujutru, a za rucak, uvek neko meso ( crveno,belo ) plus krompirici, testenina, supice, kuvana jela, u zavisnosti, zelena salata sa rotkvicama, uzina kulen ili neko suvo meso i casa jogurta, a za veceru ako sam kuci onda  mozda napravim sebi omlet a ako nisam onda sam u nekom fast foodu pizza ili pljeskavica...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #6 poslato: Jul 16, 2014, 11:17:37 pre podne »

Neces se usreciti sa dva treninga dnevno, svakako si neutreniran, i neces tako dugo izdrzati, to je samo pocetna euforija, prave treninge i jake ne mozes izdrzati vise od 4-5 nedeljno :) Pa kako si se do sada hranio napisi, da bi ti ljudi dali sugestije
Sačuvana
Stevan27
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #5 poslato: Jul 16, 2014, 11:12:00 pre podne »

Pa razmisljao sam u tom smeru, da treniram 2 puta dnevno, bas ono jako :) Ako treba i ishrana da se promeni nije problem, cilj opravdava sredstva :) Sta bi mi preporucio za klopu ?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #4 poslato: Jul 16, 2014, 06:28:37 pre podne »

Ishrana ti je osnova. Od nje ti zavisi bilo koji cilj, i misicna definicija i masa. Ako razmisljas u smeru da ces jako da vezbas, da uzmes suplemente a da ti ishrana ostane ista, neces bas mnogo napredovati.
Sačuvana
Stevan27
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #3 poslato: Jul 15, 2014, 11:52:23 posle podne »

Pozdrav Dusane,

Naime radim na brodu, tako da kada sam tamo nemam bas nesto izbora sa hranon vec koja je ponudjena, a kada sam kod kuce jedem sto vise povrca jer ima neki ukus, ali jedem tako reci sve. Sada planiram da napravim neku pauzu sto se tice brodova i da se dovedem malo u red. Nije problem da napravim rezim ishrane, ne jedem mnogo ali jedem cesto.  Nikada do sada nisam pravio selektivni proces ishrane.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #2 poslato: Jul 15, 2014, 11:45:36 posle podne »

Pozdrav,
Na prvom mestu bi trebala da ti bude ishrana,zato nam napisi kako se hranis da vidimo sta tu treba menjati pa kad resimo to precicemo na trening i suplementaciju :)
Sačuvana
Stevan27
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Jul 15, 2014, 10:48:31 posle podne »

Pozdrav ljudi,

Planiram da krenem sa teretanom, narucio bih nesto ovde ali ne znam sta ? naime zelim da se dovedem do 90 kg misicne mase, jer treutno sam na 105kg. Nekada sam bio u top formi radeci sklekove i trbusnjake i nisam imao potrebe za ovim, ali sada mi bas treba da se dovedem u formu malo. Narucio sam bendz klupu sa tegovima, kao i klupu za trbusnjake. Sada mi je otalo ovo ovde a ne znam nista o ovome, nikada u teretanu nisam usao. Znaci zeleo bih da tako reci smrsam, i da dovedem svoje telo do pristojne definicije. Gledao sam neke proizvode ovde tipa http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/GR1170-Thermo-Detonator.html i nekog dodatka http://www.pansport.rs/Aminokiseline/Glutamin/PF1163-Glutaform.html ne znam da li je to to, pa bih vas pitao za pomoc, i da li mozda pored ovih treba da narucim jos neke ? hvala unapred na pomoci.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.679 sekundi sa 17 upita.