TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395111 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 07:52:24 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Odg: Animal Cuts posle 20 dana  (Pročitano 3031 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 06, 2014, 01:38:54 posle podne »

Animal Cuts je jedan od veoma jakih, kompleksnih sagorevača i, pored toga što se teško može naći kod nas, ne bih ga preporučila devojkama osim ako nisu ozbiljne vežbačice-sportistkinje u pitanju.  Iz iskustva mogu da kažem da je veoma "agresivan" za ženski pol i da se većina rekreativaca zainteresuje za njega jer je provereno dobar, hvaljen, ali se gubi iz vida ono najvažnije i neizostavno - korekcija ishrane i treninga. Pre nego što se počne sa bilo kojom suplementacijom, da se ne ponavljam, gore je navedeno šta je sve potrebno znati i proveriti.   
Ako je ishrana loša, trening neadekvatan, animal cuts neće imati željeni efekat. Može se krenuti i sa mnogo blažim sagorevačima, ako već želite neki sagorevač.  Iako, postoji nekoliko drugih suplemenata koje bih označila kao bitnije u tom slučaju.  Ali, krenimo redom....  suplementi svakako dolaze tek na kraju.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 06, 2014, 12:43:24 pre podne »

zenska osoba imam 75kg 168 sam visoka 37 godina vezbam 3,4 puta nedeljno kardio dva puta po pola sata i jos pola sata srugih vezbi. htela bih da da probam AC kako da ga pijem i koliko puta dnevno? trening mi je predvece i ne veceram. Brat bi takodje hteo da pije ali ima problem sa trigliceridim pa ga zanima dal to opterecuje jetru?

Da li vaš brat ima neki problem sa jetrom? Kakvi su bili poslednji lab. nalazi( krv, urin, lipidogram)? Vrednosti? Transaminaze( Ast, Alt)? Postoji li neko hronično oboljenje - dijabetes, povišen krvni pritisak, astma, alergije?

Koliko godina imate vi i vaš brat? Konzumacija alkohola, duvan?

Da, animal cuts može izazvati "opterećenje jetre", naročito kod onih sa već postojećim ošetećenjem "jetrinih funkcija"!

Kao što je Marko naznačio, korigovana ishrana i stručno i planski voĂ°en trening su osnova uspeha...

Obrok posle treninga je jako bitna bez obzira na cilj...kažete da vam je trening predveče, imate obrok posle treninga?

Svaka rigoroznost i neumerenost i po pitanju treninga i "dijete" će naneti više štete nego li koristi!

Znate li vrednosti svog BMR - bazalni metabolizam, potrošnja energije u stanju potpunog mirovanja? TDEE - ukupna dnevna potrošnja energije u skladu sa nivoom fizičke aktivnosti, tj. dnevna potreba za energijom? % telesnih masti?
Radili ste antrpometriju? Impedanca?
Funkcionalna dijagnostika - spirometrija, test opterećenja...?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 05, 2014, 07:44:51 posle podne »

Pre koriscena suplementacije potrebno je korigovati ishranu i planirati trening koji ce biti efikasan!Kako se trenutno hranite i koji intezitet i obim treninga?
Sačuvana
aleklsandar1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 05, 2014, 07:30:34 posle podne »

zenska osoba imam 75kg 168 sam visoka 37 godina vezbam 3,4 puta nedeljno kardio dva puta po pola sata i jos pola sata srugih vezbi. htela bih da da probam AC kako da ga pijem i koliko puta dnevno? trening mi je predvece i ne veceram. Brat bi takodje hteo da pije ali ima problem sa trigliceridim pa ga zanima dal to opterecuje jetru?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 18 upita.