TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395993 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 01, 2024, 05:44:51 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tegovi  (Pročitano 1698 puta)
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 912


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 15, 2015, 02:53:43 posle podne »

slazem se sa ovim iskreno prebrz je progres na pocetku i neisplativo ulagati u svoju opremu sem ako nisi dosta jak i ne nameravas da treniras bar jos 15-20 godina...
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 13, 2015, 09:54:22 posle podne »

Moj savet ti je da batalis tu kupovinu i krenes u teretanu :)
Sačuvana
Stefanpipin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 13, 2015, 07:44:02 posle podne »

Zdravo svima.
Odlucio sam da kupim tegove i da krenem da vezbam kuci,ali nigde ne mogu da nadjem ploce malih dimenzija,da bih napravio bucice kao u teretani(bucice iz jednog dela)..npr teg od 5 kg ima precnik 21 cm i ne znam da li ce mi smetati velicina tega tokom vezbanja..isto tako i sipke za bucicu je 38 cm i kada npr. radim biceps ne znam da li cu do kraja moci da savijem ruku(bucica ce da udara u biceps).



A da uzimam one bucice kao u teretani treba mi brdo novca..da li je mozda neko koristio ove bucice gde moze da se menja kilaza tj gde sam nabacujes tegove i da li se sa njima mogu pravilno raditi vezbe..Hvala unapred


Moj ti je savet da napravis (kupis) skotovu klupu, i da na njoj radis "svestenicke pregibe" mozes i sa dvorucnom sipkom, mada je sa bucicama jos bolje..
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16842


« Odgovor #2 poslato: Jun 24, 2015, 06:16:53 posle podne »

Pa kupi tegove od 2,5kg, mada ja sam pravio bucice i sa 20kg sa strane pa mi nisu smetale, što se tiče bicepsa verujem da ga nećeš raditi sa više od 22,5kg što je po 2 petice sa strane a ne smetaju za izvĂ°enje biceps pregiba  i nekih ekstenzija za triceps.
Sačuvana
shock
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203

« Odgovor #1 poslato: Jun 24, 2015, 06:11:38 posle podne »

Zdravo svima.
Odlucio sam da kupim tegove i da krenem da vezbam kuci,ali nigde ne mogu da nadjem ploce malih dimenzija,da bih napravio bucice kao u teretani(bucice iz jednog dela)..npr teg od 5 kg ima precnik 21 cm i ne znam da li ce mi smetati velicina tega tokom vezbanja..isto tako i sipke za bucicu je 38 cm i kada npr. radim biceps ne znam da li cu do kraja moci da savijem ruku(bucica ce da udara u biceps).

A da uzimam one bucice kao u teretani treba mi brdo novca..da li je mozda neko koristio ove bucice gde moze da se menja kilaza tj gde sam nabacujes tegove i da li se sa njima mogu pravilno raditi vezbe..Hvala unapred
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.177 sekundi sa 18 upita.