TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 12:25:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 15 16 [17] 18 19 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moc Hemije preca do sna?  (Pročitano 50504 puta)
Marko Stojanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 132

« Odgovor #34 poslato: April 19, 2007, 05:46:52 posle podne »

Sta je cilj? To je pravo pitanje. Ako treba da osvojis sto vise devojackih srca, steroidi ti ne trebaju. Ako treba da budes faca, opet su nepotrebni...ako treba da zivis od poziranja na sceni, onda su izgleda potrebni (i naravno ako imas zdravstveni problem) Znaci, svi oni koji ne zive od bodibildinga, po meni zaista nemaju potrebe da uzimaju steroide. Cesto se ovde pominje:"Da, ali ako zelis da se takmicis...itd" A koliko forumasa sa ovog foruma se takmici?? A uz to, koji je to procenat forumasa sa ovog foruma kojima je bodibilding izvor neophodne zarade?
Svi ostali koji koji zele da se oslobode kompleksa uzimanjem steroida, treba da znaju da je njihov kompleks u glavi, a ne u misicima. Znam ljude koji odlicno izgledaju, ali su iskompleksirani i vecito nesrecni, a takodje znam ljude koji su sasvim prosecnog izgleda, a tako puni sebe i uspesni da im svako moze pozavideti. Ovi drugi takodje, privlace druge ljude svojom harizmom...i stalno su okruzeni osobama suprotnog pola. To vam je kao sto imate gomilu lepih devojaka koje se trude da budu mrsave, a s druge strane imate Beyonce Knowles kojoj mozes da stavis casu punu vode na guzu dok hoda, a da se ne prospe  ;D ..ili Jeniffer Lopez, ali Beyonce je zesca  ::) Njima njihova pozadina ne smeta, niti se trude da je smanje. A mnoge devojke koje su takodje lepe, crkavaju od dijeta da bi imale 45 kila. Tako, ako zelis da budes srecan, steroidi mogu da pomognu, ali na kratko. Sta ces posle? Mislis li da tvoj kompleks nece da se vrati?
Ako zelis da budes srecan, moras da poradis na drugim stvarima u zivotu. A sto se izgleda tice, dovoljni ce ti biti whey, glutamin, multivitamini, povremeno kreatin, i naravno trening i bices konstantno u dobroj formi, uvek zapazen i omiljen

Ko voli nek' izvoli    ;) 
http://www.vivalagraham.com/wp-content/uploads/2006/09/beyonce.jpg
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/02_02/beyonce_468x362.jpg
http://www.poster.net/knowles-beyonce/knowles-beyonce-back-5200124.jpg
http://beyonce.pl/beyonce.jpg
A Seka Aleksic?   ;D  ;D  :D  ;D
Sačuvana
DrugacijiOdOstalih
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 206

« Odgovor #33 poslato: April 18, 2007, 08:59:39 posle podne »

E samo da se nastavim posto nisam gledao prethodnu stranicu gde se spominje marihuana . . . vidis nju mozes uzimati godinama i da prodjes samo sa zescim gubitkom memorije i tim nekim stvarima o kojima stalno pricaju na TV-u kad se govori o tome mada ti mogu reci jer sam upoznavao ljude kojima je marihuana izavala ostecenje mozga ili nekih nerava a takodje znam da je ona zasluzna za razne da kazem blazim recima psihicke poremecaje kod ljudi koji to kozumiraju . . . pa ti se zajebavaj sa tim i konkurisaces za neko od tih sranja koja ce te sjebati za ceo zivot.Veruj mi poznajem ljude a mogu ti reci da za ovih 24 godina koliko imam nikad mi se nije desilo nesto gore nego kad sam se jednom pristojno napusio marihuane i posle toga sam dug period ima flesbekove i razna druga sranja o kojima ne bih da govorim.
Sačuvana
Been constantly so frustrated i've moved mountains with less ! When i channel my hate to productive i don't find it hard to impress !!!
DrugacijiOdOstalih
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 206

« Odgovor #32 poslato: April 18, 2007, 08:45:45 posle podne »

Mudro zboris ;)
Sačuvana
Been constantly so frustrated i've moved mountains with less ! When i channel my hate to productive i don't find it hard to impress !!!
hunter
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #31 poslato: April 17, 2007, 12:07:09 posle podne »

