TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 10:29:47 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin-pomoc  (Pročitano 4401 puta)
ĂD›. ĂDˆ.
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #7 poslato: Novembar 11, 2014, 01:57:38 pre podne »

Hvala puno.Ako me jos nesto kasnije muci postavicu u ovoj temi.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #6 poslato: Novembar 11, 2014, 01:47:58 pre podne »

U danima kad ne treniraš možeš popiti 5g kreatina ujutru.Ja ti preporučujem  od jeftinijih http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/DY306-Creatine-monohydrate-micronised.html ja njega trenutno koristim, a ako imaš para onda kupi http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/LB532-CreaLean.html vredi svaki dinar koji košta :)

Nemoj da zapostavljaš ruke,praviš veliku grešku.Radi ih manjim intenzitetom ali ih treniraj :)
Sačuvana
ĂD›. ĂDˆ.
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #5 poslato: Novembar 11, 2014, 01:12:53 pre podne »

Da li to znaci da ga moram piti svaki dan?

Problem je sto ne znam imena vezbi.Ako opisujem kako se vezbe izvode bice smesno :D

Radim ramena,noge,grudi,kardio.Svakog dana ubacujem dodatne vezbe za delove tela koje smatram da su mi bitni (najcesce je to benc ili vezbe za lats).Ruke ne radim jer su mi vidno vece od drugih delova tela.
Noge su mi ogroman problem i najslabiji deo tela jer sam ih pre mnogo malo radio,pa sada moram da nadoknadjujem to.

Uglavnom radim sve osnovne vezbe.

I koji monohidrat mi ti preporucujes?
« Poslednja izmena: Novembar 11, 2014, 01:15:20 pre podne od strane ĂD›. ĂDˆ. » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #4 poslato: Novembar 11, 2014, 01:04:04 pre podne »

Kao što sam ti već rekao možeš monohidrat, njega možeš da radiš sa fazom punjenja i bez nje.Ako radiš bez faze punjenja uzimaš 5g pre i 5g posle treninga.A ako radiš sa fazom punjenja onda u prvih 5-7 dana uimaš 5g ujutru i uveče i 5g pre i posle treninga a kasnije nastavljaš samo po 5g pre i 5g posle treninga.

Jel možeš da napišeš svoj trening program,redosled vežbi i broj serija i ponavljanja ?
Sačuvana
ĂD›. ĂDˆ.
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #3 poslato: Novembar 11, 2014, 12:59:57 pre podne »

U teretani treniram 3-4 puta nedeljno.Sve delove tela.Vaterpolo trening imamo jednom nedeljno (sto je malo) i tu plivamo po 2km. Od kreatina ocekujem povecanje snage,da moji treninzi u teretani budu malo intenzivniji (dizanje vecih kilazi itd).
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #2 poslato: Novembar 11, 2014, 12:56:21 pre podne »

Moj predlog ti je da za početak uzmeš običann monohidrat.Koliko dugo i kako treniraš i šta konkretno očekuješ od kreatina ?
Sačuvana
ĂD›. ĂDˆ.
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #1 poslato: Novembar 11, 2014, 12:50:34 pre podne »

Dakle ovako.Treniram vaterpolo (leti imam 2 puta dnevno trening,zimi 1 nedeljno jer nemamo zatvoreni bazen) i idem u teretanu.Visok sam 190 tezak oko 82kg.Moj cilj je snaga i malo dodavanje mase jer mi je neophodna za vaterpolo.Interesuje me samo da li moram kreatin unositi svaki dan ili mogu samo kada imam trening?I koji bi mi vi preporucili da uzmem?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 17 upita.