TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:51:07 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: plan ishrane  (Pročitano 6361 puta)
jeff seid
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #14 poslato: Jun 13, 2015, 12:02:33 posle podne »

Da li moze neko da mi sastavi plan ishrane?Ako neko ima vremena.Visok sam 180 tezak 73 kg.Cilj mi je dodavanje misicne mase.Pozdrav

Kako se sada hraniš? Možeš li napisati svoj trenutni meni po obrocima sa količinom namirnica( po obroku)? Kako ti izgleda PWM? Koliko proteina, hidrata, masti imaš na dnevnom nivou, do sada?

Kakvi su ti treninzi? Koliko puta nedeljno treninraš? Koliko mišićnih partija radiš po treningu? Koliko vežbi za svaku mišićnu partiju? Koliko serija po vežbi? Da li pirmidalno povećavaš opterećenje u svakoj narednoj seriji? Kolike su ti pauze izmeĂ°u serija?

Koliko ti traje trening? Koliko dana u nedelji treniraš? Koliko dugo treninraš "u teretani"?

Radiš li kardio? Koliko često? Baviš li se nekim drugim sportom profesionalno, rekreativno?

Da li piješ neke lekove? Neki zdravstveni problem? Povrede?

Preporuke za čitanje...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-poetnike.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najbolji-prijatelji-miine-mase-uljeni-hidrati.html

P.S. u procesu rada na povećanju mišićne mase, koji podrazumeva "kalorijski suficit", čista mišićna masa, bez "minimalnog porasta" % telesnih masti je misaona imenica...najmanje što možeš da uradiš je da svom telu obezbediš kvalitetan "kalorijski suficit"( uz adekvatan trening), i eto manje verovatnoće za nabacivanje neželjene masne mase...

Spreman sam maximalno da pomognem, ali uz zajedničke "napore"...bez tvog aktivnog učešća, svaki savet oko treninga i ishrane je bezvredan!

Cilj je naučiti logiku, suštinu ovog "procesa", a ne samo, bez bilo kakvog razmišljanja "usvojiti napisano"...budi svestan svog napretka!

Jel imate email?


Moj mail je dostupan( malo bolje pogledaj "profil"), a koliko se ne varam ti si malo duze na Forumu, tako bi trebalo da si bar malo upoznat sa osnovnim stvarima,ili se varam?  ..."nick" mi je poznat....

Cim si otvorio temu "javno" na Forumu pretpostavljam da si zeleo da cujes vise razlicitih misljenja...ali bilo kako bilo...bez tvog truda i zalaganja u razumevanju cele price uzalud su sve preporuke...

Nasi dragi forumasi nekada umeju da budu realno surovi, ali takav je i zivot...nista se ne postize preko noci, nista ne pada sa neba...
Poslao sam vam sve na email.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #13 poslato: Jun 13, 2015, 11:31:41 pre podne »

Da li moze neko da mi sastavi plan ishrane?Ako neko ima vremena.Visok sam 180 tezak 73 kg.Cilj mi je dodavanje misicne mase.Pozdrav

Kako se sada hraniš? Možeš li napisati svoj trenutni meni po obrocima sa količinom namirnica( po obroku)? Kako ti izgleda PWM? Koliko proteina, hidrata, masti imaš na dnevnom nivou, do sada?

Kakvi su ti treninzi? Koliko puta nedeljno treninraš? Koliko mišićnih partija radiš po treningu? Koliko vežbi za svaku mišićnu partiju? Koliko serija po vežbi? Da li pirmidalno povećavaš opterećenje u svakoj narednoj seriji? Kolike su ti pauze izmeĂ°u serija?

Koliko ti traje trening? Koliko dana u nedelji treniraš? Koliko dugo treninraš "u teretani"?

Radiš li kardio? Koliko često? Baviš li se nekim drugim sportom profesionalno, rekreativno?

Da li piješ neke lekove? Neki zdravstveni problem? Povrede?

Preporuke za čitanje...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-poetnike.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najbolji-prijatelji-miine-mase-uljeni-hidrati.html

P.S. u procesu rada na povećanju mišićne mase, koji podrazumeva "kalorijski suficit", čista mišićna masa, bez "minimalnog porasta" % telesnih masti je misaona imenica...najmanje što možeš da uradiš je da svom telu obezbediš kvalitetan "kalorijski suficit"( uz adekvatan trening), i eto manje verovatnoće za nabacivanje neželjene masne mase...

