TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395139 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 11:25:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PREDSTAVLJAMO TRENERE  (Pročitano 11656 puta)
kum
Gost
« Odgovor #39 poslato: Februar 22, 2007, 11:58:32 pre podne »

e ja slikao moju teretanu  ;D dobijete ih cim prebacim na komp...
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #38 poslato: Februar 21, 2007, 07:40:14 posle podne »

ljudi sta je ovo, propala tema ? :-\ miki ajde posalji jos neke trenere...
kod mene u teretani je pocela da radi trener-ka (ili kako vec :P)... Rado bih je postovo u akciji ali nemam aparat da je slikam :(

Eto ideje, hajde da vi to organizujete i predstvaite neke svoje omiljene trenere, zasto da ne...posaljite pricu, i slike pa cemo postaviti
Sačuvana
Kashichica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 298

« Odgovor #37 poslato: Februar 20, 2007, 11:21:25 posle podne »

ljudi sta je ovo, propala tema ? :-\ miki ajde posalji jos neke trenere...
kod mene u teretani je pocela da radi trener-ka (ili kako vec :P)... Rado bih je postovo u akciji ali nemam aparat da je slikam :(
Sačuvana
If it doesn`t make me stronger, I am not INTERESTED!!!
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #36 poslato: Februar 01, 2007, 02:11:44 posle podne »

Kad je dobro drushtvo, sve je dobro
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #35 poslato: Januar 31, 2007, 12:44:13 posle podne »

ali da ne verujete nas ima do 10 koji dolazimo redovno i atmosfera je extra...nije bitno dali je temperatura u minusu ili plusu  :)  a najjace mi je kada je lepo vreme onda se organizujemo jednom nedeljno pa odemo na obalu dunava ponesemo rostilj i udri ceo dan... ;D tako da ono tesko da bih u ovom trenutku menjao teretanu i ako i nije bas sjajna...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #34 poslato: Januar 31, 2007, 12:32:45 posle podne »

morate videti moju teretanu :)
jedan drugar otvorio teretanu u potkrovlju mislim teretana je napravljena od dve sobe i aj recimo da ima manje vise sve potrebno u njoj da se normalno vezba, tek je pre koji mesec malterisao i krecio iznutra, znaci teretana je zlo, leti ima +50stepeni, a prosle zime je islo i do -13..znaci 2 duksa i udri + nedao bog da nemas rukavice, posto nema sanse da uhvatis za sipku i jedna od glavnih stvari je da se ponese sto vruca voda,a da moze da se pije jel u zavisnosti od duzine treninga postoji mogucnost da se malko zaledi  ;D...ove zime je extra bilo mislim i dalje je, u duksu sam dok se ne zagrejem  ;D ko ne veruje moze doci da proveri licno, sredicu mu trening za dz u ovoj elitnoj teretani  ;D ;D ;D

Ovo zvuci vrlo primamljivo  ;D
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #33 poslato: Januar 30, 2007, 10:37:14 posle podne »

...Kad se setim svojih pocetaka u tatinoj garazi i napolju u dvoristu benc klupa i sta da se radi kad sneg pada...nista nastavljas trening!!!? ( mladost- ludost a probao bih opet da mogu!!!)
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #32 poslato: Januar 29, 2007, 10:37:00 pre podne »

a majke mi i koda nas je tako samo aj navikne se covek samo stvarno nije prijatno na pocetku treninga  :-\ e a jedina dobra stvar je da me zimi nikad prehlada ne uhvati  :)
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #31 poslato: Januar 29, 2007, 10:32:25 pre podne »

ja sam trenirao u teretani gde si morao kapa,sal,rukavice,dux,trenerka....smrt...voda ledena
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
kum
Gost
« Odgovor #30 poslato: Januar 29, 2007, 10:28:07 pre podne »

morate videti moju teretanu :)
jedan drugar otvorio teretanu u potkrovlju mislim teretana je napravljena od dve sobe i aj recimo da ima manje vise sve potrebno u njoj da se normalno vezba, tek je pre koji mesec malterisao i krecio iznutra, znaci teretana je zlo, leti ima +50stepeni, a prosle zime je islo i do -13..znaci 2 duksa i udri + nedao bog da nemas rukavice, posto nema sanse da uhvatis za sipku i jedna od glavnih stvari je da se ponese sto vruca voda,a da moze da se pije jel u zavisnosti od duzine treninga postoji mogucnost da se malko zaledi  ;D...ove zime je extra bilo mislim i dalje je, u duksu sam dok se ne zagrejem  ;D ko ne veruje moze doci da proveri licno, sredicu mu trening za dz u ovoj elitnoj teretani  ;D ;D ;D
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #29 poslato: Decembar 20, 2006, 08:29:57 pre podne »

Hans jel su to tegovi od betona na slici,ja sam imao slicne samo sa felnama od stojadina umesto betona (improvizacija je majka opstanka)  ;D ;D
Miki koliko kosta clanarina u toj teretani u hotelu Park?

Clanarina i nije tako skupa kako bi se ocekivlo za samu teretanu i oznosi u full varijanti 2400 din. svi ostali sadrzaji se dokupljuju u nekom od predvidjenih cenovnih paketa...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #28 poslato: Decembar 19, 2006, 10:53:16 posle podne »

Ma to je dok sam isao u gimnaziju,tamo smo imali take tegove...domaca radinost
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
beli
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162

« Odgovor #27 poslato: Decembar 19, 2006, 10:46:00 posle podne »

Hans jel su to tegovi od betona na slici,ja sam imao slicne samo sa felnama od stojadina umesto betona (improvizacija je majka opstanka)  ;D ;D
Miki koliko kosta clanarina u toj teretani u hotelu Park?
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #26 poslato: Decembar 17, 2006, 06:35:15 posle podne »

Bar je tvoja :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
DrugacijiOdOstalih
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 206

« Odgovor #25 poslato: Decembar 17, 2006, 06:16:18 posle podne »

Ma ispod mene zivi moja baba . . sta ce cuti i trpi.
Sačuvana
Been constantly so frustrated i've moved mountains with less ! When i channel my hate to productive i don't find it hard to impress !!!
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 18 upita.