TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 11:57:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Problem u ishrani ili nesto drugo?  (Pročitano 3814 puta)
partizanovac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #3 poslato: Mart 23, 2015, 07:50:53 posle podne »

Imam 17 godina i bavim se sportom nekih 2 godine (ne svakodnevno bas).
Imam probleme sa krivom kicmom,prelome,povrede nikada nisam imao.Rezultati pregleda su uvek bili odlicni,nikada nisam imao neke zdravstvene probleme.Nemam nista navedeno nevezano za trening,niti mi se desava ovako.
Nisam skoro radio nalaze krvi i urina,planiram da ih uradim u skorije vreme.Energetske napitke ne konzumiram,kofein unosim preko kafe,svako jutro.

U obroku i mislim da je problem jer se ne hranim redovno.Doruckujem oko pola 10,rucam u pola 1 (zbog skole) i kasnije uzinam u pola 3. Veceram obicno oko 8 (majka mi przi belo meso,miks od povrca i tunjevine itd).Ne vodim previse racuna o obrocima pre treninga,pa mislim da je u tome problem.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Mart 23, 2015, 01:46:58 pre podne »

Pozdrav.

Evo vec 2 meseca mi se desava kada odem u teretanu da imam neke probleme.Tacnije,cim pocnem da dizem neke tezine,npr dizem bucice radim ramena,u glavi mi se javlja neki bol koji ne mogu da podnesem,pocinje da mi bude muka i da me obliva znoj.

Otisao sam jednom u teretanu i nije mi se to desavalo,ali posle treninga samo sto nisam pao u nesvest.Vrtoglavica,muka,obliva me znoj,glava samo sto ne eksplodira.

Ne stizem bas pravilno da se hranim posto idem i u skolu,i nisam tako cesto kuci.

Zna li neko sta to moze da bude?

Pozdrav...

Koliko imaš godina? Koliko dugo treniraš?

Da li imaš neki od deformiteta kičmenog stuba? Prelome i povrede u ramenom pojasu? Povrede glave? Kako su protekli redovni sistematski pregledi? Neki zdravstveni problemi? Da li imaš vrtoglavice, omaglice, mučnine, glavobolje i nevezano za treninge? Da li se to dešava i pre naglom ustajanju iz kreveta? Pri podizanju ruku iznad glave? Savijanju glave prema grudnom košu?

Da li si skoro radio lab. nalaz krvi i urina? Piješ li neke lekove? Energetski napici pre treninga? Kofein?

Smatram da bi što pre trebalo da se obratiš izabranom lekaru...

Savetovalište na forumu može pomoći, ali nekada ne treba čekati virtuelne odgovore, već se na vreme obratiti izbaranom lekaru, u tvom je interesu!!!

Koliko obroka imaš dnevno? Kako se hraniš? Kakav ti je obrok pre treninga?
« Poslednja izmena: Mart 23, 2015, 01:49:13 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
partizanovac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #1 poslato: Mart 22, 2015, 08:12:35 posle podne »

Pozdrav.

Evo vec 2 meseca mi se desava kada odem u teretanu da imam neke probleme.Tacnije,cim pocnem da dizem neke tezine,npr dizem bucice radim ramena,u glavi mi se javlja neki bol koji ne mogu da podnesem,pocinje da mi bude muka i da me obliva znoj.

Otisao sam jednom u teretanu i nije mi se to desavalo,ali posle treninga samo sto nisam pao u nesvest.Vrtoglavica,muka,obliva me znoj,glava samo sto ne eksplodira.

Ne stizem bas pravilno da se hranim posto idem i u skolu,i nisam tako cesto kuci.

Zna li neko sta to moze da bude?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.