TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 01:05:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: LEĂDA - Opisi mojih treninga,vežbe,razne kombinacije...  (Pročitano 1789 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Maj 25, 2015, 11:40:20 pre podne »

Imati velika i puna leĂ°a u V stavu je verujem svoj muškoj populaciji želja.Još ako su definisana to je onda definitivno pun pogodak.Do toga se dolazi teškim i mukotrpnim radom a pogotovu ukoliko vam genetika nije priklonjena.Pa opet treba samo biti uporan i istrajan pa će se cilj i ostvariti.Na video klipu koji sam napravio prikazao sam osnovnu vežbu na lat mašini kojom se inače i sam zagrevam pred glavnu vežbu a to je vratilo.Vratilo je veoma teška ali odlična vežba baš za taj V izgled i uveličavanje mišića konusa koji tom izgledu doprinose.Sa ovom vežbom na lat mašini možete vršiti dobro zagrevanje i to vučenjem iza i ispred.Ali isto tako ukoliko spadate u onu grupu koja ne može uraditi ni jedno ponavljanje na vratilu ili može svega nekoliko ovo je idealna vežba za vas.Jer vi ovde sem što možete pravilno bez cimanja raditi svako ponavljanje isto tako dozirate i težine i samim time jačate šake i mišiće leĂ°a da bi mogli kasnije svoju težinu podići na vratilu.Svako ponavljanje trudite se da radite polako prateći pravilno disanje.Udah se vrši na nos dok puštate šipku nazad a izdisaj dok je privlačite na dole to jest podižete teret.Bitno je biti strpljiv a vremenom će se broj podizanja na vratilu sigurno povećati

https://youtu.be/--XrzUHFaWI
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #1 poslato: April 23, 2015, 09:22:33 pre podne »

kada su ledja u pitanju i kada mi je zelja da ovaj deo iscrtam onda sem naravno ishrane vodim racuna i o samom nacinu treninga.Prevashodno se ovde baziram na rad sa sajlama i malo veci broj ponavljanja sto meni tada u tom periodu licno prija.Ovo naravno ne mora biti pravilo kod svih ali pisem iz mog iskustva.Razlika u periodu rada na masi ledja i definiciji kod mene se veoma razlikuje.Ishrana je naravno na prvome mestu i u fazi mase su hidrati mnogo vise zastupljeni u odnosu na definiciju kada prioritet id protein kako iz hrane tako i iz dodataka ishrani to jest proteina iz suplementacije.Varijacija sa uh je jako vazna i tada se treba voditi racuna kako vam telo reaguje.Isto tako razlikuje se i samo vezbanje gde za masu preferiam na primer mrtva dizanja,Rumunsko mrtvo,vratilo,testera itd...a u vazama rezanja lat masinu itd..Opet npominjem da to nije pravilo vec da svako mora naci sta mu odgovara.Kada je rec o samoj suplementaciji u fazama rada na masi baziram se na kreatinu,argininu,kofeinu..(osnovni suplementi se podrazumevaju).U fazi rada na definiciji whey,bcaa,glutamin..Bitno je na samom pocetku napraviti plan i rezultati ce doci vremenom.


pic upload
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 17 upita.