TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395990 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 04, 2024, 10:02:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin  (Pročitano 4934 puta)
Maxim Gorki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #27 poslato: Avgust 26, 2015, 08:45:49 pre podne »

Poseta izbaranom lekaru? Gastroeneterologu? Infektologu?

Ako to nisi do sada uradio, topla preporuka za isto...
Nisam.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9518


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #26 poslato: Avgust 25, 2015, 10:37:52 posle podne »

Poseta izbaranom lekaru? Gastroeneterologu? Infektologu?

Ako to nisi do sada uradio, topla preporuka za isto...
Sačuvana
Maxim Gorki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #25 poslato: Avgust 25, 2015, 06:53:44 posle podne »

Jos nesto, u odnosu na kolicinu hrane koju unosim, ne znam, ali sutradan je obavezno izbacim... (kroz stolicu)
tako da to traje vec godinu dana nikako da dobijem... (kilazu)

Moraces da pojasnis taj "fenomen"? Pojava proliva( tecne, vodenaste stolice)? "Ucestalost" stolica( više od 3 tečne stolice u toku 24h )? Ili...?

Inace Cvetko je dobro pitao oko nacina ishrane?

Vodis li racuna o odnosima "sastojaka hrane"? Koliko proteina , hidrata, masti imas na dnevnom nivou?

Koliko si visok, tezak? Koliko imas godina?

Ispisi nam svoj dnevni meni onako po obrocima sa okvirnom gramazom namirnica u njima...

"Ono si sto jedes"...tj. koliko i kako jedes...

Preporuka za obavezno detaljno citanje...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-poetnike.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najbolji-prijatelji-miine-mase-uljeni-hidrati.html

Kako ti izgledaju treninzi? Nedeljni plan treninga? Duzina treninga? Koliko treninga imas nedeljno? Koliko misicnih partija odradis za trening? Koliko vezbi odradis po misicnoj partiji? Koliko serija odradis po vezbi? Koliko ponavljanja radis u seriji? Kolike su ti pauze izmedju serija?

Bavis li se nekim drugim sportom uz "teretanu"...ili si se bavio?

Radis li kardio?

Mislim da nije problem u ishrani, bilo sta da pojedem u istoj meri to i izbacim, stolice znaci, ako sam jeo u dva dana jednu obavezno ponekad dve, ali primetio sam da imam (gliste), ne znam da li je to od toga ili ne ali ni ne prejedam se ni nista, mislim jedem koliko mi odgovara i sve to ali ode sve u stolicu...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9518


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #24 poslato: Avgust 25, 2015, 11:15:20 pre podne »

Jos nesto, u odnosu na kolicinu hrane koju unosim, ne znam, ali sutradan je obavezno izbacim... (kroz stolicu)
tako da to traje vec godinu dana nikako da dobijem... (kilazu)

Moraces da pojasnis taj "fenomen"? Pojava proliva( tecne, vodenaste stolice)? "Ucestalost" stolica( više od 3 tečne stolice u toku 24h )? Ili...?

Inace Cvetko je dobro pitao oko nacina ishrane?

Vodis li racuna o odnosima "sastojaka hrane"? Koliko proteina , hidrata, masti imas na dnevnom nivou?

Koliko si visok, tezak? Koliko imas godina?

Ispisi nam svoj dnevni meni onako po obrocima sa okvirnom gramazom namirnica u njima...

"Ono si sto jedes"...tj. koliko i kako jedes...

Preporuka za obavezno detaljno citanje...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-poetnike.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najbolji-prijatelji-miine-mase-uljeni-hidrati.html

Kako ti izgledaju treninzi? Nedeljni plan treninga? Duzina treninga? Koliko treninga imas nedeljno? Koliko misicnih partija odradis za trening? Koliko vezbi odradis po misicnoj partiji? Koliko serija odradis po vezbi? Koliko ponavljanja radis u seriji? Kolike su ti pauze izmedju serija?

Bavis li se nekim drugim sportom uz "teretanu"...ili si se bavio?

Radis li kardio?
« Poslednja izmena: Avgust 25, 2015, 11:18:59 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #23 poslato: Avgust 25, 2015, 11:01:27 pre podne »

Napisi kako ti izgleda ishrena po obrocima, gramazi itd.