Spreman sam maximalno da pomognem, ali uz zajedničke "napore"...bez tvog aktivnog učešća, svaki savet oko treninga i ishrane je bezvredan!

Cilj je naučiti logiku, suštinu ovog "procesa", a ne samo, bez bilo kakvog razmišljanja "usvojiti napisano"...budi svestan svog napretka!

Jel imate email?


Moj mail je dostupan( malo bolje pogledaj "profil"), a koliko se ne varam ti si malo duze na Forumu, tako bi trebalo da si bar malo upoznat sa osnovnim stvarima,ili se varam?  ..."nick" mi je poznat....

Cim si otvorio temu "javno" na Forumu pretpostavljam da si zeleo da cujes vise razlicitih misljenja...ali bilo kako bilo...bez tvog truda i zalaganja u razumevanju cele price uzalud su sve preporuke...

Nasi dragi forumasi nekada umeju da budu realno surovi, ali takav je i zivot...nista se ne postize preko noci, nista ne pada sa neba...
Sačuvana
spr1te
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


« Odgovor #12 poslato: Jun 13, 2015, 11:27:56 pre podne »

ujutru burek i jogurt 0.5% mm obavezno, da se ne umastiš
ručak suljpa, slanina, pola leba
večera pica, palačinke sa nutelom
pa u grad 3l vinjka
ponovi cycle.. eto
au katleru aj prepisi i meni ovako nesto,necu se buniti :D
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #11 poslato: Jun 13, 2015, 09:25:54 pre podne »

De, de, polako.
Džefe Seide, evo napiši nam kako si ti planirao da se hraniš i mi ćemo da izvršimo korigovanje ako bude potrebno :)
ma jok, ne moze tako. sasvi mu ti ceo jelovnik i postavi ovde :D
jbt evo odgovorno tvrdim da je Slavisa bar jedno 50 puta KOPIRAO dnevni plan ishrane kako treba da izgleda, plus je napisao onaj tekst na temu ''kako napraviti plan ishrane'' tako nesto. i opet ovakva pitanja.... to je samo dokaz da decko nije ni malo pogledao forum, vec odma otvorio temu i rekao ae sastavljajte mi plan sta da krmljam. :D
evo baki ja cu ti sastaviti sta da jedes, pojedi dnevno 20 jaja, kg slanine i 2 hleba. a ti sad samo rasporedi. i soli metanom od gore za bolji ukus i aromu
Sačuvana
Panta rei, panta res.
jeff seid
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #10 poslato: Jun 13, 2015, 08:37:14 pre podne »

A zbog cega me ismevas sto sam napisao ne znam sastavljeno.Svako gresi.
Sačuvana
jeff seid
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #9 poslato: Jun 13, 2015, 08:17:18 pre podne »

Ehehehe, ne želim nikoga da uvredim,ali ja mislim da njemu ne treba plan ishrane naplatiti.
Treba mu naplatiti gramatiku srpskog jezika kad momak od 19 godina piše ne znam zajedno...  :(
Necu sada da psujem,ali cu reci da si nevidjeni majmun,debil i neuspeli abortus.
A i bas me briga sta ces dalje pisati o meni jer cu te svakako ignorisati.
Sačuvana
jeff seid
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #8 poslato: Jun 13, 2015, 07:45:36 pre podne »

Da li moze neko da mi sastavi plan ishrane?Ako neko ima vremena.Visok sam 180 tezak 73 kg.Cilj mi je dodavanje misicne mase.Pozdrav

Kako se sada hraniš? Možeš li napisati svoj trenutni meni po obrocima sa količinom namirnica( po obroku)? Kako ti izgleda PWM? Koliko proteina, hidrata, masti imaš na dnevnom nivou, do sada?

Kakvi su ti treninzi? Koliko puta nedeljno treninraš? Koliko mišićnih partija radiš po treningu? Koliko vežbi za svaku mišićnu partiju? Koliko serija po vežbi? Da li pirmidalno povećavaš opterećenje u svakoj narednoj seriji? Kolike su ti pauze izmeĂ°u serija?

Koliko ti traje trening? Koliko dana u nedelji treniraš? Koliko dugo treninraš "u teretani"?

