TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:05:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: xplode nutrition  (Pročitano 31669 puta)
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #68 poslato: Septembar 04, 2015, 11:52:56 pre podne »

Ovaj vuk lud lik 100%. Kakav gigant covece? Zbog losih proizvoda se cupate na greske koje kao pravi dizajner, da ste ozbiljna firma ne bi to dozvolili. Sam sebi skaces u stomak.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #67 poslato: Septembar 04, 2015, 11:47:15 pre podne »

Svaka cast momci. Bas mi je drago da pricate o xplodeu. U svakom slucaju pravite dobar efekat. Za dobrim konjem se prasina uvek dizala. Sta kaze pedja maric "PSI LAJU, KARAVANI PROLAZE".
Kom xplodeu? BSN? 2.0? 3.0?
Sačuvana
hrabri vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #66 poslato: Septembar 04, 2015, 11:45:44 pre podne »

A vama dezurni pansportovi pajaci, zelim da sto pre nesto naucite o suplementima i ko je gigant u regionu
Sačuvana
hrabri vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #65 poslato: Septembar 04, 2015, 11:43:20 pre podne »

Svaka cast momci. Bas mi je drago da pricate o xplodeu. U svakom slucaju pravite dobar efekat. Za dobrim konjem se prasina uvek dizala. Sta kaze pedja maric "PSI LAJU, KARAVANI PROLAZE".
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #64 poslato: Septembar 04, 2015, 11:40:41 pre podne »

Baš htedoh reći da nije shvatio poentu Bokijevog post-a.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #63 poslato: Septembar 04, 2015, 11:34:08 pre podne »

Čitajući komentare mnogih ljudi o Xplode Nutrition firmi ja nikad ne bih kupio njihov suplement.
Jedino ako bi mi poklonili proizvod da testiram, i ako se ispostavi da je okej, onda bi uzimao, ali ovako, da dajem svoj novac kojeg jedva da imam na nešto što je neprovereno nema teorije.  ;)

Generalno, kad uzimam neki suplement gledam gde mi je jeftinije, smaraju me ove priče iz suplement shop-ova " kupujte provereno" "vaše zdravlje nema cenu" i  dokazi o vršenju provera kvaliteta u raznim zdravstvenim institucijama i tako neke gluposti, a cene prepumpane. Ne ložite se ljudi previše, ne plaćajte pakovanje,lepu nalepnicu i priču prodavca već suplement koji vam je potreban  ;)

Pa da brate, ista prica kao i za Ajfon ili Samsung, placas brend vise nego telefon ko telefon..
Nprm dobio sam na poklon Note 4 koji kosta 120 hiljada, ja nikada te pare ne bi dao..
Inace ne bih ni ja zalazio u manje poznatije proizvodjace bas iz tog razloga zato sto nisu provereni. Danas sam puko 17 soma na preparate za narednih 2 meseca ali bar znam zasto sam dao te pare, i znam da je 100% provereno kad kupim u PS shopu.
Baki pa ti pisas sam po sebi. Mislim da nisi skapirao sta je Boki napisao.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #62 poslato: Septembar 03, 2015, 02:46:31 posle podne »

Čitajući komentare mnogih ljudi o Xplode Nutrition firmi ja nikad ne bih kupio njihov suplement.
Jedino ako bi mi poklonili proizvod da testiram, i ako se ispostavi da je okej, onda bi uzimao, ali ovako, da dajem svoj novac kojeg jedva da imam na nešto što je neprovereno nema teorije.  ;)

Generalno, kad uzimam neki suplement gledam gde mi je jeftinije, smaraju me ove priče iz suplement shop-ova " kupujte provereno" "vaše zdravlje nema cenu" i  dokazi o vršenju provera kvaliteta u raznim zdravstvenim institucijama i tako neke gluposti, a cene prepumpane. Ne ložite se ljudi previše, ne plaćajte pakovanje,lepu nalepnicu i priču prodavca već suplement koji vam je potreban  ;)

Pa da brate, ista prica kao i za Ajfon ili Samsung, placas brend vise nego telefon ko telefon..
Nprm dobio sam na poklon Note 4 koji kosta 120 hiljada, ja nikada te pare ne bi dao..
Inace ne bih ni ja zalazio u manje poznatije proizvodjace bas iz tog razloga zato sto nisu provereni. Danas sam puko 17 soma na preparate za narednih 2 meseca ali bar znam zasto sam dao te pare, i znam da je 100% provereno kad kupim u PS shopu.
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #61 poslato: Septembar 03, 2015, 06:53:50 pre podne »

Čitajući komentare mnogih ljudi o Xplode Nutrition firmi ja nikad ne bih kupio njihov suplement.
Jedino ako bi mi poklonili proizvod da testiram, i ako se ispostavi da je okej, onda bi uzimao, ali ovako, da dajem svoj novac kojeg jedva da imam na nešto što je neprovereno nema teorije.  ;)

Generalno, kad uzimam neki suplement gledam gde mi je jeftinije, smaraju me ove priče iz suplement shop-ova " kupujte provereno" "vaše zdravlje nema cenu" i  dokazi o vršenju provera kvaliteta u raznim zdravstvenim institucijama i tako neke gluposti, a cene prepumpane. Ne ložite se ljudi previše, ne plaćajte pakovanje,lepu nalepnicu i priču prodavca već suplement koji vam je potreban  ;)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #60 poslato: Septembar 03, 2015, 06:07:59 pre podne »

