TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 06:52:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dyma Burn Extreme-pomoc?  (Pročitano 3917 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Januar 30, 2015, 07:46:11 posle podne »

Ako se odlučiš da zajedno pratimo tvoj napredak, možeš otvoriti svoju temu prateći ovaj link. :) Tu ćeš videti i slike ostalih članova.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=17.0
Sačuvana
lestra69
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #10 poslato: Januar 30, 2015, 05:50:24 posle podne »

Jedno veliko hvala oboma, od ponedeljka cu da uzmem sagorevac i pocinjem sa pojacanim kardiom. Jos jednom hvala na savetima i to bi bilo to sto me je interesovalo, pa mozda i otvorim novu temu o rezultatima da se nadje nekome kao sto je i meni bilo potrebno. Pozdrav
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Januar 30, 2015, 04:10:49 posle podne »

Prvo čestitam ti na uspehu, jer 20 kg je super rezultat :)

Možeš uzeti sagorevač, ali nemoj puno da očekuješ od njega... nije on najbitniji. Daće ti malo dodatne energije, može malo da ubrza metabolizam i izbaci višak tečnosti, možda malo smanji apetit, ali 90% zavisi od onoga kako jedeš i kako treniraš.

Ja bih ti savetovala trening sa tegovima (opterećenjem) u teretani, a što se tiče kardia imam sledeće savete:

- produži kardio trening, 20 minuta je malo.  Bar 45-60 minuta, minimum 4 puta nedeljno. 
- možeš da voziš bajs, džogiraš, plivaš, šta god... samo drži intenzitet u srednjoj zoni, otprilike da imaš osećaj da ne ostaješ bez daha već da bi mogao da držiš taj intenzitet bar jedno 2 sata. Ne treba da budeš "ljubičast" posle tog treninga, već naprotiv da ti prija.  Iako je malo dosadnije, daleko je efikasnije za izgradnju kondicije i sagorevanje masti.  Moraš biti uporan.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #8 poslato: Januar 30, 2015, 02:22:19 posle podne »

Vazi  ;) aa ima li nekog sa iskustvima da mi kaze kakav je, neke cudne rakcije i kakvi su rezultati za koji vremenski perido?
Ja sam ga uzimao dok sam trenirao savate box. U njemu ima oko 340 mg kofeina msm, što je dovoljna doza da te razbudi, osećaš se poletno, čudnih reakcija nema. Nemoj se opterečivati tim glupostima.
Sačuvana
lestra69
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #7 poslato: Januar 30, 2015, 02:20:39 posle podne »

Vazi  ;) aa ima li nekog sa iskustvima da mi kaze kakav je, neke cudne rakcije i kakvi su rezultati za koji vremenski perido?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #6 poslato: Januar 30, 2015, 08:00:30 pre podne »

Na ovom forumu se pisalo o tome, ja lično nikada ne unosim u obroku samo hidrate, obroci su mi kombinacija proteina i hidrata ili kombinacija proteina i masti, i sve je ok. Nemoj se time opterećivati.  ;)
Sačuvana
lestra69
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #5 poslato: Januar 30, 2015, 07:57:03 pre podne »

Ok hvala, a samo mi reci oko mesa uz rucak, citao sam negde ne znam gde, da ne mesam meso sa krompirom itd. Kao ne treba mesati proteine i ugljene hidrate? I da, jedem onaj klasicni musli, cak nekad uzmem i integralni.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #4 poslato: Januar 30, 2015, 07:54:53 pre podne »

Ok, sa 16 godina ne treba da se opterečuješ previše ishranom ali bar da imaš neke osnovne smernice...što se tiče muslija nadam se da ne jedeš one čokoladne i pune šećera, a za ručak ubaci i neko meso uz krompir ili pirinač. Ja na tvom mestu ne bih žurio sa sagorevačima uošte, rezultat koji si već postigao je odličan i kilaža će ići dole i dalje, s tim da nedostatak energije ne treba da kompenzuješ stimulansima iz sagorevača, već da pojačaš ishranu, ali iz kvalitetnih izvora. Ako baš želiš, izmi Dyma, on se dobro pokazao do sada. Mislim da se uzima jedna doza ujutru i jedna pre treninga.
Sačuvana
lestra69
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #3 poslato: Januar 30, 2015, 07:46:14 pre podne »

Dorucak(06:00, pre skole): musli ili jaja+voce(banana, kivi, pomorandza..)
Rucak(15:00, posle skole, pre treninga) krompir ili piree ili pirinac...
Posle treninga(18:00) meso u glavnom, gledam da bude pilece ali zapadne nekad i svinjetine
Vecera(kad-kako) jogurt ili mleko.
Eto to je.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2 poslato: Januar 30, 2015, 07:27:00 pre podne »

Dyma Burn je poprilično jak sagorevač, i sa dosta jakim dozama stimulanasa u sebi. Ti taj body fat možeš da prepoloviš sa regulisanom ishranom i treningom sa tegovima+cardio. On će sigurno pomoći skidanju, ali je pitanje da li je možda rano za njega. Šta jedeš u toku dana?
Sačuvana
lestra69
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #1 poslato: Januar 30, 2015, 01:07:01 pre podne »

Vec 3 meseca aktivno idem u teretanu, prvih mesec dana maltene bio sam samo na kardio treninzima(oko 40min), primetio sam rezultate nastavio i izgubio 20kg sa kardio treninzima i dijetom koju sam sam sproveo. Poceo sam i vezbe sa tegovima ali kardio je i dalje ostao(sad samo 20min) ali smanjen jer osecam da nemam energije, hteo bih da ubrzam proces skidanja masnih naslaga(imam 25% b.fat-a, hteo bih do leta da bude primetnih rezultata) i povecam malo energiju pa sam se odlucio za sagorevac "dyma burn". Jos uvek ga nisam kupio pa bih hteo da pre kupovine cujem vase savete, iskustva..? I pitam da li bas moram da uzimam kapsulu ujutru posto zbog skole ne mogu na jutarnje treninge, obicno na trening idem oko 16h. Da napomenem ovo mi je prvi sagorevac i da imam 16 godina. Pozz
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 17 upita.