TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 03:19:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Intezitet treninga za dobijanje kilaze  (Pročitano 4845 puta)
Zen
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #7 poslato: Avgust 28, 2014, 09:41:12 posle podne »

Kao sto sam rekao tek sam pre par dana promenio ishranu...pratim savete sa foruma....
Dorucak 6:30 su uglavnom ovsene pahuljice sa mlekom ili jogurtom
Uzina oko 10:00  tuna sa salatom ili jogurt sa kostunjavim vocem ili jabuka i nektarina
Rucak oko 13:00 pirinac (ubacicu i testenine) sa mesom uglavnom piletina
Radim do 16:00 na bazenu sam oko 16:30 i od sad ce biti kucna teretana(ovde sam mislio da ubacim dextrozu i whey posle treninga)
Posle ovoga a to je vec 18:00 klopa kod kuce i videcu da cimam malo vise kevu da mi sprema pirinac i krompir ili testeninu sa nekim mesom
Uvece oko 21:00 pojedem 100 grama mladog sira uz neku salatu koju ovezno zalijem maslinovim uljem
i to bi odprilike bilo to...samo kao sto rekoh dugo sam mrsav i verovatno mi se zeludac skupio pa se sad upoznajem sa ovim nacinom ishrane
Desavalo mi se ovih dana da naprimer preteram za dorucak ili uzinu pa onda malo teze pojedem sledeci obrok...trebace mi malo vremena da se sa tim uhodam...da raspodelim kako treba
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: Avgust 28, 2014, 09:12:35 posle podne »

Vodi racuna kako radis te vezbe,ukoliko budes nepravilno radio lako mozes da se povredis,broj ponavljanja 8 do 12 po 4 serije pause do 45 sekundi izmedju serija.Idi i na plivanje,samo pravi kalorijski suficit.Kako se sada hranis?
Sačuvana
Zen
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #5 poslato: Avgust 28, 2014, 08:52:05 posle podne »

Aha...ok probacu i to onda...te vezbe mogu i kuci da radim...napravicu vratilo i spravu za propradanje nije problem...cale mi radi bravariju imam gvozdjurije u kuci :) samo ne znam da li cu moci da se odreknem plivanja barem 2 puta nedeljno moracu da idem mnogo da volem ;D
Hvala ti na ovako brzom odgovoru
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Avgust 28, 2014, 08:43:42 posle podne »

Mozes i raditi trening sa sopstvenom tezinom,sklekove,zgibove ,propadanja,cucnjeve ali moja preporuka je minimum 3 x teretana ,cak mozda i da prestanes neko vreme sa plivanjem da pravis kalorijski suficit a kroz trening da dobijas i na misicnoj masi a ne samo na telesnoj masi.
Sačuvana
Zen
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #3 poslato: Avgust 28, 2014, 08:38:25 posle podne »

Ovo je bas bio brz odgovor ;)
Dobio sam dijareju i izgubio 12-13 kg za 2 meseca...kad sam otisao kod gastroenteorologa i uraido sve moguce testove ( krv,stolica,ultrazvuk,rengen,sonda,helikobakterija)...rezultati bili svi ok...imao sam blazi oblik gastritisa koji sam resio lekovima kroz jednu terapiju ali kao sto rekoh to je bilo odavno....doduse i danas imam osetljiv zeludac ali ako vodim racuna sta jedem nemam problema...
Na koji nacin da ubacim treninge snage i hipertrofije ako idem samo na plivanje....necu valjda morati u teretanu ;D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Avgust 28, 2014, 08:28:06 posle podne »

Koji zdravstveni problem si imao koji je uzrokovao gubitak telesne tezine?
Sto se plivanja tice dug obim i nizak intezitet ,trosice uglavnom masti,jaci intezitet poboljsace ti kondiciju.Potrosnja kalorija postoji u oba slucaja i ti da bi dobijao na telesnoj tezini moras biti u suficitu kalorijskom minimum 500 kalorija dnevno.Preporuka je da radis minimum i 3 treninga snage i hipertrofije.
Sačuvana
Zen
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #1 poslato: Avgust 28, 2014, 08:21:49 posle podne »

Pozdrav svima :)....pratim forum vec nekoliko dana pa reko da se registrujem jer mi treba savet...
Resio sam da se ugojim...imam 33 godine...visok 175 i imam samo 62 kilograma...imao sam oko 75 kilograma do pre nekih 8 godina koje sam izgubio zbog zdravstvenih problema  ali sam to resio ali kilogrami nisu hteli da se vrate pa sam sad konacno resio da se popravim kilazu...necu da pitam u vezi ishrane nista jer sam skoro sve sa foruma procitao sta treba da se jede i kako i da vi ne pisete sve ponovo po stoti put...
Poceo sam da jedem 5 puta dnevno onako kako sam ovde na forumu procitao...
Idem na plivanje 3-4 puta nedeljno i ono sto me ustvari zanima je intezitet tog treninga...posto plivanje zna da potrosi kalorije koje pokusavam da unesem nebi li se ugojio, da li ce mi intezivniji trening pomoci ili odmoci ....jer ono sto me brine je da ako budem plivao intezivnije potrosicu i vise kalorija...dok sa druge strane kontam da cu ako budem plivao intezivnije i vise jesti ali se bojim da necu moci da nadoknadim taj gubitak jer kao sto rekoh imam 62kg i tek sam poceo sa novim nacinom ishrane na koju se tek navikavam

Hvala unapred
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.225 sekundi sa 17 upita.