TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 02:48:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: AAKG?  (Pročitano 13475 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #21 poslato: Januar 10, 2015, 07:51:10 posle podne »

Meni se sviĂ°a ukus Hot Blood sa ukusom guarane, iako običnu guaranu kao napitak nikada nisam pio. :D Nije mi baš "top" što se tiče ukusa, ali jedna jaka sredina. Šta čini razlika u ukusima. :D
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #20 poslato: Januar 10, 2015, 03:30:22 posle podne »

I meni se nekada vrtelo u glavi iskljucivo posle odradjene jake serije neke vezbe dok sam na kofeinu. To je bilo prvih 10-15 treninga na kofeinu. Sada ga koristim preko 15 meseci i uopste nemam taj sindrom, da ga tako nazovem. Cak kada popijem i 400mg usled zasicena receptora, a pred ciscenje receptora.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #19 poslato: Januar 10, 2015, 12:53:49 posle podne »

Evo i ja da se javim,da odma kazem da mi je ukus odvratan,nesto najgore sto sam u zivotu probao  :-\ Ali sam digao 60kg 10 puta prvi put u zivotu! Do sad sam mogao max 4,5 puta  ;D medjutim osetio sam blagu vrtoglavicu posle svake vezbe i svake serije da li je to normalno posto sam ga uzeo prvi put?
Izmedju ostalog slavisi da se zahvalim na informacijama  ;D

Slazem se oko ukusa...ukus guarane...hahahahhaa...ali znas kako, kad si malo duze "u ovoj prici" ukus postaje totalno nebitan...bitno je da suplement "radi"...  ;D

Slazem se sa Zoltanom i Pechom...kofein i arginin zajedno dobro rade...ali oprezno sa kofeinom...

Moguca je pojava vrtoglavice i prolazne glavobolje kod koriscenja "NO", ubrzanog rada srca( kofeinski efekti), peckanja po kozi( parestezije usled "stimulacije" perifernih "nerava" vecim kolicinama beta-alanina, u zavisnosti od sastava)...inace, jedna kesica Hot-blood ima oko 250 mg kofeina, tako da su "neprijatne senzacije" moguce...cak se preporucuje i pola "merice" za pocetak...dok se "telo" ne navikne...

"Start low, go slow"...osnovno pravilo po pitanju doziranja kofeina, tako da poslusaj Zoltanov savet...

Moja preporuka bi bili i kofein i taurin zajedno...ali polako...jedno po jedno...

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #18 poslato: Januar 10, 2015, 11:33:46 pre podne »

Ovo za arginin i kofein se slazem jer i sam tako radim i super je kombinacija.
E sada problem moze nastati samo ako ti je tih 200mg kofeina puno pa savetujem da prepolovis tabletu i za pocetak uzmes 100mg pa vidis rezultate.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #17 poslato: Januar 10, 2015, 07:24:30 pre podne »

Pola sata pre treninga roknes arginin i progutas tab. 200mg kofeina...
« Poslednja izmena: Januar 10, 2015, 07:35:40 pre podne od strane Pecha » Sačuvana
Panta rei, panta res.
Milos Ilic1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #16 poslato: Januar 10, 2015, 07:11:49 pre podne »

Kako mislis da ukombinujem?
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #15 poslato: Januar 10, 2015, 07:00:09 pre podne »

Ukombinuj sa kofeinom jeftin je, imaces jos bolje rezultate ako ga vec ne koristis.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Milos Ilic1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #14 poslato: Januar 10, 2015, 02:15:06 pre podne »

Evo i ja da se javim,da odma kazem da mi je ukus odvratan,nesto najgore sto sam u zivotu probao  :-\ Ali sam digao 60kg 10 puta prvi put u zivotu! Do sad sam mogao max 4,5 puta  ;D medjutim osetio sam blagu vrtoglavicu posle svake vezbe i svake serije da li je to normalno posto sam ga uzeo prvi put?
Izmedju ostalog slavisi da se zahvalim na informacijama  ;D
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #13 poslato: Januar 09, 2015, 11:36:45 posle podne »

Probacu hot blood veceras pa cu javiti ovde da li deluje ista ;D Jos jedno pitanje:
Zasto iznad svih stavljaju Horse Power X,po cemu je on to bolji od ostalih,nekako mi je previse 5,6 hiljada za 230 grama no reaktora? o.O
Da li vredi te pare i da li je bolji od xpanda?

