TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 12:12:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pansport nagradna igra 20.5.2015.-10.6.2015.  (Pročitano 19723 puta)
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #40 poslato: Jun 04, 2015, 08:35:41 pre podne »

Momci, mislim da je prepiska otišla u sasvim pogrešnom smeru.
Ovo je nagradna igra i organizovali smo je da bismo se zajedno zabavili i da bismo vas nagradili. S obzirom na to je u timu grafička dizajnerka koja prati radove drugih kompanija, ukoliko prepoznamo očigledan plagijat, sigurno ga nećemo uzimati u obzir za nagradu.
Cenimo vaš trud i ne očekujemo profesionalne banere, tako da, naravno i paint dolazi u obzir. Zato i jesam napisala da je sasvim ok da iskoristite i svoju fotografiju, čak i selfie kako bismo dobili što originalnije radove koji predstavljaju vas i koji će nam privući pažnju.

Mislim da nema potrebe da se više raspravljamo o ovome. Naš kreativni tim će pogledati sve radove i zajednički ćemo odabrati najbolji.

Hvala!
Sačuvana
petkodpro
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #39 poslato: Jun 02, 2015, 08:55:12 posle podne »

Mogu da uradim sliku nekog forumasa, da se ne bune neki clanovi. Posaljite mi slike na pp :)
Sačuvana
spr1te
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


« Odgovor #38 poslato: Jun 02, 2015, 07:43:47 posle podne »

http://i.imgur.com/ccPwQR2.png



Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #37 poslato: Jun 02, 2015, 06:14:41 posle podne »

Objasnio u paintu :P
Sačuvana
dusansigurnjak9
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


Život umire kada se borba za njim završi.

Facebook
« Odgovor #36 poslato: Jun 02, 2015, 03:00:11 posle podne »

Jos jedan banner..
http://i.imgur.com/Dx0Pan1.jpg
Sačuvana
littlebeastv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #35 poslato: Jun 02, 2015, 01:57:23 posle podne »

Banner :)

Sačuvana
dusansigurnjak9
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


Život umire kada se borba za njim završi.

Facebook
« Odgovor #34 poslato: Jun 02, 2015, 11:24:21 pre podne »

Mnogo ste me smorili  :-*
Sačuvana
createch
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #33 poslato: Jun 02, 2015, 11:03:40 pre podne »

Ako je ova mizerna diskusija počela, moguće, zbog mog banera, naravno da nije plagijat slike su preuzete sa neta, jer je rečeno da može tako, ostalo je Photoshop i mašta.
U Photoshop-u radim čisto zato što je profi alatka a ovaj baner sam radio da pridonesem malo Pansportu pošto ni oni nisu tvrde ruke i uvek pri porudžbini šalju poklone, nisam profesionalac ali radim kao jedan i ne volim grafičke programe i rad u njima, ali šta reći ,dobar sam i u tome.
Možda postavim još jedan baner... čisto da se vidi... power :D
Sačuvana
Xander
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #32 poslato: Jun 02, 2015, 10:21:56 pre podne »

Ne vredi tebi objasnjavati, ako si na pansport forumu ne znaci da mozes da se kurcis i pametujes..Bavim se i drugim stvarima, profesionalno, i imam pravo to da kazem i iznesem, ako nisi shvatio sta sam napisao, procitaj vise puta, ako i dalje ne shvatas znaci da ti se nivo inteligencije poklapa sa brojem cipela.. Tebi 'zvuci' nesto 'potcenjivački', sto uopste nije tako, a tu namerno pricas gluposti, da si mi blize nalupao bih ti samare jer te niko nista nije pitao a mangupiras se tu i pokusavas da me 'spustis' necim sto nema veze s mozgom. Nisam se tebi obratio ni u jednom delu posta, niti bilo kom clanu, obratio sam se onom ko uredjuje i gleda banere, ne znam sta tu nije jasno?
   
Au momcino, ja te branim prvim komentarom jer si bio neshvacen, misleci da stvarno mozda i ima nekih plagijata za koje ti znas a ja ne, kad ono ti smatras da tebe kopiraju... Cak i ako je tako, to nije razlog da pises ovako nesto, vredjas clanove foruma, imas svoje misljenje i ako mislis da je toliko neophodno prijavi adminima, oni su ti koji ce pronaci nepravilnosti (,,plagijate") i doneti odluku, moje misljenje. Svako dobro, pozdrav. :)
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #31 poslato: Jun 02, 2015, 06:24:17 pre podne »

Nisi ti pri cistoj svesti..
Au brate, koja si ti petarda... Cuj njega, da samara nekog, ima 18 godina. Nauci prvo da postujes... Mene si iznervirao, uopste me ne zanima ovo takmicenje, ali kad sam video sta ti pises i umisljas, morao sam da ostavim komentar. Sere mi se od vas profesionalaca i pametnjakovica!
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 337


« Odgovor #30 poslato: Jun 02, 2015, 01:55:36 pre podne »

Dobro je momčino, registrovao si se na forum, uneo pometnju svesno ili nesvesno...
Ja da se dalje prepirem sa tvojom slikom i nickom ovde, nemam nameru. Admini nek vide šta će, jer ovo je ipak "samo" forum, mož da doĂ°e ko hoće i preti ti šamarima... Mene ovde nećeš isprovocirati da pišem svašta, što ti je očigledno cilj, a ne umem ovde da se bijem i branim od šamara.

Probaj da se suzdržiš od daljih uvreda i pretnji, znam da je teško, tastatura pruža toliko mogućnosti, al' ono...
Trunka poštovanja bar, nije ni tol'ko nemoguće.
Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
sara1712
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #29 poslato: Jun 02, 2015, 12:38:21 pre podne »

Imas 18 god, a 7 se profesionalno bavis dizajnom, zanimljivo  :D
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #28 poslato: Jun 02, 2015, 12:20:38 pre podne »

Ne, nisi. Pročitaj svoj post još jednom:

Mislim da bi plagijati i vec napravljeni baneri stranih kompanija trebali biti uklonjeni, posto ne bi bilo okej da se takmice...
Bolje dajte nagradu ovima sto prvi put otvaraju i rade u Paint-u..
7god se profesionalno bavim dizajnom, i mislim da nije okej da se takmice radovi navedeni gore.

Pozdrav :)

Dakle, izrazio si svoje mišljenje, onda predlog i na kraju si se pohvalio i opet izrazio svoje mišljenje. Administraciju konkretno nigde nisi spomenuo tako da sledeći put ne budi nedorečen pa neće biti nedoumica. Pozdrav za tebe a ja odoh da spavam, čuo sam da tada mišići rastu pa da probam.
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #27 poslato: Jun 02, 2015, 12:08:12 pre podne »

Da se ispravim pošto se praviš pametan, koji rad je tačno plagijat? A pošto si počeo sa tužakanjem tiče se svih nas koji smo kačili radove. Ako si hteo da se obratiš samo adminu trebao si da mu pošalješ pp. Ovako si mogao da očekuješ da će se i drugi javiti.
Sačuvana
StefanR95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #26 poslato: Jun 02, 2015, 12:08:06 pre podne »

Taman sam pomislio da na ovom forumu neće biti prepirki i sličnih gluposti, ali pojavi se PRIMERAK koji me je u potpunosti razuverio.

U ime svih amatera koji su ovde čisto iz zabave, druženja, pa i neke šanse da osvoje nešto - Izvinjavam se profesionalnom, sedmogodišnjem dizajneru što smo tako neuki.

Oprosti nam svevišnji.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 17 upita.