TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 10:39:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mladost, ludost, a uz to i dosta obaveza  (Pročitano 2407 puta)
Iv_Ivana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #5 poslato: Avgust 03, 2014, 03:58:26 posle podne »

Hvala na savetima! Pokusacu da istrajem u svemu ovom! :)
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #4 poslato: Avgust 02, 2014, 07:22:18 posle podne »

Ne znam koje sve vezbe radis... Ali tebi kao devojci cucanj pa i mrtvo dizanje bi trebalo da budu vezbe na koje ces da obratis najvise paznje.. Ako nisi radila do sad, imas puno klipova na netu, ili pitaj u teretani nekog trenera, ili koga vec, da ti lepo pokazu kako se radi. Ove vezbe ce ti opasno izvajati donji deo tela (zadnji), a to ti je svakako cilj..  :)
Sačuvana
CharonJr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


« Odgovor #3 poslato: Avgust 02, 2014, 06:44:12 posle podne »

Moja preporuka ti je da krenes lagano, pa polako povecavas standarde. Prvih par treninga bi bilo dobro da odradis sa tegovima. Pocnes sa polovinom opterecenja koje ti odgovara i onda povecavas svake nedelje. Rezultati se vide posle mesec-dva. Pazi sta jedes i srecno!  :)
Sačuvana
Visina: 175 cm
Masa: 68 kg
Cilj: +2-3 kg ciste misicne mase
Iv_Ivana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #2 poslato: Avgust 02, 2014, 05:02:57 posle podne »

Okej, hvala! Danas sam uspela da odradim, ali sam sve po pola odradila, da se ipak ne ispreforsiram, zbog upale misica. Videla sam na forumu da postoje i treninzi za pocetnike, pa ne znam da li njih da radim svakodnevno, ili neki drugi program da pratim, da bih dostigla svoj cilj...
Sačuvana
Iv_Ivana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Avgust 02, 2014, 08:30:43 pre podne »

Zdravo.. Upravo sam se zvanicno prijavila na forum, ali vec poslednjih par dana citam na forumu o razlicitim temama, i iskreno, dobro bi mi dosao jedan savet.
Ja sam student, pa shodno tome, retko imam vremena za vezbanje. Trenirala sam zaista dosta dugo do 4.razreda srednjeg, ali evo, vec 3 godine sam na fakultetu, a vremena za vezbanje sve manje. Poslednji put kad sam imala kontinuirane treninge je bilo pre godinu dana, a od tog perioda do sada, sam imala neke blaze treninge ali bez kontinuiteta.
Sada sam odlucila da se bolje organizujem, stoga sam uplatila teretanu za ceo mesec, a planiram da nastavim sa tim, stoga sam htela da vas pitam da li je pametno da prvih nedelju dana radim kruzne treninge, dok ne udjem u formu, a ako je to okej, da li da nastavim sa istim ili da menjam program?
Svakako mi je cilj da skinem par kg, visoka sam 167, a imam 60kg, ali jos vise mi je cilj da se zategnem i da se vratim u staru formu.
Hvala unapred! :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 19 upita.