Eto danas sam pre treninga i ja "zveknuo" kesicu Hot-blood, po meni spada u red "solidnih" suplemenata iz reda "NO-reaktora"...svakako da treba probati više različitih suplemenata iz ove kategorije...subjektivno je tačno reći, šta radi, a šta ne...jer je "osetljivost" na suplemente i sastojke istih individualna...

Horse power  X ima malo napredniju da tako kažem "NO-matricu"...a tu je i nešto što se zove TORABOLIC – "najnoviji biljni molekul koji je u 8-nedeljnoj studiji u kombinaciji sa treningom povećao mišićnu masu za 2,3 kg i snagu za 39 kg, dok je grupa koja je samo trenirala i nije uzimala Torabolic dobila 0,45 kg mišića i 22 kg u snazi. To je 5 puta više mišića i 2 puta više snage, što su bolji rezultati nego na primer kod bilo kog prirodnog stimulatora testosterona (iako Torabolic uopšte i ne utiče na hormone, već deluje potpuno odvojenim mehanizmom). Anaboličko dejstvo Torabolica u startu daje novom Horse Power X nedostižnu prednost u odnosu na ostale predtrenažne formule. "( nekada su ove tvrdnje i obično preterivanje i "samohvalospev" proizvoĂ°ača), naravno, tu su i beta-alanin, kreatin i ketoni maline - termogenična svojstva, jedan od sastojaka mnogih sagorevača masti...

Sve u svemu treba probati, i na ličnom primeru oceniti delotvornost istog...ali nekada su moguće i alergijske reakcije i drugi oblici intolerancije na neki od "neuobičajenih" sastojaka...

Moja topla preporuka ide i  Nano Vapor® Performance od Muscle Tech...ali, nemojmo se zavaravati...nijedan NO-reaktor neće odraditi trening umesto nas, niti nam dati motivaciju, ako nam ona nedostaje( VOLJA DOLAZI IZNUTRA ), kao i "gradivne materije" za naš oporavak i "izgradnju mišićnog tkiva"...jer, ipak, svako zadovoljstvo kratko traje, kao i kutija "reaktora" koja se "na kraju" uvek isprazni...dakle, u prvom redu suplementacija iz "gradivne kategorije"( vitaminsko-mineralni kompleksi, omega-3 esencijalne masne kiseline, whey ili protein blend), kao i "osnovna ishrana", a "NO" je tu da nas malo pogura na treningu...ništa svemoćno, ništa svemoguće...budimo realni u svojim očekivanjima od suplementacije...a i ne zaboravimo da za 2-3 nedelje redovnog korišćenja reaktori gube svoj "puni sjaj"...tako da su potrebne pauze, da bi se "povratila osetljivost"...  ;)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #12 poslato: Januar 09, 2015, 03:31:46 posle podne »

Mrzelo me da citam sta ste se pisali ;D, ali sada vidim da ste spominjali reatore. Hteo sam reci da arginin nije nista posebno posto je tema AAKG. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Januar 09, 2015, 03:28:49 posle podne »

Na koji od pomenutih misliš?
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #10 poslato: Januar 09, 2015, 03:25:10 posle podne »

Nista posebno.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Januar 09, 2015, 03:07:24 posle podne »

Ne znam ko ga stavlja iznad svih, a ni zbog čega... Razumem da postoje podinačna pozitivna iskustva, tako je sa svima. Eto, može se desiti da se tebi ne dopadne Hot Blood, iako je meni i Slaviši bio dobar. To ne znači onda da je Hot loš. Ako budeš zadovoljan ovim jeftinijim, nema razloga da lupaš glavu o skupljim. :) Probaj, pa nam javi.
Sačuvana
Milos Ilic1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #8 poslato: Januar 09, 2015, 03:02:09 posle podne »

Probacu hot blood veceras pa cu javiti ovde da li deluje ista ;D Jos jedno pitanje:
Zasto iznad svih stavljaju Horse Power X,po cemu je on to bolji od ostalih,nekako mi je previse 5,6 hiljada za 230 grama no reaktora? o.O
Da li vredi te pare i da li je bolji od xpanda?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Januar 09, 2015, 02:27:18 posle podne »

Dobra ideja da probaš Hot, kad ga već imaš u kesicama. Od ovih standardnih pakovanja u kutiji, i moj izbor bi pao na Xpand 2x.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 17 upita.