TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 05:55:37 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ljuba Pantović Subotić  (Pročitano 14994 puta)
jojevta
Gost
« Odgovor #32 poslato: Februar 26, 2008, 08:28:36 posle podne »

genatika igra veliku ulogu,to je normalno,ali sa sredjenom ishranom i jakim treninzima moguce je postic veoma dobre rezultate,to je tacno,ima mnogo slucajeva ali do odredjene granice
ali da bi se takmicio,i da se bavis profesionalno ovim sportom i da se oslonis na genetiku,ishranu i trening
bez suplementacije i AAS,pa to je prosto ne moguce
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #31 poslato: Februar 26, 2008, 08:22:39 posle podne »

znachi tvrdish da je nemoguce tako izgledati bez spulementacije ?
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #30 poslato: Februar 26, 2008, 08:17:18 posle podne »

bilo je dobrih i zgodnih riba i velikih momchina i pre wheya , bcaa , vitarga itd ..

da bilo je i tada i mnogo kvalitetnijih stvari,za razliku od danasnjih
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #29 poslato: Februar 26, 2008, 08:08:15 posle podne »

bilo je dobrih i zgodnih riba i velikih momchina i pre wheya , bcaa , vitarga itd ..
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #28 poslato: Februar 26, 2008, 07:44:26 posle podne »

Bez potpune posvecenosti ovom sportu(kao i svakom ostalom) ne moze se uspeti u njemu. Na stranu to  koliko je novca potrebno za to jer ima ljudi kojima i svi suplementi ovoga sveta ne bi pomogli jer nisu predani u onome sto rade ili nemaju znanja o tome.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #27 poslato: Februar 26, 2008, 07:38:03 posle podne »

Bilo je mnogo price oko toga da li Ljuba uzima nesto ili ne... Cak i da je tako, iza toga svega stoji ogroman trud,rad i odricanje i ja joj od srca cestitam na tome, znam je licno i svesna sam koliko odricanja ona ima i koliko se predaje ovom sportu, a predaje se u potpunosti.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #26 poslato: Februar 25, 2008, 11:24:02 posle podne »

Al ste paranoidi,pa ajd sta mislite da uzima pored normalne suplementacije?AAS?Ne verujem...Klen i sl ? mozda jer ipak je tesko izrezati se do te mere,a i ko da je vazno,vazno je da ona predstavlja nasu zemlju i da izgleda fenomenalno.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #25 poslato: Februar 25, 2008, 11:18:33 posle podne »

Mozda u tom periodu.
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #24 poslato: Februar 25, 2008, 09:59:11 posle podne »

To da se dobrovoljno prijavila za doping test i da je rezultat bio negativan, to istina, veruj mi...
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #23 poslato: Februar 25, 2008, 09:39:22 posle podne »

Ne znam na koje kritike mislis, ja se nesto ne secam da je toga bilo... :)
Elem, moje je bilo da profesionalno i bez dlake na jeziku postavim pitanja - cak je treci deo intervjua u potpunosti posvecen tome, iako nije bio ni planiran... Ne mozes nikome silom nesto izvlaciti iz usta niti ga stavljati na detektor lazi (ne mislim pri tom na Ljubu nego potpuno generalizovano). Onaj ko daje intervju je slobodan da odgovori kako nadje za shodno, a javnost je slobodna da posle sve to tumaci po svom nahodjenju...
Sto se tice ovog konkretnog slucaja, i bez namere da ista sugerisem, podsetio bih samo na jednu recenicu iz ovog mega-intevjua:
"Uzmite sve sto mislite da ja uzimam, pa da vidimo da li cete makar izdaleka izgledati kao ja..." - Ljuba Pantovic-Subotic, MAXX 05

jasno ,razumem te u poptunosti
zapamtio sam tu recenisu vrlo dobro,cak je ponekad i sam upotrebim kad mene neko prozove od poznanika,prijatelja.....
stvarni mislim da je bezveze pricati o tome sta ko koristi bilo od hemije a bavi se bodybuildingom,jedino mi malo nervira to sto mnogi kriju kao da je to ne znam sta,posebno mi je zapala za oko jedna njena recenica (kako se dobrovoljno prijavila na ispitivanje i rezultati su bili negativni,mislim stvarno....) no coment

ali su svakom slucaju nikako ne omalovazavam Ljubu,i imam veoma visoko misljenje o njoj jer je stvarno fenomenalna,to mi potvrdila i moja drugarica koja se jednom takmicila sa njom
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #22 poslato: Februar 25, 2008, 09:23:32 posle podne »

