TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 03:32:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Suplementi i pravilna upotreba  (Pročitano 4423 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Septembar 10, 2014, 09:58:27 posle podne »

Dobro, i tu ima istine, ima i tzv. "skinny fat" osoba. :)
Sačuvana
vaskeee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #5 poslato: Septembar 10, 2014, 09:32:40 posle podne »

Ja se apsolutno slazem, ali od neceg mora da se krene. Bolje trbusnjaci na mrsavom nego salo na mrsavom :)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2229


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #4 poslato: Septembar 10, 2014, 08:11:29 posle podne »

Trbusnjaci na mrsavom su isto sto i **** na debeloj, nije bio lud taj sto je to rekao. ;D
Sačuvana
Panta rei, panta res.
vaskeee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #3 poslato: Septembar 10, 2014, 03:27:19 posle podne »

Hvala!

Zapravo trener me je merio i plan je bio da od 12-15% krenem masu da pravim ali sam ja odustao od toga posto sam odgovoran sto se tice ishrane i resio da prvo dovedem trbusnjake do izrazaja. Jos uvek sam na dijeti stoga jedem: jaje+ 3belanca, meso sa salatom bez hleba, razno povrce, pasulj,grasak,pirinac u umerenim kolicinama, ponekad riba. Negde oko 3-4 obroka i pijem protein samo posle treninga. Trening 4x nedeljno(tegovi), trcim 3-5 puta nedeljno. Sto se tice ishrane bice korigovana kompletno, kada budem zavrsio sa planom a mozda i pre te me stoga interesuju suplementi :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Septembar 10, 2014, 03:10:55 posle podne »

Ćao! Dobrodošao na forum!

Na koji način si merio procenat masti i mišića u telu?

Imaš 68 kg na 188 visine?  Iskreno, ne bih dalje radila na mršavljenju, tebi treba mišićne mase dosta...  možda bolje da se tome posvetiš.  Do narednog leta ima vremena da se izdefinišeš.

Suplementacija može da pomogne, ali je ona 10% u celoj priči. Mnogo je bitnije to koliko si spreman da se posvetiš ishrani? 
Moraš biti u kalorijskom suficitu da bi dobio na težini.  U prevodu, moraćeš da jedeš često i puno, kvalitetnu hranu, a suplementi će tu biti samo kao dopuna - prvo što se tiče kalorijskog unosa, zatim i oporavka, snage, performansi.

Kako se hraniš i kako treniraš?
Sačuvana
vaskeee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #1 poslato: Septembar 10, 2014, 02:55:31 posle podne »

Pozdrav!

E ovako, imam 22god, visine 188 i tezine nekada 75kg. Bavim se IT-em te stoga sam se jako nepravilno hranio i zaglavio sa 19.75% masnoce
na ovih 75kg. Medjutim u proteklih 3 meseca sam se jako posvetio treningu i "navukao" na bodybuilding. Sada sam na 68kg i 12.20% masnoce
od toga sam izgubio samo 700g misica. Od suplementa trenutno koristim sagorevac i protein i naravno korigovanu ishranu (meso,jaja,povrce, 2vocke).
Planiram da nakon dolaska na 8% masnoce krenem da nabacujem misice pa mi je potreban savet sta uzeti od suplemenata za najbrzi napredak.
Novac nije problem tako da sve dolazi u obzir. Da li je ok uzimati Preworkout + kreatin ili samo jedno od toga i sta jos uz to?

Unapred zahvalan!  :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.312 sekundi sa 17 upita.