TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 04:45:08 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Assault Punch  (Pročitano 7053 puta)
liver
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #14 poslato: Jul 18, 2015, 06:15:03 posle podne »

a to sto je bio pomalo skamenjen dok ga nisam izmesao mislis da je to ok?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #13 poslato: Jul 18, 2015, 06:04:02 posle podne »

Zanm dosta ljudi koji su ga koristili i posle nekoliko meseci bez ikakvih posledica.
Sačuvana
liver
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #12 poslato: Jul 18, 2015, 05:56:52 posle podne »

Uzeo sam danas assault I kad sam ga otvorio bio je pun grudvica na nekom mestu beo na nekom braon, izmesao sam ga sad je braonkaste boje, rok mu je do kraja meseca da li je sigurno upotrebljavati ga I posle ?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Jun 11, 2015, 07:26:37 pre podne »

@Robert. Koliko si merica uzimao pre treninga, ako nije tajna? :)
Ovo je tema u kojoj iznosim utiske o suplementima koje sam testirao, pa možeš da pogledaš, izmeĂ°u ostalog, i za Xpand 2x. :)

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=116851.240
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #10 poslato: Jun 11, 2015, 06:31:30 pre podne »

Ja pauze sa reaktorima ne pravim po nekim ''pisanim'' pravilima već kako meni odgovara. Glutamin uzimaj pre i posle treninga nevezano da li uzimaš reaktor ili ne.
Sačuvana
Sparklefart
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #9 poslato: Jun 10, 2015, 09:09:38 posle podne »

Ono sto bih najiskrenije voleo da ima u vasim vitrinama za prodaju je MVP Fuel, ako vec nema i ko zna kada ce biti MP Assault punch-a.
@Robert. Koliko si merica uzimao pre treninga, ako nije tajna? :)
@Twin. MVP Fuel ili Assaullt punch, to je primarno. E sad, ako ne bude toga u skorije vreme, mozda se i odlucim za xpand x2. :)

Posto sam pio vec Power Protein, planiram da nastavim sa njim, e sad, moje pitanje je sledece, pijem jos uvek Assault, sad kad budem uzimao drugi reaktor, po svemu sudeci ce biti xpand x2, da uzmem 2 kutije ili je dovoljna jedna pa da pravim obaveznu pauzu sa reaktorom ili slobodno mogu da ispijem jos 2 kutije xpanda pa onda da napravim pauzu sa reaktorom a da nastavim da ispijam obavezno protein, glutamin, amino?
Uzecu sigurno 2 kutije power proteina krajem meseca, ako ostane akcija istog jer je veoma povoljno a ja ne mogu uzeti pre kraja ovog meseca, tj pocetkom narednog.

Jesam dosadan sa pitanjima? :)
« Poslednja izmena: Jun 10, 2015, 09:51:32 posle podne od strane Sparklefart » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Jun 10, 2015, 07:16:24 pre podne »

Mislim da trenutno nemamo Hot Blood u kesicama (samo veliko pakovanje), pa ta opcija otpada. Moj omiljeni NO iz postojeće ponude je Xpand 2x, a onda Shock Therapy. TwinSix i ja imamo sličan ukus po tom pitanju, pa ne čudi ovo poklapanje. :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #7 poslato: Jun 10, 2015, 06:25:50 pre podne »

NO reaktori su jedini suplement koji nabavljam ''sa strane''. Iz PS ponude, bio sam ubeĂ°en, bar po sastavu na 2 merice, da bi te Shock Terapy radio dobro, meni je Assault sasvim osrednji. Probaj Xpand x2. Meni se dobro pokazao. Ja ću uskoro testirati Amix-ov Cell Zoom. Wolf. Dennis.  8)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #6 poslato: Jun 09, 2015, 03:39:18 posle podne »

Možeš da probaš Hot Blood 3.0, njega imaš u kesicama pa možeš da vidiš da li ti odgovara pre kupovine većeg pakovanja.
Sačuvana
Sparklefart
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #5 poslato: Jun 09, 2015, 01:50:21 posle podne »

@Dule
Probao sam Shock Therapy i attak 2.0 i nije mi to to.
@Robert
Pio sam Shock Therapy, Attack 2.0, i assault punch i od svih ovih, najbolje se pokazao MP Assault Punch. A sto se tice love, pare nisu problem, mogu da odvojim koliko god je potrebno.
@MightyMo
Bilo bi dobro ako bi ste mogli da izbacite na sajt pa da se to malo bolje pogleda pre same kupovine. Takodje me zanima, pored reaktora, da li imate u prodaji nesto od (stimulatora hormona za testosteron), posto bih zeleo i to da kupim? :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Jun 09, 2015, 01:09:36 posle podne »

Napiši šta si još probao od NO reaktora i kakva su tvoja iskustva. Možeš navesti i koliko novca možeš da izdvojiš. Što više informacija i dobićeš bolji predlog. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Jun 09, 2015, 12:37:18 posle podne »

Pozdrav svima. Video sam da nema vise na sajtu MP Assault Punch-a pa me zanima, da li ce biti uskoro ponovo u prodaji (ako je kojim slucajem povucen iz prodaje) i kada?
U slucaju da nece vise biti u prodaji, moze neka preporuka za dalji nastavak ispijanja NO reaktora? Hvala unapred.
Inace, Assault punch se u mom slucaju pokazao kao jako dobar suplemenat. Sve je savrseno radilo i isao sam po preporuci o konzumiranju. Nisam imao nikakvih nezeljenih dejstava.

Zdravo,

trenutno možemo da ti ponudimo koncentrovani Muscle Pharm assautl , veoma hvaljen NO reaktor. Ima ga u još nekim radnjama.

Assault u većim pakovanjima je rasprodat, bila je akcija zbog isteka roka.

Verujem da će ga biti ponovo u prodaji, a čim budem imala tačne informacije javiću ti ih.

Drugo, što se tiče preporuke za reaktor... da li si probao Hot blood? 
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #2 poslato: Jun 09, 2015, 12:28:25 posle podne »

Možeš da probaš sa Shock Therapy™ ili kombinacija koju ja trenutno koristim i prezadovoljan sam Attack! 2.0 + kofein :)
Sačuvana
Sparklefart
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #1 poslato: Jun 09, 2015, 08:05:09 pre podne »

Pozdrav svima. Video sam da nema vise na sajtu MP Assault Punch-a pa me zanima, da li ce biti uskoro ponovo u prodaji (ako je kojim slucajem povucen iz prodaje) i kada?
U slucaju da nece vise biti u prodaji, moze neka preporuka za dalji nastavak ispijanja NO reaktora? Hvala unapred.
Inace, Assault punch se u mom slucaju pokazao kao jako dobar suplemenat. Sve je savrseno radilo i isao sam po preporuci o konzumiranju. Nisam imao nikakvih nezeljenih dejstava.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 18 upita.