TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 07:31:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako povecati obim ruke?  (Pročitano 4808 puta)
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 638


« Odgovor #9 poslato: Maj 26, 2015, 07:13:22 posle podne »

Ne postoji nikakav plan za ruke ili ne znam sta da ti to brze napreduje ili stigne neku drugu partiju. Kao Kai Greene i ekipa da za polu sezonu nabacis po par kilograma gde ti fali. Vec jednostavno ili ti je trening ruku tako napravljen da napredujes u tom delu maximalno brzo ili nije. Fora ti je da udaris sa svih strana, i da sto frekventnije moguce odradis trening ponovo.
To kako si ti ispisao vezbe ti pokriva sve delove takodje i ovaj deo da radis ruke dva puta nedeljno je super.
Samo radis dalje maksimalno i sve ce ti doci na mesto. Svima nama su misici drugacije vezani pa nekom zbog strukture tela triceps izgleda extra a biceps kao da ga nema ili obrnuto, nije sve na pocetku bas extra. :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9500


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #8 poslato: Maj 26, 2015, 02:36:25 pre podne »

Samo ne zaboravi da te mišiće "izmorene treningom" moraš i dobro da nahraniš i odmoriš da bi rasli i razvjali se...najbitnije od svega...ne očekuj "kada si na definiciji" povećanje "obima" mišića! Najbolje što možeš da uradiš u fazi "kalorijskog deficita" je da očuvaš postojeću mišićnu masu!

Kako"radiš definiciju"? Kardio trening? Korigovana ishrana? Koliko grama proteina, hidrata, masti imaš na dnevnom nivou? Rotacije hidratima?

Koliko ponavljanja radiš u serijama? Da li piramidalno povećavaš opterećenje( u svakoj narednoj seriji)? Kolike su ti pauze izmeĂ°u serija?

Osnovno pravilo "rada na definiciji", tj. skidanju masnih naslaga - "da bi se sekao moraš da imaš šta da sečeš", tj. dovoljno mišićne mase...da li imaš dovoljno mišićne mase za "drastične rezove", jer je gubitak mišične mase, pa i minimalni, neminovnost...?



« Poslednja izmena: Maj 26, 2015, 02:46:36 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #7 poslato: Maj 25, 2015, 11:52:39 posle podne »

Ubaci za triceps uski bench,tejt press,potisak sa čela i tako te kompleksnije vežbe:)
Sačuvana
prole32
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #6 poslato: Maj 25, 2015, 11:27:37 posle podne »

I imam jos u planu treninga
ponedeljkom triceps i grudi
utorkom ledja i biceps :)
a petkom ruke :D
Mada planiram da promenim ceo plan treninga :D
Sačuvana
prole32
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #5 poslato: Maj 25, 2015, 11:26:15 posle podne »

Radim 3 vezbe za biceps, i 3 vezbe za triceps po 4 serije :)
Uglavnom za triceps su to
1.triceps extension
2.uska propadanja ili zatvorska
3.triceps dumbbell sa bucicom

za biceps
1.Biceps curls sa ravnom sipkom
2.biceps curls sa bucicama
3.Jednorucno dizanje sa kose klupe sa negativom
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #4 poslato: Maj 25, 2015, 11:16:16 posle podne »

Kako ti izgleda trening ruku ?
Sačuvana
prole32
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #3 poslato: Maj 25, 2015, 11:10:30 posle podne »

Trenutno nemam sliku, Pa sad u zadnje vreme stalno pada mi kilaza i stalno se dize, zato sto sam na definiciji :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #2 poslato: Maj 25, 2015, 10:17:47 posle podne »

Može neka slika, da li dobijaš na kilaži u poslednje vreme. Ako kilaža ne raste ne mogu  ni obimi :)
Sačuvana
prole32
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #1 poslato: Maj 25, 2015, 09:57:59 posle podne »

Evo ovako, imam 15 godina i treniram vec godinu i tri meseca, visok sam oko 187, tezak 80kg... I mogu da kazem da imam jako dobro telo dobre obime a na telu najvise mi se isticu grudi i ledja.. U teretani mi kazu da imam extra telo ali da su mi ruke zaostale za razliku od tela.. :D
I kad se pogledam u ogledalo stvarno ruke mi tu zaostaju.. trenutno mi je obim ruku 37, a ja bih da ga povecam bar na 39, pa ako moze pomoc kako to da ostvarim? :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.132 sekundi sa 17 upita.