TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 12:20:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dymatize Elite mass  (Pročitano 6718 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #13 poslato: Jul 21, 2014, 12:22:56 pre podne »

Bratac, topla preporuka za 100% Whey Protein Professional, odlicni ukusi, dobro se rastvara, odnos cena/kvalitet solidni...nema aspartama(zloslutnog vestackog zasladjivaca), ima dodate enzime koji olaksavaju varenje...posle svakog treninga jedna banana i merica ovog proteina...fenomenalno  ;D
http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN483-100-Whey-Protein-Professional.html

Da su izbori sutra svoj glas bih dao 100% Whey Protein Professional ;D

Agitacija pocela!
« Poslednja izmena: Jul 21, 2014, 12:39:55 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #12 poslato: Jul 20, 2014, 09:21:23 posle podne »

Tako i ja mislim,razmisljao sam dosta oko toga i kapiram da je gejner za one koji bas slabo jedu,mene ce gejner ugojiti mnogo..ne znam sad bas nisam pri parama mozda bih za pocetak uzeo ovaj - http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-izolati-proteina-surutke-whey/BI339-100-Iso-Whey.html pa bih posle kada skupim malo vise para uzeo - http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN483-100-Whey-Protein-Professional.html :)
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Jul 20, 2014, 09:18:21 posle podne »

Mislim da si doneo ispravnu odluku. Koji whey imaš na umu? :)
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #10 poslato: Jul 20, 2014, 09:15:21 posle podne »

Šta si na kraju odlučio? :)
Ma bolje polako da ide :) pre cu whey uzeti ovih dana kod vas nego gejner :) ne treba mi salo polako cu graditi definiciju i to je to,hvala na savetu ^^
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Jul 20, 2014, 06:18:27 posle podne »

Šta si na kraju odlučio? :)
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #8 poslato: Jul 18, 2014, 08:51:49 posle podne »

Ako se dobro sećam sa nekog od prethodnih postova imaš 16 godina... U tim godinama telo dosta intenzivno sazreva i razvija se, samo se naoružaj strpljenjem ako hoćeš kvalitet jer nema tu neke naročite prečice. Nastavi tako, uz dobru ishranu (kolko god jeo, ako se ne gojiš potrošnja ti je veća od unosa, znači pojačaj) i trening, vidim te za nekih godinu dana na 70-ak kvalitetnih kila. To će biti vrlo vidna promena ako istraješ. :)


Hvala brate :) naravno da hocu..saljem ti slike kasnije pa ti reci da li valja..:)
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 337


« Odgovor #7 poslato: Jul 18, 2014, 08:45:07 posle podne »

Ako se dobro sećam sa nekog od prethodnih postova imaš 16 godina... U tim godinama telo dosta intenzivno sazreva i razvija se, samo se naoružaj strpljenjem ako hoćeš kvalitet jer nema tu neke naročite prečice. Nastavi tako, uz dobru ishranu (kolko god jeo, ako se ne gojiš potrošnja ti je veća od unosa, znači pojačaj) i trening, vidim te za nekih godinu dana na 70-ak kvalitetnih kila. To će biti vrlo vidna promena ako istraješ. :)

Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Jul 18, 2014, 08:35:51 posle podne »

Kad već možeš jesti, bolje ti je (čak i isplativije) da pojačaš unos pirinča i ovsenih nego da uzimaš gejner.

Izračunaj ovde svoj TDEE pa nam napiši ovde.
http://www.dijeta.net/BMR-TDEE.htm
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #5 poslato: Jul 18, 2014, 07:49:34 posle podne »

Zašto bi dodavao "onu najgoru" kilažu? Teži što čistijoj mišićnoj masi.
Pojačaj ishranu, jedi što kvalitetnije možeš. Kad ishranu dovedeš na pristojan nivo, ubaci suplemente.
Protein osnova, ostalo po potrebi. Pored svega, treniraj jako i rezultati će doći. :)

Pa pazi ja sam pre bio jako mrsav 50 kg bukvalno 2013 na letnjem sam odlucio da krenem da bih se ugoji evo za 1 godinu 13 kg dodao uradio noge takodje i sve ostalo :) znam brate,uglavnom posle treninga imam pile tj ne uglavnom nego uvek pile jaja ili tunjevina pirinac i neka salata i posle se to ponovi jos jednom :) tako da i ja mislim da je bolje da uzmem neki protein ali na 180 sa 63 kg nista nisam uradio zato sam i mislio gejner..
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 337


« Odgovor #4 poslato: Jul 18, 2014, 07:47:13 posle podne »

Zašto bi dodavao "onu najgoru" kilažu? Teži što čistijoj mišićnoj masi.
Pojačaj ishranu, jedi što kvalitetnije možeš. Kad ishranu dovedeš na pristojan nivo, ubaci suplemente.
Protein osnova, ostalo po potrebi. Pored svega, treniraj jako i rezultati će doći. :)
Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #3 poslato: Jul 18, 2014, 07:29:15 posle podne »

Ako ti apetit nije problem, onda je bolje da uzmeš čist protein.

Kilažu možeš da dodaješ sa bilo kakvom ishranom, ne treba biti sreĂ°ena, tako da ne treba da te čude ta 2 kg. Vaga će lako pokazati više. Čak ni izbor gejnera nije bitan za to, pošto će ti pomoći bilo koji. E, za nabacivanje mišićne mase ishrana je već mnogo bitnija. :)

Tebi je najbitnije da znaš svoje kalorijske potrebe, pa da prema tome pojačavaš ili smanjuješ kalorije u zavisnosti od cilja.

Slazem se da za masu to nije potrebno :D ali pazi ja sam ekto/meso znaci imam cistu misicnu masu ali samo 63 kg..tako da i da dodam kilazu i to onu najgoru nece praviti problem :) bice da je ishrana losa,a apetit mi bas nije problem mogu na primer da pojedem 6-7 jaja i posle toga jos ovsene ili tako nesto uglavnom mogu dosta da jedem :D
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Jul 18, 2014, 07:04:37 posle podne »

Ako ti apetit nije problem, onda je bolje da uzmeš čist protein.

Kilažu možeš da dodaješ sa bilo kakvom ishranom, ne treba biti sreĂ°ena, tako da ne treba da te čude ta 2 kg. Vaga će lako pokazati više. Čak ni izbor gejnera nije bitan za to, pošto će ti pomoći bilo koji. E, za nabacivanje mišićne mase ishrana je već mnogo bitnija. :)

Tebi je najbitnije da znaš svoje kalorijske potrebe, pa da prema tome pojačavaš ili smanjuješ kalorije u zavisnosti od cilja.
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #1 poslato: Jul 18, 2014, 06:55:22 posle podne »

Cuo sam da je ovaj gejner jako kvalitetan,kod vas verovatno nema ovaj proizvod :) cilj mi je samo da dodam oko 5-6 kg apetit mi je odlican mogu da jedem bukvalno stalno ali ishrana se sredjuje i sredio bih je maksimum pa bih uzeo gejner..pre sam sa mutant mass sa bukvalno nikakvom ishranom dodao 2 kg..tako da bih sad mogao da dodam tih 5-6 ..
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.054 sekundi sa 17 upita.