TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 03:29:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SVEEE! lični trener maltene  (Pročitano 1698 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Septembar 04, 2014, 08:07:03 pre podne »

S obzirom da tema već postoji ova će biti zaključana.
Sačuvana
mangas
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #1 poslato: Septembar 04, 2014, 03:50:36 pre podne »

Pozdrav svima nisam nov ovde ali sam tu posle dugo vremena.
Imam  23 godine. 190 cm nek bude i 74 kg. 0% salo. Znači ništa masti ali ništa ni mišići.
Istu kilažu 3 kg gore dole imam već 6,7 godina, pa mislim da je kranje vreme da se ugojim. Vodim veoma neredovan život, nekad imam i jedan obrok dnevno uz to i živim sam. Prosto mi je nemoguće ugojiti se..
Cilj mi je znači nabaciÂť masu koja će ostati, ima dosta prostora za to zar ne.
Molim vas vrlo sam lenj i bezvoljan čovek,  sa  ciljem koji traži baš mnogo volje i rada.
u sobi imam malu benč klupu tegovi 25 kg, to sa šipkom  mogu da dignem da kažemo 25 puta uvek..probijao sam i do 50. 20-tak sklekova..
Jednom davno imao sam sjajan program   ali je prošlo 10 god pa se izgubio. tada sam išao u detalje pa sam  umesto grickalica jeo bademe, lešnike itd.
 I takve sitnice želim opet da aktiviram da bi lakše i brže došao do rezultata. Novac za suplementaciju i ishranu nije problem, dakle  najdokazanija suplementacija.. piću tiriulus i kreatin i proetin i energy čokolaadice jesti ma sve ako treba, a spreman sam svaki dan ići u restoran na biftek krvav ako treba.

radio bih prvih mesec dva indukcioni program s promenama u ishrani i  vežbama na klupi  s  šutom i bučicama. Nakon toga trebalo bi da se preselim i tada bih počeo s jačim treningom i korišćenjem usluga teretane i suplementacijom.

Od vas želim maximalna što profesionalnija upustva, zaista  želim da mi neko tako pomogne da se kajem što ne mogu da uzvratim, a de znam. Treba mi program ishrane, treba mi indukcioni program, treba  mi program za posle, trebaju mi saveti oko suplementacije. Imao sam to više nemam krivo mi je  jer sam siguran da mi niko neće pisati  preporučene doručke ili  odreĂ°ivati užine, niti crtati vežbe (možda imate neki grafički prikaz?) niÂť brinuti da li će meni   rezultat te suplementacije ostati. niti reći šta se pije\jede  pre a šta u toku i šta posle treninga. .
Pisite mi  ovde. pišite  u inbox, sta god treba.
I tako ljudi,  ne mogu da se ne pitam šo bi meni neko pomogao, ali de znam, znam da u tako nekim hobijima i forumima vlada veliko solidarstvo pa eto možda...


Pozdrav...

Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.219 sekundi sa 17 upita.