TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 09:18:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevaci masti.  (Pročitano 5611 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #14 poslato: Maj 04, 2015, 11:50:09 posle podne »

Ja ga koristim u kontinuitetu već godinama i uopšte nemam problem sa tim povlačenjem vode.
Sačuvana
Homeomerija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #13 poslato: Maj 04, 2015, 11:47:54 posle podne »

Ja se ne slažem za monohidrat, i to što povuče malo vode je neprimetno i ni malo neće smetati "trbušnjacima". A puno je jeftiniji od kre alakina i NO.
Sto se cene tice si svakako upravu :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #12 poslato: Maj 04, 2015, 10:45:05 posle podne »

Ja se ne slažem za monohidrat, i to što povuče malo vode je neprimetno i ni malo neće smetati "trbušnjacima". A puno je jeftiniji od kre alakina i NO.
Sačuvana
Homeomerija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #11 poslato: Maj 04, 2015, 10:31:59 posle podne »

Vidi ako ti je toliko stalo do tog sagorevaca ja bih ti savetovao AnimalCut preparat koji namenjen definiciji I sigurno deluje jer ti zadovoljava potrebe za UH (ugljenim hidratima) koji su ti glavni neprijatelj u skidanju masti.Nekontrolisan odnos UH i masti dovodi do naslaga,moj savet AnimalCut+visoko proteinska dijata 3-4nedelje.

Kreatin-
Klasicni monohidrat ce ti navuci vodu u misice I tek ti se onda nece videti trbusnjaci,ako ti je bas stalo do preparata za povecavanje snage mozes uzeti NO (azotni) reaktor ili Kre-alkalyn (kreatin sa povecanom pH vrednoscu stoga ne povljaci vodu I stabilniji je u tecnostima.

Trbusnjaci se rade posle svakog treninga a ne jednom nedeljno,posle svakog treninga treba da radis "six pack complex" vezbe I to ce ti biti dovoljno :)
« Poslednja izmena: Maj 04, 2015, 10:36:54 posle podne od strane Homeomerija » Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9500


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #10 poslato: Maj 04, 2015, 08:38:42 posle podne »

Da li si maxmalno korigovao ishranu? Kako ti izgleda dnevni meni po obrocima?

Da li redovno radiš kardio? Pratiš li puls?

Kako ti izgledaju treninzi?

Sve u svemu, uzalud svi sagorevači i suplementi ovog sveta, ako metabolizam nisi pokrenuo redovnim treningom( kardio i trening sa opterećenjem) , kao i korekcijom ishrane...suplementi nisu prečica do uspeha, već SAMO dodatak osnovi - korigovanoj ishrani i treningu!

Osnovni set preporuka...

- Bazični kalorijski deficit ( oko 500-1000 kCal u odnosu na TDEE)

- Konzumacija manjih, a češćih obroka( specifično dinamičko dejstvo hrane)

- Ograničiti unos zasićenih masti i prostih šećera

- Fokusirati se na unos kvalitetnih proteina i ugljenih hidrata sa niskim glikemičkim indeksom( izvori složenih hidrata) u odnosu "oko" 1:1( nekada i "malo" više u korist hidrata)...

- Dovoljna hidriranost

- Kardio trening - niskog intenziteta oko 65% od maksimalnog pulsa u trajanju oko 45-60 min, a druga opcija je visokointervalni kardio trening( preporuka za iskusnije vežbače, "utreniranost na nivou") u trajanju do 20 min, gde se smenjuju intervali u trajanju do 3 min - tj. interval sa do 90% od maksimalnog pulsa i interval sa 65% od maksimalnog pulsa( do 3 min) - na taj način poboljšaće se ne samo "kondicija", već i 24h nakon toga doći će do "produžene" oksidacije masti( usled kiseoničnog duga koji nastaje kao posledica intervalnog treninga)...3-6 puta nedeljno...u zavisnosti od "željenog deficita"...

- Trening sa opterećenjem bar 3 puta nedeljno, osnovne vežbe, "split sistem"( jedna manja i jedna veća partija)...trajanje oko 60 min - akcenat na visok intenzitet i "kraći obim"...( raditi sa tezinom kojoj ces u seriji odraditi 6-12 ponavljanja,tj.70-80% od 1MR...za svaku misicnu partiju radi po 3-4 vezbe, u svakoj vezbi 4-6 serija, sa pauzama ne duzim od 60 sekundi)

Po pitanju kalorijskog deficita, detaljnije...