Obrok1 ________
Obrok2 ________
......
Sačuvana
Maxim Gorki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #22 poslato: Avgust 25, 2015, 10:56:38 pre podne »

Jos nesto, u odnosu na kolicinu hrane koju unosim, ne znam, ali sutradan je obavezno izbacim... (kroz stolicu)
tako da to traje vec godinu dana nikako da dobijem... (kilazu)
Sačuvana
Maxim Gorki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #21 poslato: Avgust 24, 2015, 01:02:19 posle podne »

hvala vam ja i zaboravih na ovu temu.
Kada budem imao para, onda cu vam se obratiti za kreatin koji koliko puta kako sa cim, jelo itd
hvala
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9518


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #20 poslato: Avgust 21, 2015, 01:39:53 posle podne »

Sve se moze prirodnim putem postici ako se trenira redovno, bez upotrebe hemije.
Bas mene boli uvo ako mi neko ko izgleda "woow" kaze da uzima kreatin, pa boli me brate ona stvar, ja cu duplo bolje izgledati a i osecati se ako ne budem uzimao kreatin, a i osecam se duplo bolje naspram onog ace u teretani, boli me briga kao dodje da vezba u teretanu sav je nabildovan, odradi pet sest vezbi i pola prica nego sto radi a uzima kreatin!

"Najveci Boziji dar ljudima je sloboda izbora"...cemu pitanje, ako sam pitas i sam dajes odgovor?

Ako smatras da je kreatin nedelotvoran, u kategoriji "dopinga" jednostavno ga nemoj uzimati i kraj price, vredno treniraj, kvalitetno se hrani i rezultati zasigurno nece izostati...niko te ne prisiljava ni na sta, niti kaze da je kreatin "must have" tvog napretka...

Mir s tobom...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #19 poslato: Avgust 21, 2015, 12:05:04 posle podne »

Ja bih sve ovakve teme obrisao.
Sačuvana
Пеђа
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 317

« Odgovor #18 poslato: Avgust 21, 2015, 11:58:58 pre podne »

Nije dokazano da deluje kreatin. Necu da bacam pare na to.


Sve se moze prirodnim putem postici ako se trenira redovno, bez upotrebe hemije.
Bas mene boli uvo ako mi neko ko izgleda "woow" kaze da uzima kreatin, pa boli me brate ona stvar, ja cu duplo bolje izgledati a i osecati se ako ne budem uzimao kreatin, a i osecam se duplo bolje naspram onog ace u teretani, boli me briga kao dodje da vezba u teretanu sav je nabildovan, odradi pet sest vezbi i pola prica nego sto radi a uzima kreatin!

Bez namere da vreĂ°am ali ti pojma nemaš šta je kreatin. Ima ovde na forumu bar 10x objašnjeno "šta je" i "kako funkcioniše".
Samo da bi shvatio koliko ne znaš...Kreatin je "Brand name" za tri aminokiseline. E sad ako ti nećeš da unosiš AK onda OK. Sve je stvar izbora. Zašto su uzeli taj naziv? Zato što te tri AK učestvuju u stvaranju nečega što se zove KREATIN FOSFAT (CP). Svima nama, pa i tebi, a i meni bez rezervi CP u mišićima nema energije.

Sve je ovo već milion puta viĂ°ena klasika, nimalo ili malo znanja ali zato pametovanja za izvoz.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #17 poslato: Avgust 21, 2015, 11:46:55 pre podne »

Mozda i ne radi to namerno, meni je drugarica koja kuka kako ne napreduje rekla da ja napredujem jer se BODEM proteinima..

to je sve normalno..whey je hemija,doping..meni je jedna drugarica rekla da cu da padnem na doping testu  ::)
isto mi je jedan drug rekao da radi samo prirodno,znaci salama,plazma,kile banana,peciva..to je ,,prirodno''
nece whey,jer ce se ,,naduvati kao balon'' i izduvati nakon godinu dana...
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #16 poslato: Avgust 21, 2015, 11:43:00 pre podne »

ccc samo nečural bajo moj(a) :D
Sačuvana
Cicaa
Gost
« Odgovor #15 poslato: Avgust 21, 2015, 11:36:17 pre podne »

Mozda i ne radi to namerno, meni je drugarica koja kuka kako ne napreduje rekla da ja napredujem jer se BODEM proteinima..
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #14 poslato: Avgust 21, 2015, 11:25:13 pre podne »

Petarka se povampirio... carski... prvo hoce da uzme ali posto nije to bas tako kao sto je zamislio onda je sranje... banujte vi lepo i ovaj nalog, neko se bas nameracio da vam zeza forum...
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #13 poslato: Avgust 21, 2015, 11:19:43 pre podne »

kreatin nije HEMIJA
sta je tebi prirodan put? burek u skoli a kuci plazma i mleko...ok...tadija je tako rekao...moramo da postujemo
radi sta hoces  ;)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.243 sekundi sa 17 upita.