TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394972 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 01:53:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal Cuts+Kompleks amino kiselina  (Pročitano 4952 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Januar 31, 2015, 09:10:49 pre podne »

Cuts, izmeĂ°u ostalog ima i diuretički kompleks, izbacuje višak vode.  Odličan sagorevač, iako bih devojkama savetovala da ga zaobiĂ°u, osim ako nisu baš ozbiljne vežbačice/sportistkinje.

Dyma Burn je dobar, daće ti "krila" pre treninga i može da umanji apetit :)
Sačuvana
Smrzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #12 poslato: Januar 31, 2015, 12:15:04 pre podne »

Hoce,pomoci ce sigurno i njega sam koristio davno  :) samo dobra volja i sve se moze,ali nikako ne uzimati uvece  ;)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #11 poslato: Januar 31, 2015, 12:07:20 pre podne »

Extra! Ma nepotrebno je postavljati slike, nisam znao da si toliko mnogo kg skinuo. Skoro 30kg. :) Ja pravim pauzu od kofeina do 10. februara pa cu tada i poruciti, ali dyma burn xtreme. Mislim da ce uraditi isti posao kao i cuts samo sto je jeftiniji.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Smrzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #10 poslato: Januar 30, 2015, 11:57:38 posle podne »

Krenuo sam da ga koristim pre nekih 2 godine kada sam imao 117 kg,sad trenutno imam  89 kg.Dosta mi je pomogao sto se tice motivacije za treningom,jednostavno nije mi isti trening bez njega,i skinuo sam dosta masti.Koirstio sam sigurno nekih 5-6 kutija u tom periodu,ne kazem da je do njega sve vec do ishrane,ali da je pomogao jeste :) a sto se tice slika,nisam se slikao bas dok sam bio debeo,ali probacu da iskopam nesto i postavim  :)
« Poslednja izmena: Januar 31, 2015, 12:00:06 pre podne od strane Smrzla » Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #9 poslato: Januar 30, 2015, 11:35:48 posle podne »

Animal pij minimalno 6 sati pred spavanje,  kazem ti iz licnog iskustva jer ga ja koristim vec duze vreme,inace neces oka sklopiti :) 1 kesica ti je sasvim dovoljna,ja od 1 letim na treningu
I kako te radi u pogledu sagorevanja masti ? Mene nista posebno, samo me dobro stimulise. :) Imas li neku sliku da se uporedi ako ga koristis vec duze ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Smrzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #8 poslato: Januar 30, 2015, 10:55:22 posle podne »

Animal pij minimalno 6 sati pred spavanje,  kazem ti iz licnog iskustva jer ga ja koristim vec duze vreme,inace neces oka sklopiti :) 1 kesica ti je sasvim dovoljna,ja od 1 letim na treningu
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Januar 30, 2015, 04:02:55 posle podne »

Ja bih probala sa uzimanjem 30-60 minuta pre treninga i ukoliko posle toga možeš da zaspiš onda nema nikakvih problema.  Ukoliko bude problema sa snom, pomeri drugu dozu za par sati ranije i vidi da li ima razlike.  Imamo pozitivna iskustva sa Cuts-om i pri uzimanju svega jedne kesice dnevno.
Sačuvana
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #6 poslato: Januar 30, 2015, 12:37:17 posle podne »

Pa opet je to individualno,meni licno ne smeta kofein sto se sna tice i ja bih uzeo pred trening drugu dozu..tako da je najbolje da probas jedan dan da popijes prvu dozu ujutru i drugu pre treninga pa ako ti ne izaziva nesanicu onda rokaj pre treninga slobodno,a ako bude bilo problema sa snom onda ubaci ranije u toku dana tu drugu dozu..a sto se amino tice moja preporuka su BCAA u prahu i glutamin ako si u mogucnosti..medjutim ako si se vec odlucio na te amino u tabletama onda se slazem sa Robertom najmanje 6 pre i posle treninga ali opet su to male doze..
Sačuvana
Nenad Glisovic
furious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #5 poslato: Januar 29, 2015, 10:41:46 posle podne »

Zvanična preporuka za Amino 6000 jeste da se uzima jedno serivranje (3 kaplete) dnevno. MeĂ°utim, nezvanično, rekao bih da je to mala doza (svega 3 grama) i uzeo bih barem još toliko. Ja volim da koristim oko 10 g amino po serviranju (pre treninga), koji god proizvod da uzimam. Kada nemam whey, onda sam uzimao i više od toga odmah nakon treninga.



a AC? Da li da uzmem pre treninga ili oko 2? Prva doza mi je u 7, a trening mi je u 20:00
Manje-vise sam otporan na kofein
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Januar 25, 2015, 06:35:33 posle podne »

Zvanična preporuka za Amino 6000 jeste da se uzima jedno serivranje (3 kaplete) dnevno. MeĂ°utim, nezvanično, rekao bih da je to mala doza (svega 3 grama) i uzeo bih barem još toliko. Ja volim da koristim oko 10 g amino po serviranju (pre treninga), koji god proizvod da uzimam. Kada nemam whey, onda sam uzimao i više od toga odmah nakon treninga.


Sačuvana
furious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: Januar 25, 2015, 05:48:12 posle podne »

Jos neko da se javi? Dal da pijem pred trening iako pocinje u 8, ili oko 2 popodne?
Inace uzimam Amino 6000, e sad, koliko dnevno da uzimam?
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #2 poslato: Januar 21, 2015, 04:19:57 posle podne »

Mislim da je bolje da uzmes BCAA umesto ovih kompleksa jer imas dosta ovog Leucina u BCAA posto unutra imas 3 bitne kiseline a u ovom kompleksu imas sve po malo. Drugo razmisli da li ces da uzmes ako vec uzimas animal, kompleks kiselina u tabletama jer sam Animal ima dosta i plus da pijes jos 6 tableta amino kiselina pored.
Ta dva zajedno ti je super jos samo pazi da ne budes prazan duze vreme onda nece da bude kako treba. :)

A Animal trebas pred dorucak pola sata ranije na prazan stomak, a druga ne mora i ne treba da bude pred spavanje jer od sna neces videti nista, vec ga stavis popodne izmedju obroka opet na prazan stomak.
« Poslednja izmena: Januar 21, 2015, 04:23:30 posle podne od strane Gym Hater » Sačuvana
furious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Januar 21, 2015, 03:11:34 posle podne »

Ovako, cilj mi je definicija(stomak,butine, ruke), i malo izgradnje mase. Tezina varira tako da ne mogu precizno reci, oko 88-92kg,  visina 186cm, imam preko 18 tako da bez brige, i koristio sam pre Dyma Burn Extreme sa kojim nisam imao nikakvih problema, iako on ima vise kofeina od AC cini mi se. Radim kardio, i sve ostalo je u savrsenom redu :)
 e sad imam par pitanja.
Posto jedem ujutru izmedju 7 i 7:15, kad da popijem AC, i kad i da li uopste da pijem drugi put, posto vezbam uvece od 20 do 21-21:30
Takodje, razmisljam izmedju ova 3 kompleksa, ali nzm koji je najbolji:
Amino 1900
Mega Amino 3200
Amino 4 hour
« Poslednja izmena: Januar 21, 2015, 03:21:14 posle podne od strane furious » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 18 upita.