Radiš li kardio? Koliko često? Baviš li se nekim drugim sportom profesionalno, rekreativno?

Da li piješ neke lekove? Neki zdravstveni problem? Povrede?

Preporuke za čitanje...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-poetnike.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najbolji-prijatelji-miine-mase-uljeni-hidrati.html

P.S. u procesu rada na povećanju mišićne mase, koji podrazumeva "kalorijski suficit", čista mišićna masa, bez "minimalnog porasta" % telesnih masti je misaona imenica...najmanje što možeš da uradiš je da svom telu obezbediš kvalitetan "kalorijski suficit"( uz adekvatan trening), i eto manje verovatnoće za nabacivanje neželjene masne mase...

Spreman sam maximalno da pomognem, ali uz zajedničke "napore"...bez tvog aktivnog učešća, svaki savet oko treninga i ishrane je bezvredan!

Cilj je naučiti logiku, suštinu ovog "procesa", a ne samo, bez bilo kakvog razmišljanja "usvojiti napisano"...budi svestan svog napretka!

Jel imate email?
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #7 poslato: Jun 12, 2015, 11:40:48 posle podne »

Da li moze neko da mi sastavi plan ishrane?Ako neko ima vremena.Visok sam 180 tezak 73 kg.Cilj mi je dodavanje misicne mase.Pozdrav

Kako se sada hraniš? Možeš li napisati svoj trenutni meni po obrocima sa količinom namirnica( po obroku)? Kako ti izgleda PWM? Koliko proteina, hidrata, masti imaš na dnevnom nivou, do sada?

Kakvi su ti treninzi? Koliko puta nedeljno treninraš? Koliko mišićnih partija radiš po treningu? Koliko vežbi za svaku mišićnu partiju? Koliko serija po vežbi? Da li pirmidalno povećavaš opterećenje u svakoj narednoj seriji? Kolike su ti pauze izmeĂ°u serija?

Koliko ti traje trening? Koliko dana u nedelji treniraš? Koliko dugo treninraš "u teretani"?

Radiš li kardio? Koliko često? Baviš li se nekim drugim sportom profesionalno, rekreativno?

Da li piješ neke lekove? Neki zdravstveni problem? Povrede?

Preporuke za čitanje...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-poetnike.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najbolji-prijatelji-miine-mase-uljeni-hidrati.html

P.S. u procesu rada na povećanju mišićne mase, koji podrazumeva "kalorijski suficit", čista mišićna masa, bez "minimalnog porasta" % telesnih masti je misaona imenica...najmanje što možeš da uradiš je da svom telu obezbediš kvalitetan "kalorijski suficit"( uz adekvatan trening), i eto manje verovatnoće za nabacivanje neželjene masne mase...

Spreman sam maximalno da pomognem, ali uz zajedničke "napore"...bez tvog aktivnog učešća, svaki savet oko treninga i ishrane je bezvredan!

Cilj je naučiti logiku, suštinu ovog "procesa", a ne samo, bez bilo kakvog razmišljanja "usvojiti napisano"...budi svestan svog napretka!
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #6 poslato: Jun 12, 2015, 08:54:22 posle podne »

baki jel si ti lud ? pa to se naplacuje, nece niko dzabe. kad tako pitanje odvalite... oces i da neko trenira za tebe ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
jeff seid
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #5 poslato: Jun 12, 2015, 08:43:44 posle podne »

Znam da citam sve to citao sam po internetu,ali neznam lepo da sastavim plan ishrane.
Sačuvana
spr1te
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


« Odgovor #4 poslato: Jun 12, 2015, 08:11:07 posle podne »

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/ishrana-za-istu-miinu-masu.html
Sačuvana
jeff seid
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #3 poslato: Jun 12, 2015, 07:47:36 posle podne »

Imam 19 godina..
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2 poslato: Jun 12, 2015, 04:31:25 posle podne »

Imaš na forumu mnogo tema sličnih tvojim. Pročitaj malo i pokušaj sam nešto da sastaviš pa onda traži savete.

P.S koliko imaš godina?
Sačuvana
jeff seid
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #1 poslato: Jun 12, 2015, 03:44:09 posle podne »

Da li moze neko da mi sastavi plan ishrane?Ako neko ima vremena.Visok sam 180 tezak 73 kg.Cilj mi je dodavanje misicne mase.Pozdrav
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 17 upita.