Ne znam na koje kritike mislis, ja se nesto ne secam da je toga bilo... :)
Elem, moje je bilo da profesionalno i bez dlake na jeziku postavim pitanja - cak je treci deo intervjua u potpunosti posvecen tome, iako nije bio ni planiran... Ne mozes nikome silom nesto izvlaciti iz usta niti ga stavljati na detektor lazi (ne mislim pri tom na Ljubu nego potpuno generalizovano). Onaj ko daje intervju je slobodan da odgovori kako nadje za shodno, a javnost je slobodna da posle sve to tumaci po svom nahodjenju...
Sto se tice ovog konkretnog slucaja, i bez namere da ista sugerisem, podsetio bih samo na jednu recenicu iz ovog mega-intevjua:
"Uzmite sve sto mislite da ja uzimam, pa da vidimo da li cete makar izdaleka izgledati kao ja..." - Ljuba Pantovic-Subotic, MAXX 05
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #21 poslato: Februar 25, 2008, 08:49:14 posle podne »

Zasto ne bi imenovao casopis...? Niko se zbog toga nece ljutiti. Uostalom, takav intervju sa Ljubom, sa takvim direktnim pitanjima o dopingu, nigde drugde nije ni izasao, a mislim i da nece...


Pa i meni je cudno, procitao sam negde njen interviju gde je pricala kako ima dobru genetiku pa joj nije potrebna suplimentacija.Ali ko to zna...u svakom slucaju dobra je ;)

ma citao sam i ja to,bio je u jednom casopisu njen intervju,necu da ga imenujem sad,
mozda je to istina,ne kazem ja ,ali prosto ne verujem



he he pa sta znam,zadnji put kad sam ga imenovao popio sam kritike ,salim se naravno  ;)

pa normalno da se nece nigde procitati,niti to ocekujem da neko javno prica,o dopingu,mada bih ja licno voleo da se o tome javno prica,ima izuzetaka,naravno koje ja jako cenim i koji nemaju dlake na jeziku i pricaju otvoreno o tome i to mi je OK
ali ja sam konkretno mislio na suplemente,jer prosto mi je neverovatno da neko ko se bavi profesionalno ne uzima (whey,BCAA,glutamin itd.) jer mi je to nemoguce
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #20 poslato: Februar 25, 2008, 05:25:03 posle podne »

ja koliko znam koristi suplementaciju , jer je sama pomenula na x3m da uzima whey protein
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #19 poslato: Februar 25, 2008, 03:19:47 posle podne »

Zasto ne bi imenovao casopis...? Niko se zbog toga nece ljutiti. Uostalom, takav intervju sa Ljubom, sa takvim direktnim pitanjima o dopingu, nigde drugde nije ni izasao, a mislim i da nece...


Pa i meni je cudno, procitao sam negde njen interviju gde je pricala kako ima dobru genetiku pa joj nije potrebna suplimentacija.Ali ko to zna...u svakom slucaju dobra je ;)

ma citao sam i ja to,bio je u jednom casopisu njen intervju,necu da ga imenujem sad,
mozda je to istina,ne kazem ja ,ali prosto ne verujem


« Poslednja izmena: Februar 25, 2008, 03:33:47 posle podne od strane MAXX » Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #18 poslato: Februar 25, 2008, 10:55:20 pre podne »

Pa i meni je cudno, procitao sam negde njen interviju gde je pricala kako ima dobru genetiku pa joj nije potrebna suplimentacija.Ali ko to zna...u svakom slucaju dobra je ;)

ma citao sam i ja to,bio je u jednom casopisu njen intervju,necu da ga imenujem sad,
mozda je to istina,ne kazem ja ,ali prosto ne verujem

Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 17 upita.