Sta je cilj? To je pravo pitanje. Ako treba da osvojis sto vise devojackih srca, steroidi ti ne trebaju. Ako treba da budes faca, opet su nepotrebni...ako treba da zivis od poziranja na sceni, onda su izgleda potrebni (i naravno ako imas zdravstveni problem) Znaci, svi oni koji ne zive od bodibildinga, po meni zaista nemaju potrebe da uzimaju steroide. Cesto se ovde pominje:"Da, ali ako zelis da se takmicis...itd" A koliko forumasa sa ovog foruma se takmici?? A uz to, koji je to procenat forumasa sa ovog foruma kojima je bodibilding izvor neophodne zarade?
Svi ostali koji koji zele da se oslobode kompleksa uzimanjem steroida, treba da znaju da je njihov kompleks u glavi, a ne u misicima. Znam ljude koji odlicno izgledaju, ali su iskompleksirani i vecito nesrecni, a takodje znam ljude koji su sasvim prosecnog izgleda, a tako puni sebe i uspesni da im svako moze pozavideti. Ovi drugi takodje, privlace druge ljude svojom harizmom...i stalno su okruzeni osobama suprotnog pola. To vam je kao sto imate gomilu lepih devojaka koje se trude da budu mrsave, a s druge strane imate Beyonce Knowles kojoj mozes da stavis casu punu vode na guzu dok hoda, a da se ne prospe  ;D ..ili Jeniffer Lopez, ali Beyonce je zesca  ::) Njima njihova pozadina ne smeta, niti se trude da je smanje. A mnoge devojke koje su takodje lepe, crkavaju od dijeta da bi imale 45 kila. Tako, ako zelis da budes srecan, steroidi mogu da pomognu, ali na kratko. Sta ces posle? Mislis li da tvoj kompleks nece da se vrati?
Ako zelis da budes srecan, moras da poradis na drugim stvarima u zivotu. A sto se izgleda tice, dovoljni ce ti biti whey, glutamin, multivitamini, povremeno kreatin, i naravno trening i bices konstantno u dobroj formi, uvek zapazen i omiljen

Ko voli nek' izvoli    ;) 
http://www.vivalagraham.com/wp-content/uploads/2006/09/beyonce.jpg
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/02_02/beyonce_468x362.jpg
http://www.poster.net/knowles-beyonce/knowles-beyonce-back-5200124.jpg
http://beyonce.pl/beyonce.jpg
« Poslednja izmena: April 17, 2007, 12:16:58 posle podne od strane Ivanhoe » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #30 poslato: April 02, 2007, 06:42:08 posle podne »

On je pricao za steroide,i ja sam dok nisam pogledao gro tekstova i mnoga mnoga istrazivanja na temu...
Pre ce neko umreti ako uzme deset aspirina nego od trostruke doze nekog aas.
Ja sam pricao za droge od kojih nemas apsolutno nista,i ne razumem ljude,zar im je zivot toliko sjeban da moraju da uzimaju droge da bi bili srecni na zurkama i uopste da se dobro zabave?Za aas,cak u americi imas klinike gde se starijim gradjanima omogucava da legalno ubrizgavaju testosteron,jer je njima,mozda idem predaleko,to cak zdravo!Drugo je kad nekim ljudima daju kanabis ili marihuanu da bi im zivot bio s manje bola,usled neke povrede ili oboljenja.
I ja sam ideoloski obojen,ne zovu me hans za dzabe,ali ne vidim kakve veze ima ideoloska obojenost sa koriscenjem narkotika?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Cofi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 137

**DV not established

« Odgovor #29 poslato: April 02, 2007, 06:29:20 posle podne »

vi pricate o brzom zivotu.
ne znam sta da vam kazem.
ja uzivam najvise sto mogu, a svaki dan zivim kao da mi je poslednji!!!
uvek imam dovoljno kesa kod sebe, i ne zalim bez obzira sta uradim,
ja nisam narkoman, daleko od toga, ja sam napisao ponekad, ali sam probao dosta stvari.
toliko o vasim teorijama, neki seronja je napisao, ja sam u fazonu da zivim kao kralj 40 nego kao mish 90god
umro sam od smeha,
on kaze samim tim da on kao nesto zaivi kao kralj.
SHATRO!!!
To lje neki klinja koji je krenuo u teretanu pa misli da je neki baja!!!
pusti me takvih, jel ih je ionako previse oko mene.
zaboravio sam da vam napomenem da sam ideoloski i tekako obojen!!!
Ali to je hard core!!! ;)
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #28 poslato: April 02, 2007, 02:30:43 posle podne »

Za sterose,opijanje sve razumem brate,ali drogice pa i marihuana koju svi ne svrstavate u drogu je zlo zlo zlo!Stvarno mislim da si u pravu za aas,ali narkomancine,dilere opojnih droga i slicne bi sve o jedno drvo...izvinjavam se na iskrenosti

izgleda da ne razmisljam samo ja ovako  :)
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #27 poslato: April 01, 2007, 11:30:13 posle podne »

Za sterose,opijanje sve razumem brate,ali drogice pa i marihuana koju svi ne svrstavate u drogu je zlo zlo zlo!Stvarno mislim da si u pravu za aas,ali narkomancine,dilere opojnih droga i slicne bi sve o jedno drvo...izvinjavam se na iskrenosti
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Cofi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 137

**DV not established

« Odgovor #26 poslato: April 01, 2007, 11:26:21 posle podne »

