TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 03:27:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: saveti za pocetak  (Pročitano 2020 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9500


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 03, 2014, 11:07:49 posle podne »

Slažem se svima...ishrana bratac, ishrana...

NIJEDAN SUPLEMENT NE MOŽE ZAMENITI KVALITETNU, RAZNOVRSNU I IZBALANSIRANU ISHRANU!

Dakle, suplementi su dodaci osnovi, a ne osnova...

Unos proteina 2-2,5 gr/ kg telesne težine, unos složenih ugljenih hidrata(za masu) 3-5 gr/kg, naravno kreneš da ih postepeno povećavaš( na nedeljnom nivou)...i naravno dovoljno zdravih masti...

Tvoj dnevni meni( napiši), ako može, pa da vidimo kakve izmene bi trebali da napravimo?
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 656


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 03, 2014, 05:40:55 posle podne »

Slozio bih se sa Dusanom, napisi nam kako izgleda prosecni dan, i nemoj da mislis da ces za tih 2500 koje ulozis u suplement ( pa i da imas vise) da nabacis masu... Lepo te pare ulozi u klopu, i bice bolje...
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 03, 2014, 04:10:16 posle podne »

Zato ti je bolje da taj novac uložiš u ishranu pa tek kasnije da razmišljaš o suplementaciji.
Sad nisam te baš najbolje razumeo šta hoćeš da kažeš,ovo šti si nabrojao od hrane je ok osim ovih sendviča pred spavanje.Ajde ako ti nije problem napiši kako ti izgleda jedan dan što se tiče ishrane.Ispiši po obrocima šta jedeš.Ako već nemaš para za kupovinu novih namirnica da ti pomognemo da ono sa čim raspolažeš najbolje rasporediš u toku dana :)
Sačuvana
nikoladb97
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 03, 2014, 03:46:21 posle podne »

Pozdrav,
super je što imaš toliko obroka dnevno,samo je još pitanje kakvi su.Napisi nam svoj nacin ishrane jer je ona najbitnija u postizanju cilja. Taj novac bi ti preporučio da uloziš u ishranu.Street workout i nije mogao značajno da ti pomogne oko nabacivanja mase, za to je potrebno opterećenje  i kada budeš krenuo u teretanu biće ti mnogo lakše da doĂ°eš do mišićne mase :)
Iskreno,'siromasna' mi je ishrana, sto znam da nije nikako dobro za napredovanje. Ponavljam, pare su problem, ali trudim se da jedem sto vise kvalitetne hrane.
 jaja - svaki drugi dan, sardine, belo meso, pileci batak i krompir - oko 2-3 puta nedeljno, banane, svinjsko meso 1-2 puta. E sad, osim toga, cesto jedem sendvice pre spavanja ili ujutru, sto opet kazem znam da nije dobro bas :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 03, 2014, 03:30:04 posle podne »

Pozdrav,
super je što imaš toliko obroka dnevno,samo je još pitanje kakvi su.Napisi nam svoj nacin ishrane jer je ona najbitnija u postizanju cilja. Taj novac bi ti preporučio da uloziš u ishranu.Street workout i nije mogao značajno da ti pomogne oko nabacivanja mase, za to je potrebno opterećenje  i kada budeš krenuo u teretanu biće ti mnogo lakše da dođeš do mišićne mase :)
Sačuvana
nikoladb97
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 03, 2014, 03:25:41 posle podne »

Pozdrav, imam 17 godina, duze vremena se bavim street workout-om(zgibovi, sklekovi, propadanja, itd..), i planiram da krenem u teretanu. Problem je u tome sto sam visok i mrsav ( 186cm, 71kg), pa imam problem da nabacim misicnu masu i kilazu uopste, iako imam 5-6 obroka dnevno. Stalno sam u pokretu (takodje treniram fudbal).. :) Zanima me sa kojim suplementima da pocnem i sta je najbolje za mene trenutno :) S ozbzirom na finansijsku situaciju, ne predlazite nista skuplje od 2500 din koliko bih max mogao da odvajam mesecno. :) Hvala
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.039 sekundi sa 13 upita.