TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 11:24:30 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Clenbuterol da ili ne ?  (Pročitano 9261 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9500


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #31 poslato: Maj 08, 2015, 10:40:16 posle podne »

Postoje stvari kojima se ne treba šaliti...predlažem da "humor" ostavimo za neke druge teme...acetil-salicilna kiselina je aktivna supstanca za andol, aspirin i sl., dakle, jedina razlika je proizvoĂ°ač koji može dati različita imena jednom istom "leku",kao i doza istog, a aktivna supstanca je dakle ista( tzv. paralele)...ali, kao što rekoh "šegu terajmo" na nekom drugom mestu...ako su neki od vas nezadovoljni politikom foruma po pitanju doping sredstava...žao mi je..."bolje sprečiti nego lečiti"...odgovornost na prvom mestu...  ;)

Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2229


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #30 poslato: Maj 08, 2015, 10:26:53 posle podne »

He, he...ja sam "čuo" da je najbolje kombinovati T3 i klen...taman manje brige oko down-regulacije receptora...ketotifen može umanjiti brzinu "zasićenja" beta-2 receptora( kod klena), tako da se može duže uzimati...klen neki uzimaju, dve nedelje on, dve nedelje off...a neki 3 dana uzimaju, pa dva dana pauza...ahhahahahahahahaah...a neki su dve nedelje na klenu, pa dve nedelje ECA, jer klen deluje na beta-2, a efedrin na beta-3 receptore tako da se mogu uzmati naizmenično, da bi se povratila receptorska osetljivost  ;)

A salbutamol izaziva manju "desenzitizaciju" receptora od klena, konforniji je za uzimanje, manje neželjenih efekata...efekat približno isti...

A neki kažu da kad ste na mega dozama trena( preko 600 mg nedeljno), zbog supresije tiroidee treba ubaciti T3, u "kombu" ide dobro i klen...i eto odlične sinregije?!

A da nećemo o dozama acetilsalicilne kiseline( andol), u ECA? 80-100 mg je dovoljno?
A ja se uplasio sta ti se dogodilo. :D
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 638


« Odgovor #29 poslato: Maj 08, 2015, 10:23:24 posle podne »

Cini mi se da je to aspirin a ne andol :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9500


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #28 poslato: Maj 08, 2015, 10:15:57 posle podne »

He, he...ja sam "čuo" da je najbolje kombinovati T3 i klen...taman manje brige oko down-regulacije receptora...ketotifen može umanjiti brzinu "zasićenja" beta-2 receptora( kod klena), tako da se može duže uzimati...klen neki uzimaju, dve nedelje on, dve nedelje off...a neki 3 dana uzimaju, pa dva dana pauza...ahhahahahahahahaah...a neki su dve nedelje na klenu, pa dve nedelje ECA, jer klen deluje na beta-2, a efedrin na beta-3 receptore tako da se mogu uzmati naizmenično, da bi se povratila receptorska osetljivost  ;)

A salbutamol izaziva manju "desenzitizaciju" receptora od klena, konforniji je za uzimanje, manje neželjenih efekata...efekat približno isti...

A neki kažu da kad ste na mega dozama trena( preko 600 mg nedeljno), zbog supresije tiroidee treba ubaciti T3, u "kombu" ide dobro i klen...i eto odlične sinregije?!

A da nećemo o dozama acetilsalicilne kiseline( andol), u ECA? 80-100 mg je dovoljno?

Pobogu ljudi, da li je to odgovor koji ste očekivali?!  ;) Smanjite doživljaj, u vašem je interesu...  ;)

Da skratimo priču...ovaj forum nikada neće biti mesto gde ćemo vas informisati o takvih stvarima, jer naš cilj nije promocija doping sredstava, tj. korišćenja istih...neka se time bave ljudi koji od toga imaju nekakve koristi, zaradu, rezultate...a rekreativci neka se posvete osnovama koje nisu savladali...

Osnove su iste za sve...nema prečica...nijedno doping sredstvo neće uštedeti trud, rad i odricanje koje je potrebno za uspeh...većina mladih ljudi tako shvataju nedozvoljena sredstva - "ja da se mučim godinama, kad sve to mogu da ubrzam sa dve-tri kutije testo-depo, i/ili sa metančićem, klenom efedrinom i sl."..."a vežbam kao devojčica, ni pravilno izvoĂ°enje osnovnih vežbi ne znam, hranim se junkom i pucam visoko"..."ma da, "hemija" će anulirati sve moje propuste i lenjost"...

A zavisnost od hemije?! "Ne mogu da vežbam, ako nisam na nečemu"...pshička, fizička zavisnost...i na kraju...mnogo mogućih neželjenih efekata...ali koga briga za to...bitno da ja izgledam lepo...ne za binu, ne za medalju, pehar...već da bi se širio po klubovima...glumio zavodnika, tj. zavodnicu, starletu...da bi mi dobro stajao bikini, ahhhhhh...ma to je najbitnije..."ma daj, niko nije umro od jedne, dve kure"...ali, na kraju ceo vaš život postaje "kura"...  ;)

Prijatno vam bilo...  ;) Izbor je vaš..."najveći Božiji dar ljudima je sloboda izbora"...birajte...  ;)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #27 poslato: Maj 08, 2015, 09:57:15 posle podne »

Sta je klen nego sagorevac :)
Lek koji koriste osobe koje imaju na primer astmu :)
Sačuvana
amf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #26 poslato: Maj 08, 2015, 09:51:24 posle podne »

tako je bre :D
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 638


« Odgovor #25 poslato: Maj 08, 2015, 09:49:25 posle podne »

Sta je klen nego sagorevac :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #24 poslato: Maj 08, 2015, 09:26:42 posle podne »

Onda nešto ne radiš kako treba i neće ti pomoci ni clen. Bolje se pozabavi ishranom i kupi neki kvalitetan sagorevač :)
Sačuvana
amf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #23 poslato: Maj 08, 2015, 09:18:50 posle podne »

bas tako mileticu dusane
Sačuvana
amf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #22 poslato: Maj 08, 2015, 09:17:19 posle podne »

cula sam da bas zbog receptora treba piti tako
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2229


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #21 poslato: Maj 08, 2015, 09:12:54 posle podne »

Ako vec oces oba u isto vreme, onda procitaj dole sta je metak pisao kako da kombinujes.
A ima kako se pije tacno clen samo trebas da se raspitas kod pravih ljudi, iskreno tesko da ces na ovom forumu dobiti pravi odgovor.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #20 poslato: Maj 08, 2015, 09:10:34 posle podne »

Zašto baš clen, sredila si ishranu uzela neki sagorevač ali  ne ide ?
Sačuvana
amf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #19 poslato: Maj 08, 2015, 09:06:26 posle podne »

ma ja sam devojka hemija :D probala tj pijem trenutno al idem 2 nedelje eca 2 ned clen nego jos sakupljam informacije kako piti clen svako ima neku svoju teoriju
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2229


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #18 poslato: Maj 08, 2015, 08:08:36 posle podne »

imam ja pitanje kako se pije clen? zato sto sam cula nekoliko opcija
ako bas hoces nesto tako probaj prvo eca
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #17 poslato: Maj 08, 2015, 04:48:37 posle podne »

Što se tiče clena ne dajemo informacije na ovom forumu. Razmisli još jednom pre upotrebe istog :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 17 upita.