"Za skidanje stomaka"( definiciju) ti je potrebno pravilo "kalorijskog deficita"...dakle, "bazično" 500 kCal( može se postepno podizati najviše do 1000 kCal) u odnosu na tvoj TDEE( ukupna dnevna potrošnja energije u skladu sa nivoom fizičke aktivnosti), elem , deficit praviš pola/pola, pola na račun ishrane( dominantno smanjenje unosa ugljenih hidrata - 250 kCal) i pola na račun treninga( kardio trening niskog intenziteta)...

Logika je da 1 kg masnog tkiva ima oko 7000 kCal, ako si u deficitu od 500 kCal(u odnosu na tvoj TDEE) 1 nedelju( 7 dana), to mu doĂ°e 3500 kCal, tj. oko pola kg sala...

Sačuvana
DeArtifex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15


« Odgovor #9 poslato: Maj 04, 2015, 07:21:46 posle podne »

Hvala puno na odgovorima i savetima. Pozdrav.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #8 poslato: Maj 04, 2015, 06:13:23 posle podne »

Jedino što mi u toj ceni pada na pamet a da su tabletice je
http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/TW028-Ripped-fuel-Omega-3.html
Sačuvana
DeArtifex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15


« Odgovor #7 poslato: Maj 04, 2015, 06:08:18 posle podne »

Pa do 2000-3000 hiljade. Ako mogu da budem malo bezobrazan, preferirao bih tabletice :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #6 poslato: Maj 04, 2015, 06:04:21 posle podne »

Do koliko para ?
Sačuvana
DeArtifex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15


« Odgovor #5 poslato: Maj 04, 2015, 06:01:08 posle podne »

Pa nije sad da mi bas treba. Ali opet hvala na odgovoru. E sad ono glavno, koji bi mi ti preporucio sagorevac masti kao dosta iskusnija osoba?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #4 poslato: Maj 04, 2015, 04:50:18 posle podne »

Zbog čega si se uhvatio za glutamin ? Kreni prvo sa osnovnim stvarima pa polako ubacij ostalo.Protein, vitaminskomineralni kompleks,omega 3, možeš i kreatin pa sagorevač itd.
Sačuvana
DeArtifex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15


« Odgovor #3 poslato: Maj 04, 2015, 04:47:59 posle podne »

Naravno da imam. Trening 5 dana u nedelji, rasporedjen tako da obuhvata celo telo, + subota za trbusnjake. Znam da je mozda mnogo 6 dana u nedelji, ali meni odgovara taj tempo, i nije mi tesko, niti osecam potrebuu da smanjim. Ishrana 5-6 put na dan, zdrava, pravilna ishrana (tako je sve inace i krenulo, od ishrane, pa vezbanje i sad je to to, nema nazad :D ). Osecam da imam plocice na stomaku, ali te proklete naslage ne daju da se one vide. Cak sam i u nedoumici da kupim kreatin, da probam. Pa ne znam da li bi bilo mnogo kreatin pre i posle treninga, protein i glutamin posle treninga, i onda pred kraj dana kardio vezbe (biciklizam, trcanje, sport) pre treninga sagorevac masti?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #2 poslato: Maj 04, 2015, 04:39:03 posle podne »

Mislim da za glutaminom nemaš potrebe, protein i neki sagorevač to može. Samo je pitanje ishrana kakva je i da li imaš odgovarajući trening ?
Sačuvana
DeArtifex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15


« Odgovor #1 poslato: Maj 04, 2015, 04:34:09 posle podne »

Pozdrav svima.

Mozda i ima tema, ali malo sam lenj pa me mrzelo da citam bas sve. Elem, jedino pitanje koje me muci je koje sagorevace masti bi trebalo da kupim? Imam onaj pivski stomak, ne veliki, ali mi ipak smeta, jer vezbam redovno, hranim se redovno i zdravo, i hocu malo da me sagorevac pogura da skinem te naslage. Tako da koji bi mi najbolji bio za koristiti? Ne znam samo kakav efekat ima ako se koristi i protein + glutamin.

Pozdrav!
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.