Pozdrav svima. @hrabri vuk, zaista mi nije namera da ikoga napadam, ali sama logika da svi lazu na svojim omotima je domen teorije zavera.. Pa mi smo svi ovde zbog sporta, zaboga, nije ideja da se lazemo, mazemo i time zaradjujemo easy money! Problem je u sledecem: kada se saberu sve kolicine aminokiselina iz tablice na svim proizvodima gde sam imao priliku da vidim, dobija se oko 80g u 100g proteina (bukvalno na svim), dok je u tablici Xplode nutrition oko 20g na 100g. Pitam se sta je ostalih 80g? to je svega 20% proteina pa sam zato i postavio tablicu da mi neko objasni, a ne da ikoga omalovazavam i vredjam. Napomenucu da sam na fb dobio odgovor da se to odnosi na 30g ali to ne mogu da prihvatim jer lepo pise na tablici 100g!
Mislim da uz malo prijatniji stav prema sumnjicavim ljudima, boljim odgovorima na pitanja, vise uveravanja u svoje proizvode, cete pridobiti poverenje.. odgovori tipa autobus, robna kuca, zaista nisu nivo ozbiljnih odgovora.
Pozdrav!
Bravo.
Sačuvana
hrabri vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #59 poslato: Septembar 03, 2015, 04:50:12 pre podne »

Nisam ja vlasnik xplodea niti radim u toj firmi
 Stojim iza njih jer su profi i svakom su pomogli. Ako imas nesto oko dizajna da ti smeta ili uopste, obrati se njima direktno. Druga stvar oni su se pokazali kako treba. Za godinu ipo dana preko 10 takmicara su izveli na put.
Sačuvana
djnesha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #58 poslato: Septembar 02, 2015, 09:27:37 posle podne »

@hrabri vuk
Izgleda da ipak nesto ovde ne stima, pokazao si elementarno neznanje u vezi aminokiselina a bavis se time. Postoji TACNO 18+2 proteinske aminokiseline i one su uvek u tablici (zadnje 2 opciono)! One zapravo i definisu razgradnju proteina. kakvih 70%?! Ovo su sve proteinske, ne postoje vise! :) A drugo, zar ne bi trebalo tuziti tog vaseg dizajnera koji je obrukao vase ime jer je "greskom" postavio mnogo manje vrednosti i naloziti mu da o svom trosku opet dizajnira? ozbiljni sportisti mere svaki gram unesenih proteina, ovakve greske dovode do gubitka poverenja!
Nazalost, posle ovih "objasnjenja", puno neznanja i sumnjivih brojki,  ukupan utisak za xplode: 2/10!
Pozdrav!
Sačuvana
hrabri vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #57 poslato: Septembar 02, 2015, 07:52:03 posle podne »

Ne znam cemu uostalom tolika polemika oko xploda kada ste verni kupci pansporta. Zasto vas zulja xplode nutrition? Ako ne verujete u xplode nutrition imate ministarstvo zdravlja republike srbije pa proverite po broju 515-04-4615/2015-10
Sačuvana
hrabri vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #56 poslato: Septembar 02, 2015, 07:48:26 posle podne »

Kao prvo, ovo nije forum xplodea. Druga stvar, na toj etiketi je greskom upisan sastav aminokiselina umesto na dozu, dizajner je stavio na 100g. Treca stvar, kao sto mozete da vidite, na tabeli nije odradjen kompletan sastav aminokiselina vec 70%.
Sačuvana
djnesha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #55 poslato: Septembar 02, 2015, 07:40:45 posle podne »

Pozdrav svima. @hrabri vuk, zaista mi nije namera da ikoga napadam, ali sama logika da svi lazu na svojim omotima je domen teorije zavera.. Pa mi smo svi ovde zbog sporta, zaboga, nije ideja da se lazemo, mazemo i time zaradjujemo easy money! Problem je u sledecem: kada se saberu sve kolicine aminokiselina iz tablice na svim proizvodima gde sam imao priliku da vidim, dobija se oko 80g u 100g proteina (bukvalno na svim), dok je u tablici Xplode nutrition oko 20g na 100g. Pitam se sta je ostalih 80g? to je svega 20% proteina pa sam zato i postavio tablicu da mi neko objasni, a ne da ikoga omalovazavam i vredjam. Napomenucu da sam na fb dobio odgovor da se to odnosi na 30g ali to ne mogu da prihvatim jer lepo pise na tablici 100g!
Mislim da uz malo prijatniji stav prema sumnjicavim ljudima, boljim odgovorima na pitanja, vise uveravanja u svoje proizvode, cete pridobiti poverenje.. odgovori tipa autobus, robna kuca, zaista nisu nivo ozbiljnih odgovora.
Pozdrav!
Sačuvana
hrabri vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #54 poslato: Septembar 02, 2015, 05:21:48 posle podne »

Uglavnom, reci cu vam da je xplode poceo izvoz za emirate i bahrain
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 18 upita.