Svršiš sa sobom dostojno, al nemoj te da ja na vas prenosim neke moje crne misli , da se ne bi posvadjali jer mnogi ne mogu da me razumeju, inače protiv sam sterosa i ne verujem da ću se usuditi probati ih osim možda Efedrina ali i to je pitanje
jao je*ote koje proseravanje!!!!
koliko bre ti imas godina???
sada pricas takve gluposti a za 5-6 80%godina neces misliti tako
a ako si dovoljna dijabola da i za 5-6 godina mislis tako, onda ces u gace da se ukenjas kada treba da"svrsis sa sobom dostojno"
ja zivim kako volim, pijem, tu i tamo se drogiruckam, ne stedim se ni malo, ne brinem ni za sta, uskoro cu uzeti i sterose, a zivecu dokle budem mogao!!!
Sačuvana
x frame
Gost
« Odgovor #25 poslato: Mart 20, 2007, 09:56:46 posle podne »

H E M I J A   je  ............
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #24 poslato: Mart 08, 2007, 09:17:50 pre podne »

NIkako ne bi bilo dobro da prilikom ove diskusije dodje do zamene teza.
Pokusaj da se zuimanje AAS opravda na bilo koji nacin je pomalo degutantan i neprimeren bilo kojoj sportskoj prici i licno mi se ne dopada takav ton.
Ako i jeste cinjenica da vecina danasnjih sportista uzima ove medikamente i prakticno "na prevaru" dolazi do vrhunskih sportskih rezultata ovo nikako ne bi trebala da bude opste prihvacena poruka sveopsteg sporta maldim ljudima!!?

Ili je ovo ovako ili sam ja nesto "prespavao" u medjuvremenu

Naprosto ne gajim nikakvo postovanje prema ljudima koji su se odlucili da idu tim putem istovremno i u moje ili bilo cije drugo ime "ztrvuju "sebe" istrazujuci granice ljudske izdrzljivosti.

Zbog mene to ne moraju da rade! Tacnije receno ja im to nisam ni trazio.

I jos nesto za kraj. Ne postoji nikakvo moralno opravdanje za jedan ovakav cin iako prakticni razlozi jesu takvi.

   
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #23 poslato: Mart 05, 2007, 07:54:57 posle podne »

Lepo je reko arnold jednom"Theres use and theres abuse"!
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #22 poslato: Februar 20, 2007, 08:48:48 posle podne »

pa ti ako budes radio sta hoces uzimao svasta tj unosi svasta u tvoj organizam on ce se muciti zajedno sa tobom...
ti bi da se napucas sa svacime i da na 40g cev u usta.. :)

Treba da shvatite da samo PROTEIN gradi hranu da li je iz hrane ili praha..mozete da uzimate svi aas ali ako nema hrane dzabe je sve..
Drugo sada sve poznate licnosi placaju orgomne svote za aas da bi ostali mladi..
Sada sto se svaki lek zloupotrebi to je druga stvar..
Jednostavno nemojte nikoga da etiketirate, zato sto se razlikuje ili drugacije razmislja u odnosu na vas..
Samo polako i strpljivo.Bitno je da imate cilj i da se do cilja dolazi pomocu sredstava..
Nekima je aas sredstvo do cilja..nekima nije..
Sačuvana
Peraa84
Gost
« Odgovor #21 poslato: Februar 20, 2007, 08:16:45 posle podne »

pa nije sve u misicnoj masi...

ima nesto i u visuljku :P
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #20 poslato: Februar 08, 2007, 06:43:24 posle podne »

O cemu li vi ovde pricate. Pa skoro u svim profesionalnim sportovima takmicari koriste steroide. Cak i Tiger Woods u golfu, ili vozaci formule 1, ili stonoteniseri...., cak i sahisti.  O atleticarima, biciklistima, americkom fudbalu, kosarci, fudbalu, rukometu, necu ni da govorim. Problem je samo u bodybuildingu, jer svi ostali sportisti uglavnom uzimaju zbog izdrzljivosti i snage, a bilderi zbog izgradnje misica, pa se kod njih najvise vidi i najvise ih optuzuju.

Naravno ovo se samo odnosi na profesionalno balvljenje sportom, jer je to neminovno. Nikako ne bi trebalo da ih koriste rekreativci, da bi malo bolje izgledali na plazi, a pogotovu ne ljudi ispod 25 godina starosti.

O svim ovim nus pojavama koje ste spomenuli, malo mi je i smesno. Koliko znam, a znam puno bildera, profija, svi oni i imaju decu, i sasvim normalno zive. Isto kao i svi ostali zdravi i normalni ljudi. Verovatno ima freak-ova koji su preterivali sa AAS, i narusili svoje zdravlje, ali takvih je manje od 2%.

Prema tome, zakljucite sami. Pre nego sto pocnete da pljujete po ljudima koji koriste steroide, i da ih nazivate "steroidasi" razmislite malo, jer su ti ljudi uglavnom takmicari koji su zbog sporta svesno krenuli u takvu jednu hrabru avanturu, i samim tim zasluzuju posebno postovanje zbog toga.

Sto je najgore posle dosta citanja na temu potpuno se slazem...Nisam mogao da verujem koliko miliona ljudi to koristi,neki po 20,40 godina ih koriste i nista,ali samo kada se govori o zdravim muskarcima preko 25 koji ih koriste na odgovoran i pravilan nacin.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 ... 15 16 [17] 18 19 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.125 sekundi sa 17 upita.