TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 02:33:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potreban savet u vezi suplementacije...  (Pročitano 4755 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Avgust 27, 2014, 07:06:59 posle podne »

Pa stres neces otkloniti tabletama, nego nalaskom uzrocnika istog. Stres je jako ozb stvar, da mu ima leka, svi bi setali srecno okolo i nasmejani..mozes to ublaziti ali pravi razlog i izvor svega toga moras naci sam nazalost.

Elem sto se tice suplementacije : whey, kreatin, malo jaci multivit preparat,sa bar 15 mg cinka u njemu (po tome se orijentisi), omega 3 i vit C ako imas lovu i to je to..ne treba ti bcaa ako podebljas whey..

P.S. ako si bas malaksao i iscrpljen, moze da ti tu pomogne glutamin.
Sačuvana
nidzakv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #1 poslato: Avgust 27, 2014, 06:51:26 posle podne »

Pozdrav svima,

nov sam na forumu, ja sam Nikola iz Kraljeva, u teretani sam vise od decenije, nisam nikada koristio nikakvu suplementaciju sem kreatinskog punjenja dok sam se bavio atletikom..

Treba mi savet, naime od skora sam poceo da radim u jednoj firmi u kojoj stojim 90% radnog vremena, pored toga bavim se krav magom, a verovatno cu da ubacim i teretanu skorije..

Posao me poprilicno iscrljuje, bukvalno nemam snage za trening, pospan sam, bezvoljan, malaksao, iscrplje, ispijen, i resio sam da uzmem neko "gorivo",
koje ce malo da me razmrda, tj da mi da snage da odradim fizicku aktivnost za taj dan.

Razmisljao sam o BCAA, multivitimanima OPTI-MEN, i ne bih da bacam pare jer sam pio Sundown magnesium od 500mg i twinlab stress b-complex i nije mi mnogo pomoglo.

Ako postoji tako nesto, ili nek mix, voleo bih da probam, naravno ako ne ugrozava zdravlje itd..

Sry na dugom postu i hvala unapred....
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.061 sekundi sa 17 upita.