TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 04:20:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trenirati sve vrste misicnih vlakana odjednom?  (Pročitano 931 puta)
lifestyletm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #4 poslato: Mart 04, 2015, 01:29:51 posle podne »

Osnov programa svakog pocetnika treba da budu slozeni pokreti koji aktiviraju vise misicnih partija odjednom (bench press , mrtvo cucanj i td) , Dakle kad udjes recimo radis grudi pocnes sa zagrevanjem pa onda na bench teske serije koliko mozes isforsiras pa kosi i kontra kosi ako mozes pa onda dolaze izolacije sa vecim brojem ponavljanja i manjim kilazama ali to je samo finis o kome ne teeba da brines , pretpostavljam da nemas dovoljno misica da bi se time zanimao. Mozes da ih radis ali da ce ti doneti neku veliku promenu ili u izdrzljivosti ili u bilo cemu sto si naveo nece sigurno.
Sačuvana
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #3 poslato: Mart 04, 2015, 01:19:32 posle podne »

Da upravo sam na to mislio samo mi nije najjasnije da li bi u necemu vise napredovao ili u svemu podjednako. Ne bih voleo da vise napredujem u izdrzljivosti, a manje u explozivnosti npr. ali ne bi voleo ni da potpuno izostavim izdrzljivost. A posbno ne bih da to saznam tek posle 2 meseca treniranja bilo bi dobro da sad imam bar nekakvu sliku o tome.
Sačuvana
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #2 poslato: Mart 04, 2015, 01:11:31 posle podne »

Uvek se radi prvo velike misicne partije sa vecim tezinama i manjim brojem ppnavljanja da bi izazvali dovoljan stres u misicima,a potom se moze odraditi pump sa manjom kilazom da bi angazovali i drugu vrstu misicnih vlakana..kada bi bilo obrnuto previse bi izmorili misice velikim brojem ponav na pocetku i nista od teskih serija znaci nista od napredka..to je moje misljenje,mozda neko zna i sa naucne strane objasniti..
Sačuvana
Nenad Glisovic
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #1 poslato: Mart 04, 2015, 10:03:04 pre podne »

Jel postoji neko istrazivanje ili ima li neko iskustvo o tome kakav efekat ima trening u kom se radi tako da se aktiviraju sva misicna vlakna (i brza i spora) ?? Recimo krene se sa tezinom, pauzom i brojem ponavljanja koja vise aktiviraju brza misicna vlakna pa se zavrsi sa totalno suprotnim od toga....
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.065 sekundi sa 17 upita.